حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸ 1 رجب 1441 Monday, 24 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10628 تعداد نوشته های امروز : 9 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30991×

اردوی تیم ملی اسکیت آلپاین کشور در یاسوج آغاز شد

شناسه : 81910 09 تیر 1398 - 15:49

فصلی نو، رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی تیم ملی آلپاین کشور برای اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا در یاسوج آغاز شده است. به گزارش فصلی نو، احسان بهرامی بعدازظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری این اردو در یاسوج افزود: این اردو صبحها در محل پارک ولایت شهر یاسوج در حال برگزاری است. وی بیان […]

اردوی تیم ملی اسکیت آلپاین کشور در یاسوج آغاز شد
پ
پ

فصلی نو، رئیس هیئت اسکیت کهگیلویه و بویراحمد گفت: اردوی تیم ملی آلپاین کشور برای اعزام به رقابتهای جهانی اسپانیا در یاسوج آغاز شده است.

به گزارش فصلی نو، احسان بهرامی بعدازظهر یکشنبه در حاشیه برگزاری این اردو در یاسوج افزود: این اردو صبحها در محل پارک ولایت شهر یاسوج در حال برگزاری است.

وی بیان داشت: رقابتهای جهانی اسکیت آلپاین از پانزدهم تا هفدهم تیرماه به میزبانی کشور اسپانیا در شهر بارسلون برگزار می شود.

بهرامی افزود: این اردو از دیروز در یاسوج آغاز شده و تا یازدهم تیرماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: در این اردو سه ملی پوش اعزامی به رقابتهای جهانی حضورداند و در این اردو “ویدا پیره” ملی پوش کهگیلویه وبویراحمدی نیز حضور دارد.

بهرامی دیگر ملی پوشان این اردو را “فاطمه اکرم زاده” و “مسعود زارعی” عنوان کرد و گفت: این ملی پوشان با مربی گری “مسیح امین خواه” مربی تیم ملی آلپاین کشور با تکنیکها و تاکتیکهای این رشته آشنا می شوند.

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار