آقای آشنا حمایت از کاندید جرم نیست ،همانطور که شما همین کار را می کنید

فصلی نو _ محسن عابدیان به نام خداوند جان خرد. در پی نقد ناقدانه و اظهار نظر قانونی معاون فرماندار بویراحمد جناب” مهندس علیپور ” مبنی بر اینکه ادامه ریاست اقای کیوان اشنا بر کرسی شورای اسلامی شهر یاسوج فاقد وجاهت قانونی یست. جناب اشنا در یک فرافکنی غیر ضروری ” رسانه ای ” اقدام

کد خبر : 85848
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
آقای آشنا حمایت از کاندید جرم نیست ،همانطور که شما همین کار را می کنید

فصلی نو _ محسن عابدیان

به نام خداوند جان خرد.
در پی نقد ناقدانه و اظهار نظر قانونی معاون فرماندار بویراحمد جناب” مهندس علیپور ” مبنی بر اینکه ادامه ریاست اقای کیوان اشنا بر کرسی شورای اسلامی شهر یاسوج فاقد وجاهت قانونی یست. جناب اشنا در یک فرافکنی غیر ضروری ” رسانه ای ” اقدام واکنش های غیره مرتبط جهت به چالش کشیدن مهندس علیپور مصاحبه های ابراز نموده اند. اقای اشنا حمایت های و فعالیت های انتخاباتی معاون فرماندار در زمان عضویت در شورای شهر یاسوج را مورد نقد و اعتراض قرار داده.
جناب آشنا می بایست دقت لازم را مبذول بفرمایید که حمایت اقای علیپور ازکاندیدای خاص در زمان ” عضویت شورای اسلامی ” منع قانونی نداشته و ایشان بر دستورالعمل ها و قوانین انتخابات اشراف کافی دارند. و به صفر تا صد قوانین و مقررات شورای شهر و شهرداری ها اگاهی کامل دارند. جناب اشنا اظهار نظر معاون فرماندار به غیر قانونی بودن ریاست جنابعالی بقصد ” متنبه نمودن و ممانعت از یک حرکت فاقد ابزارهای قانونی یست ” و بس…

اما جناب اشنای عزیز برگردیدبه تعهد اجتماعی که به مردم دادید و انرژی خود را مصروف شناور ساختن ساختار ” اکثریت و اقلیت سازی ” شورای شهر ننمایید . وقتی با اتحاد سه تن از اعضا پیمان بستید و در گروه اکثریت شورا قرار گرفتید برای انتخاب شهردار و بعد از مدتی با چرخش ۱۸۰درجه ای به اقلیت پیوستید فکر و دید مردم به حرکات متناقض و عهدشکن شما نیز چرخید و شما جایگاهتان نزد مردم متزلزل گشت.
جناب اشنای عزیز آیا حمایت یک کاندید خاص جرم است آن هم در زمانی که معاونت فرمانداری را به عهده نداشتند؟! پس چرا کلیه نمایندگان مجلس هر فراکسیونی از یک کاندید خاص حمایت کردند.
یا مگر اکثریت مسئولان قوه مجریه حامی و مسئول ستاد ریاست جمهوری نبودند؟!
و اما صد البته اکنون که اقای علیپور در پست معاونت فرمانداری هستند یا دیگر اعضا اگر حمایت از کاندیدی خاص داشته باشند از لبه ی تیز شمشیر انتقاد مصون نخواهند بود.


محسن عابدیان فعال سیاسی.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

Farzaneh. Akbari پنج شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰:۱۶

من هم موافقم. به هر صورت همه ی افراد جامعه یا سواد سیاسی کامل ندارن و یا فرصت و اطلاعات کافی درمورد اشخاص پیدا نمیکنن. پس اینطور خواهد شد که به افراد ی که دستی در آتش دارند و از پیش معتمد هستند، مجددا اعتماد میکنند و حمایت اون هارو خواهند پذیرفت و این کار اشتباهی نخواهد بود. حالا اگر منظور جناب آشنا منصب ها و جایگاه های صرفا اداری باشه بازهم تیم حامی اتفاقا در صورت هرگونه سهل انگاری فرد، مسئول خواهد بود.

علی اکبر پنج شنبه , ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۲:۳۰

کاشکی میدونستیم اقای علیپور چه قولی بهت داده که فرمایش میکنی🤔🤔

دوست چهارشنبه , ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

جناب عابدیان  از پروژه های پیمانکاری در روستاها چه خبر چه تعداد اضافه شدن یا خواهد شد؟

شهروند درجه 2 چهارشنبه , ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

جناب آشنا این حرکات از شما بعیده که هر کس نقدی میکنه شما بهش بر چسب بزنید خدایی نه عابدیان را می‌شناسم نه آقای علیپور را اما دو بار خدمت شما رسیدم کارم هم انجام گرفته، دوستانه عرض میکنم خودتون تخریب میشید

سیب جمعه , ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۲

اشنا کلا همیطوریه …کسی که مشاورش ککاش باشه همینه دیگه 😂