Take a fresh look at your lifestyle.

بازدید شهرداریاسوج و معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از پروژه پارک جنگلی – وعده مقدم برای شهریور 99-تصاویر

1

فصلی نو ، بمنظور نظارت و بررسی وضعیت پروژه عمرانی پارک جنگلی یاسوج شهردار یاسوج بهمراه معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و کیوان آشنا عضو شورای شهر با حضور در محل اجرای این پروژه بر روند فعالیت این طرح بازدید بعمل آوردند .

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی شهرداری یاسوج ، در بازدید از این طرح که مجرای آن معاونت عمران و امور زیربنایی شهرداری یاسوج است نکات لازم جهت کیفیت و تسریع در بهره برداری از این پروژه اعلام شد .

گفته می شود اعتبار این طرح از محل تملک دارایی های استان تامین خواهد شد که مهندس فیلی معاوت هماهنگی عمرانی استاندار خواستار تسریع در اجرای این طرح شد.

شهردار یاسوج در حاشیه این بازدید اظهار داشت : پروژه بزرگ پارک جنگلی یاسوج به منظور ايجاد زیرساخت و توسعه فضای سبز در فاز اول سال 1397 شروع بکار شد در حال اجرا است .

دکتر نستهن مقدم در خصوص خدمات ارائه شده در این طرح بیان کرد: پیشرفت مخزن آب به متراژ 1000متر مکعب،روشنایی به متراژ 35هکتار و اجرای لوله گذاری و تأسیسات آب رسانی به متراژ 3000متر طول از مهمترین اهداف اجرای این طرح است .

مقدم ادامه داد : همچنین در فاز دوم پروژه که از بهمن ماه 98در دستور کار شهرداری قرار گرفته است که اجرای لوله گذاری و تأسیسات آب رسانی برق رسانی به متراژ 5000 متر طول نیز از دیگر برنامه ها است .

وی گفت : روشنایی به متراژ 35هکتار و اجرای خط انتقال گاز به طول 1/5کیلومتر نیز از دیگر اهداف اجرای این پروژه بزرگ است .

شهردار یاسوج عملیات تکمیلی این پروژه با هزینه معادل 70 میلیارد ریال در حال اجرا است که در شهریور سال 99 و همزمان با هفته دولت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

مقدم در این بازدید از مهندس فیلی معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بدلیل همکاری های لازم در اجرای این طرح تقدیر کرد .

1 نظر
  1. شهروند می گوید

    خدایی تر تروک وبارت نی هی کارل جاویده ایگی کوچو من پارک جنگلی کار کردیه !!! تو نیتری حقوق نیروته بیی ده ایتری کار کنی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.