یادداشت ارسالی؛

استاندار و نشست های صوری

شاید بگمان استاندار چنین نشست های از اتفاق های انتخاباتی در این استان جلوگیری کند ، یا فضای انتخابات را امن و ارام بنماید ؟

کد خبر : 87985
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۸
استاندار و نشست های صوری

فصلی نو _ علی صالحی

هر چند که این چنین نشست های برای برسی مشکلات و پیگیری مطالبات فعالان سیاسی و اعضای احزاب و تشکل ها بسیار ملزم و وظیفه دولت مردان است که به حامیان خود توجه داشته باشند و به درد های آنان گوش دهند تا به معنای واقعی تشکیلات یا مجموعه فکری حامیان خود را حمایت کنند ، که شوربختانه از این دولت یا کم یا اصلا تا بحال دیده نشده که از اصلاح طلبان به معنای واقعی حمایت کنند تا آنچنان که بخواهد استاندار کهگیلویه و بویراحمد چند ماه قبل از انتخابات مجلس یازدهم‌ یادش بیفتد که اصلاح طلبی هم وجود دارد ، هر چند که چنین نشستی های نه از دلمردگی و نه از بی رغبتی اصلاح طلبان نسبت به دولت نمی کاهد .

وقتی با کنار گذاشتن اصلاح طلبان بزرگترین آسیب به بدنه دولت روحانی می خورد و اصلاح طلبان خود را جدا از روحانی می پندارند تا آنجایکه بی اعتنایی نسبت به بزرگان اصلاح طلب باعث باج دادن های دولت روحانی به اصولگرایان می شود هر چند که کنار گذاشتن واصلاحات معنای افتادن اصلاح طلبان از چرخه سیاسی کشور نیست و مطمعنن هر آنچه باعث شد روحانی منتخب ملت ایران رییس جمهور حال باشد چیزی جز یاری و جانبداری اصلاح طلبان نبود که امروز استاندار کهگیلویه و بویراحمد با سطحی نگری نشستی با مجموعه بزرگان و جوانان این استان می گیرد و پشت سرش اصولگرایان را به یک نشست دیگر فرا می خواند .
حال باید پرسید که چنین نشست های که تنها برای نمایش ترتیب داده شده چه سودی به حال دل اصلاح طلبان گوشه گیر و به انزوا رانده شده دارد ؟
یا اینکه به چه دلیلی باید استاندار دولت بقولا اصلاحات به پیشواز اصولگرایانی برود که معارض این دولت اند؟

شاید بگمان استاندار چنین نشست های از اتفاق های انتخاباتی در این استان جلوگیری کند ، یا فضای انتخابات را امن و ارام بنماید ؟

هر چند که با بازی گرفتن این جریان فکری به شان آنها آسیب می زند تا کمک به آنها

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.