تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 62752
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۹۷ - ۱۶:۵۸
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

امداد رسانی به ۲۰ نفر در روز عاشورا در استان

به گزارش فصلی نو، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از امدادرسانی اورژانس ۱۱۵ به ۲۰ نفر در روز عاشورای حسینی در استان توسط اکیپهای مستقر در هیت اعزاداران عاشورا در کهگیلویه و بویر احمد خبرداد.   به گزارش فصلی نو استاتن کهگیلویه و بویراحمد، جلال پوران فرد با بیان اینکه این […]

امداد رسانی به ۲۰ نفر در روز عاشورا در استان

به گزارش فصلی نو، رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از امدادرسانی اورژانس ۱۱۵ به ۲۰ نفر در روز عاشورای حسینی در استان توسط اکیپهای مستقر در هیت اعزاداران عاشورا در کهگیلویه و بویر احمد خبرداد.

 

به گزارش فصلی نو استاتن کهگیلویه و بویراحمد، جلال پوران فرد با بیان اینکه این تعداد مراجعه کننده به اکیپ‌های ۱۱۵مستقر در عزاداری روز عاشورا به آمبولانس مراجعه یا با مرکز پیام تماس گرفته اند افزود: درمجموع ۲۰ نفر در این هیئت های عزاداری توسط اورژانس خدمات رسانی شدند.

رئیس حوادث دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد : بنا به گزارشات رسیده  از مرکز پیام اورژانس بیشتر مراجعه کنندگان دچار افت فشارخون و ضعف و بی‌حالی شده بودند که توسط پرسنل خدمات پزشکی ارایه شده است.

جلال پوران فرد با بیان اینکه آمبولانسهای اورژانس در استان در هیت های اعراداری مستقر بودند که به مردم عزیز و عزادار در روز عاشورا خدمت رسانی کنند افزود: از تعداد مراجعه کننده به اورژانس ۱۸ مورد در محل استقرار مداوای سرپایی و دونفر بعلت مشکلات قلبی و فشار خون به بیمارستانهای استان انتقال داده شدند.

همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس