تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 82418
تعداد نظرات: ۵ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ تیر ۹۸ - ۱۷:۱۶

فصلی نو، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از انجام اولین عمل جراحی قلب در سال ٩٨ در یاسوج خبر داد. به گزارش فصلی نو، پرویز یزدانپناه ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین عمل جراحی قلب در سال 98 توسط تیم جراحی قلب بیمارستان ابن سینا شیراز و دکتر سلامی‌نیا فوق تخصص […]

انجام نخستین عمل جراحی  قلب در یاسوج

فصلی نو، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از انجام اولین عمل جراحی قلب در سال ٩٨ در یاسوج خبر داد.

به گزارش فصلی نو، پرویز یزدانپناه ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: اولین عمل جراحی قلب در سال 98 توسط تیم جراحی قلب بیمارستان ابن سینا شیراز و دکتر سلامی‌نیا فوق تخصص جراحی قلب و عروق یاسوج و پرسنل دانشگاه در بیمارستان امام سجاد( ع) یاسوج با موفقیت انجام گرفت.

وی با بیان اینکه مرکز جراحی قلب و آنژیوگرافی یاسوج یکی از مجهز ترین مراکز جراحی قلب در کشور است، افزود: امیدواریم بتوانیم با رفع موانع موجود، خدمات فوق تخصصی در بخش قلب و جراحی قلب را به صورت مستمر ادامه دهیم.

یزدانپناه با اشاره به اینکه بخش حراجی قلب بیمارستان یاسوج سال 95 به بهره برداری رسید، ادامه داد: در این مدت به دلایل مختلف از جمله نبود نیروی انسانی مورد نیاز شامل پزشک متخصص بیهوشی، فلوشیپ، اینترونشن قلب، پمپیست و …در بسیاری از ماه‌های هر سال عمل جراحی انجام نشده است.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

5 دیدگاه

  • بععععله اولین بعد از بیستمین. آقا چرا تیتر دروغ می زنید اولین‌ در سال 98 بوده چون سال 96 انجام‌ شده 97 هم انجام شده خدایا توبه 
  • سال 1395 اولین عمل جراحی قلب در یاسوج انجام شد.این مرکز به همت آقای دکتر چمن و آقای دکتر وفایی و خود آقای دکتر یزدانپناه در سال 94 و 95 راه اندازی و به بهره برداری رسید اما فعالیتش در دوره ایلامیان تعطیل شد و حالا دکتر یزدانپناه دوباره فعالش کرد.خداکنه اینبار دیگه تعطیل نشه.
  • فقط همینو میدونم سه ماه دیگه همه میگن یاد و صد یاد ایلامی به خیر. این پست برای دکتر ی ..... شده بود و به همین دلیل پوست از سر همه میکنه.
پربازدید ها
عکس