کد خبر: 87985 |
تاریخ انتشار : 8 اکتبر 19 - 18:18 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

شاید بگمان استاندار چنین نشست های از اتفاق های انتخاباتی در این استان جلوگیری کند ، یا فضای انتخابات را امن و ارام بنماید ؟

فصلی نو _ علی صالحی

هر چند که این چنین نشست های برای برسی مشکلات و پیگیری مطالبات فعالان سیاسی و اعضای احزاب و تشکل ها بسیار ملزم و وظیفه دولت مردان است که به حامیان خود توجه داشته باشند و به درد های آنان گوش دهند تا به معنای واقعی تشکیلات یا مجموعه فکری حامیان خود را حمایت کنند ، که شوربختانه از این دولت یا کم یا اصلا تا بحال دیده نشده که از اصلاح طلبان به معنای واقعی حمایت کنند تا آنچنان که بخواهد استاندار کهگیلویه و بویراحمد چند ماه قبل از انتخابات مجلس یازدهم‌ یادش بیفتد که اصلاح طلبی هم وجود دارد ، هر چند که چنین نشستی های نه از دلمردگی و نه از بی رغبتی اصلاح طلبان نسبت به دولت نمی کاهد .

وقتی با کنار گذاشتن اصلاح طلبان بزرگترین آسیب به بدنه دولت روحانی می خورد و اصلاح طلبان خود را جدا از روحانی می پندارند تا آنجایکه بی اعتنایی نسبت به بزرگان اصلاح طلب باعث باج دادن های دولت روحانی به اصولگرایان می شود هر چند که کنار گذاشتن واصلاحات معنای افتادن اصلاح طلبان از چرخه سیاسی کشور نیست و مطمعنن هر آنچه باعث شد روحانی منتخب ملت ایران رییس جمهور حال باشد چیزی جز یاری و جانبداری اصلاح طلبان نبود که امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد با سطحی نگری نشستی با مجموعه بزرگان و جوانان این استان می گیرد و پشت سرش اصولگرایان را به یک نشست دیگر فرا می خواند .
حال باید پرسید که چنین نشست های که تنها برای نمایش ترتیب داده شده چه سودی به حال دل اصلاح طلبان گوشه گیر و به انزوا رانده شده دارد ؟
یا اینکه به چه دلیلی باید استاندار دولت بقولا اصلاحات به پیشواز اصولگرایانی برود که معارض این دولت اند؟

شاید بگمان استاندار چنین نشست های از اتفاق های انتخاباتی در این استان جلوگیری کند ، یا فضای انتخابات را امن و ارام بنماید ؟

هر چند که با بازی گرفتن این جریان فکری به شان آنها آسیب می زند تا کمک به آنها

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها