Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 45348
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۹۶ - ۱۱:۵۱

فصلی نو؛ سرپرست فرمانداری بویراحمد گفت: از محل اعتبارات نفت سالن ورزشی و چمن مصنوعی برای دهستان زیلایی احداث می‌شود. به گزارش فصلی نو شاهرخ کناری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به ظرفیت‌های شهر مارگون شهرستان بویراحمد اشاره کرد و اظهار داشت: بخش مارگون ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد و جمعیت دهستان زیلایی […]

احداث سالن ورزشی و چمن مصنوعی دهستان زیلایی از محل اعتبارات نفت

فصلی نو؛

سرپرست فرمانداری بویراحمد گفت: از محل اعتبارات نفت سالن ورزشی و چمن مصنوعی برای دهستان زیلایی احداث می‌شود.

به گزارش فصلی نو شاهرخ کناری پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران به ظرفیت‌های شهر مارگون شهرستان بویراحمد اشاره کرد و اظهار داشت: بخش مارگون ۲۰ هزار نفر جمعیت دارد و جمعیت دهستان زیلایی قریب به ۱۱ هزار نفر است.
سرپرست فرمانداری بویراحمد با اشاره به ظرفیت زیلایی گفت: این دهستان از ظرفیت خوبی در حوزه کشاورزی، شیلات، باغات و زنبورداری برخوردار است که در این حوزه‌ها خدمات خوبی به مردم ارائه شده است.

وی با بیان اینکه در بخش عمران روستایی اقداماتی در بخش زیلایی صورت گرفته است، افزود: زیرسازی معابر روستاهای زیلایی صورت گرفته و ۵۰ پروژه جدول‌گذاری و سنگ فرش توسط دهیاری این روستاها صورت گرفته است.

این مسؤول احداث خانه بهداشت ۳ روستا و مرکز بهداشت روستای سیلاب‌کلوار را از اقدامات در دست اجرا برای این دهستان دانست و افزود: ۱۵ کیلومتر از جاده‌های فرعی زیلایی به مناقصه رفته است و عملیات اجرای ۱۳ کیلومتر جاده شاه غالب نیز صورت می‌گیرد.

سرپرست فرمانداری بویراحمد اضافه کرد: برای روستاهای این دهستان ساخت دبیرستان بردپهن و ساخت مدرسه سربیشه پیش‌بینی شده همچنین ۱۰ عدد کانکس تحویل روستاهای این منطقه شده است.

وی با اشاره به برق‌رسانی به برخی روستاهای این دهستان خاطرنشان کرد: احداث دو باب سالن ورزشی با پیشرفت ۳۰ درصد و چمن مصنوعی از محل اعتبارات نفت در دستور کار مسؤولان استان و شهرستان است.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

یک دیدگاه

  • سلام جناب فرماندار، بنده پیمانکار راه شاه غالب هستم و 7 میلیارد تومان مطالبات دارم و تمام دستگاهها و کارخانه آسفالت و سنگ شکن یک ماه هست که تعطیل میباشد و اگر کسی گفته پروژه فعال هست اطلاعات غلط داده به شما
پربازدید ها
عکس