Take a fresh look at your lifestyle.

افزایش قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۱۴ نفر/سیر صعودی کووید ۱۹ در استان

0

فصلی نو ،سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ چهاردهمین بیمار مبتلا به کرونا در استان خبر داد.

به گزارش فصلی نو ،پرویز یزدان‌پناه از افزایش شمار قربانیان کرونای استان به 14 نفر خبر داد و گفت: 39 بیمار مبتلا به کووید 19 در هفتمین روز از تیرماه 99 در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1003 مورد گزارش شده است.

وی با اشاره به اینکه 5 بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی سی یو بستری هستند، عنوان کرد: امروز نیز جواب 98 نمونه از آزمایشگاه‌های سلولی مولکولی دریافت شد که درصد زیادی از مبتلایان به کووید 19 در شهرستان بویراحمد بود.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اذعان داشت: متاسفانه سیر صعودی کرونا در استان ادامه داشته و روزانه تعداد مبتلایان در حال افزایش است.  

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: افزایش شمار مبتلایان به کرونای استان نتیجه کم توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا است که علاوه بر به خطر انداختن سلامت فردی، سلامت جمعی را نیز به خطر انداخته است.توصیه مداوم ما به مردم عزیز، رعایت اصول بهداشتی ،عدم شرکت در تجمعات و استفاده مداوم از ماسک است.

دبیر ستاد استانی کرونا در پایان خاطر نشان کرد: تقاضا داریم مردم ما را در کنترل این بیماری خطرناک  یاری نموده و هم پای حوزه بهداشت و درمان گام بردارند‌تا بتوانیم دوباره به شرایط عادی زندگی بازگردیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.