حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

سه شنبه, ۲۹ بهمن , ۱۳۹۸ 24 جماد ثاني 1441 Tuesday, 18 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10585 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30812×

بازید سرزده مدیران تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت معدن و تجارت استان از بازار لوازم التحریر و پوشاک دانش آموزان

شناسه : 86747 24 شهریور 1398 - 4:19

صالحی با بیان اینکه؛تاکنون گزارشی مبنی بر کمبود لوازم التحریر نداشته ایم.اظهار امیدواری کرد این روند تا پایان فصل تهیه مایحتاج دانش آموزان ادامه داشته باشد .

بازید سرزده مدیران تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت معدن و تجارت استان از بازار لوازم التحریر و پوشاک دانش آموزان
پ
پ

فصلی نو ، عصر روز شنبه ، بمنظور نظارت بر توزیع و قیمت محصولات مورد نیاز دانش آموزان مدارس صالحی مدیرکل و رستمی قاضی شعبه دوم تعزیرات حکومتی استان ، حسین پور سرپرست و باقری معاون نظارت سازمان صنعت معدن و تجارت استان ، سهمگین مدیرکل دفتر امور اقتصادی استانداری به همراه نمایندگان اتاق اصناف شهر یاسوج از براخی از مراکز فروش و توزیع این اقلام بصورت سر زده بازدید بعمل آوردند .

به گزارش فصلی نو مدیرکل تعزیرات حکومتی استان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: مردم گرانفروشی در بازار لوازم التحریر را به اداره کل تعزیرات حکومتی گزارش دهند یا با سامانه ۱۳۵ تماس بگیرند.


؛براتعلی صالحی افزود؛با توجه به بازگشایی مدارس باید تمرکز بیشتری در بازار و نحوه عرضه لوازم التحریر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مردم گرانفروشی در بازار لوازم التحریر را به سازمان تعزیرات حکومتی گزارش دهند گفت:تعزیرات به سرعت به این گزارشها رسیدگی میکند، در پی برگزاری گشت مشترک از تاریخ ۱۲/۶/ ۹۸ اداره کل تعزیرات با بازرسان سازمان صمت استان تعداد ۱۲۰واحد صنفی لوازم التحریر و پوشاک کیف و کفش در استان مورد بازدید و بازرسی قرار گرفت، ثمره این گشتها ۴۰ پرونده متخلف فرم گزارش تهیه و ثبت و ارسال به شعب تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است .

صالحی با بیان اینکه؛تاکنون گزارشی مبنی بر کمبود لوازم التحریر نداشته ایم.اظهار امیدواری کرد این روند تا پایان فصل تهیه مایحتاج دانش آموزان ادامه داشته باشد .

سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان نیز به خبرنگاران گفت: با هدف تنظیم بازار در ایام بازگشایی مدارس همانند روزهای قبل بازرسی ها از واحد صنفی با تاکید بر واحدهای توزیع و فروش اقلام مورد نیاز مدارس انجام شد که انشالله با قدرت موضوع را به پیش خواهیم برد .

سالار حسین پور ادامه داد : مردم عزیز بداند که تغییر ایجاد خواهد شد بازرسی ها بصورت روزانه صبح و بعد از ظهر صورت خواهد گرفت .

حسین پور با بیان اینکه سامانه ۱۲۴ ما کماکان جهت پاسخگویی و نظارت فعال است اظهار کرد: اگر مردم عزیز شکواییه ای دارند می توانند با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند این بازرسی ها تا ۲۰ مهر ادامه خواهد داشت .

وی گفت : در شهر یاسوج ۱۰ اکیپ بازرسی بصورت دو اکیپ ۵ نفره در صبح و عصر فعال هستند و در سطح استان ۶۰ نفر در قالب ۳۰ اکیپ کار نظارت بر توزیع و فروش را در این ایام بر عهده خواهند داشت .

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار