تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 80335
تعداد نظرات: ۴ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۹۸ - ۲۰:۰۸

علی پور در ادامه گفت : خدمت برای مردم وظیفه بسیار سنگینی است و امیدوارم با توکل بر خدا و دعای خیر همه مردم و همراهی و پشتیبانی همه مدیران شهرستانی وبخشی بتوانیم گام های پیشرفت توسعه برای این مردم در مدت تصدی مسئولیت برداریم.

اولتیماتوم علی پور سرپرست فرمانداری دنا به مدیران دنا

فصلی نو ،ا ولین شورای اداری به ریاست علی پور سرپرست فرمانداری دنا با حضور حجت الاسلام حاج آقا مصباح نژاد امام جمعه شهر سی سخت و دیگر اعضای شورای اداری درفرمانداری تشکیل گردید.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی فرمانداری دنا، نماینده عالی دولت در دنا گفت:تعامل و همکاری همه دستگاهها در کنار هم گره گشایی از مشکلات مردم، حضور در بین مردم و رسیدگی به امورات آنها می تواند علاوه بر تقویت اعتماد مردم، روند خدمت رسانی را تسهیل کند.

وی نظم اداری را سرلوحه کاری خود دانسته و گفت:همه ما مسئولیم و باید بر اساس نوع خدمتی که به ما واگذار شده در جهت بالا بردن تولید و اشتغال تلاش نماییم.

علی پور در جمع شورای اداری گفت : برای گرفتن مسئولیت قدمی بر نداشته ام و نه برای ماندن در این پست مدیریتی تلاش خواهم کرد و همین فردا آماده تودیع هستم ، ولی تا زمانی که بعنوان خادم این خطه باشم در راه خدمت به مردم فهیم ، متدین ، ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان دنا از هیچ تلاشی دریغ نخواهم گرفت و با همه توان در راستای خدمت به نظام ، انقلاب و مردم حرکت خواهم کرد .

مقام عالی شهرستان دنا در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به مشکلات و نیازهای این شهرستان گفت: ساعت کاری و اداری برای یک مسئول نباید تعریف شده باشد بلکه جهت ارائه خدمت به مردم در هر زمان و مکانی که به حضور آنها نیاز باشد باید آماده و حاضر باشد.

علی پور در ادامه گفت : خدمت برای مردم وظیفه بسیار سنگینی است و امیدوارم با توکل بر خدا و دعای خیر همه مردم و همراهی و پشتیبانی همه مدیران شهرستانی وبخشی بتوانیم گام های پیشرفت توسعه برای این مردم در مدت تصدی مسئولیت برداریم.

وی در ادامه سخنان خود ضمن تاکید بر لزوم نظم و انضباط اداری در پیشبرد کارها یادآور شد و اظهار داشت:مدیران دستگاههای ‌اجرایی به جایگاه قانونی بخشداران که هم نقش نظارتی و هم نقش هماهنگ کننده دارند، توجه کنند باید هر گونه خروج و یا ترک محل کار با تعیین جانشین و هماهنگی فرمانداری انجام شود.

علی پور در پایان تاکید نمود: مسئولان کم کار در سیستم مدیریتی جدید شهرستان دنا جایی نخواهند داشت هر کس توان کار دارد جای تقدیر دارد و هر کس هم احساس می کند نمی تواند با این شرایط مجموعه مدیریت جدید شهرستان را همراهی کند می تواند برای ادامه خدمت خود تصمیم دیگری اتخاذ نماید.

برچسب ها:
انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

4 دیدگاه

  • مهندس علي پور انساني با جرات و با درايت و اهل كار ميباشد كه قطعا شاهد  پيشرفت چشم گيري در دنا خواهيم شد 
  • درود و صد درود خدمت جناب مهندس علي پور . انساني با اراده ، داراي عزت نفس بالا و مصمم . آرزوي موفقيت براي ايشان از خداوند منان دارم .
  • زنده باد مهندس علی پور مشخصه هدفتون خدمت به خلقه توکل برخدا در این راه پر پیچ و خم با عزت و شرافت بیرون بیایید 
پربازدید ها
عکس