بخش دوم پیام های تبریک مدیران استانی بمناسبت روز خبرنگار

خبر زبان مشترک جهان ،محصول آگاهی و خرد ورزی و جز لاینفک رسانه هاست که خود حامل پیامها و اندیشه های روشن و حقایق به وقوع پیوسته در سطح ملی و بین الملی است و خبر نگار عامل این روشنگری و خرد ورزی است،

کد خبر : 84191
تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 8 آگوست 2019 - 23:56
بخش دوم پیام های تبریک مدیران استانی بمناسبت روز خبرنگار

فصلی نو ، بمناسبت هفده مردادماه و روز خبرپنگار برخی از مدیران استانی با ارسال پیام تبریک فرارسیدن این روز را به اهالی رسانه تبریک گفتند .

به گزارش فصلی نو ، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی نوشت:

متن پیام غلام محمد زارعی بدین شرح است:

هفدهم مرادماه هر سال به عنوان سالروز شهادت خبرنگار پرافتخار و مظلوم شهید “محمود صارمی” فرصتی ارزشمند و گرانبها است تا ضمن ارج نهادن به آگاهی و دانایی ، از زحمات و کوشش خستگی ناپذیر و صادقانه سربازان عرصه قلم، که رسالت همیشگی خود را آگاهی بخشی به جامعه و تلاش برای رشد و شکوفایی مملکت با تولید و انتشار اطلاعات ،اخبار و اطلاع رسانی صحیح به مردم تعریف کرده اند؛ قدردانی و تجلیل به عمل آید.

خبرنگار وجدان بیدار جامعه است و باید به عنوان چشم بینا و زبان صادق و گویای مردم همواره پل ارتباطی قوی بین مردم و مسئولان جهت اطلاع رسانی درست، دقیق و انعکاس صحیح مشکلات مختلف جامعه باشند ،بی تردید توسعه و پیشرفت بخش‌های مختلف کشور، استان در چند دهه گذشته ،مرهون مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران فهیم و متعهد رسانه‌ها در انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاع رسانی خدمات صورت گرفته از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای اصحاب رسانه به ویژه خبرنگار شهید خداعفو عبدیانی که آذرماه سال ۸۴ در اثر سانحه هوایی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند ، روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، عکاسان، اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رسانی در استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک عرض نموده و نهایت سپاس و امتنان قلبی خود را از این عزیزان اعلام و از درگاه خداوند متعال برای همگان سلامتی و توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

غلام محمد زارعی
نماینده مردم شریف شهرستان های بویراحمد ودنا در مجلس شورای اسلامی

نایب رئیس شورای شهر یاسوج نوشت:

در میان تمام رخداد های زمانی و تقویمی کشور، بی شک ١٧ مرداد فرصت و مامن ایست تا تمام لایه ها و کنشگران جامعه، قدردان تلاش های بی منت و آینده ساز قشری باشند که بیش از هر عنصری در صلاح و توسعه جامعه، نقش ایفا کرده اند. عزیزانی که به همه شریان های جامعه نعمت اگاهی و دانستن تزریق نموده و تاکنون بر تمام ارزش ها و هنجار های جامعه به حق، پاسبانانی دلیر، شریف و جان بر کف بوده اند. اینجانب رجاء واثق دارم که جامعه خبرنگاران کشور و خاصه استان کهگیلویه و بویراحمد، علیرغم تمام ناملایمت های مصائب سخت افزاری و نرم افزاری که در مسیر شغلی خود با آن مواجه و دست به گریبان هستند، اما همواره به سبب شرافت حرفه ای و تعهد اخلاقی که خداوند به نزد این عزیزان به ودیعه گذاشته، هر روز استوار تر و با صلابت تر از گذشته در مسیر خدمت به جامعه گام بر می دارند.
متاسفانه سرجمع رفتار ها و سعه صدر مسئولین و صاحب منصبان در مواجه با این قشر عزیز را نا کافی و ابتر می دانم و معتقد می باشم که پاسخ هر نقد و خبری، نباید غیظ و انواع فشار های پیدا و پنهان باشد.
در ایران امروز باید همگان و بیش تر از همه، مدیران و مسئولین به این باور برسند که برای نیل و رسیدن به جامعه ای معطر از شاخص های توسعه یافته، راهی جز رفتن از کریدورهای شفافیت در نظر و عمل نداریم و از طرفی سربازان و پاسبانان این شفافیت، کسانی جز خبرنگاران و فعالان این عرصه نمی باشد. از همین منظر معتقدم باید به احترام خدمات بی منت، روشنگرایانه و آگاهی بخش این عزیزان تمام لایه های جامعه از جای خود برخیزند و کلاه از سر بردارد.
اینجانب ضمن تبریک هیفدهم مرداد به عنوان روز خبرنگار به حضور همه عزیزان از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی ایران اسلامی ، مسالت نموده و بر دستان پرتلاش و پر از مهر این عزیزان بوسه ادب و احترام توام با خالصانه ترین سپاس ها را دارم.
ارادتمند
سید هدایت اکبری
خدمتگزار مردم و نایب ریس شورای اسلامی شهر یاسوج

پیام تبریک سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

نامگذاری ۱۷ مرداد ماه روز شهادت خبرنگار شهید ” محمود صارمی ” به عنوان روز خبرنگار فرصت است ارزشمندی برای پاسداشت و قدردانی از تلاش های مجاهدانه و بی‌دریغ خبرنگاران بیدار و آزاد اندیشی که زبان گویا و چشم بیدار جامعه‌اند خویش می باشند.
اندیشه سازان آگاه و دردمندی که در جهت تعالی افکار عمومی، روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه تلاش می کنند.

آنچه مسلم است امروزه رشد و توسعه ی فرهنگی جامعه مستلزم عزم جدی خبرنگاران در آگاهی رسانی به مردم است،خبرنگاران آگاه ، راویان عشق و آزادی و نیک اندیشان بلند نظر عرصه اطلاع رسانی اند و همواره تلاش می نمایند در راه حقیقت و رسالت خطیر آگاهی بخشی به مردم از طریق اطلاعات دقیق به تصویر عینی از واقعیت بپردازند و در راه دست یابی به اطلاعات حقیقی و موثق همسو با وجدان اخلاقی با رعایت احترام به حق فردی، حفظ حریم و شئون انسانی به حفظ حقوق شهروندان با معیارهای اخلاقی اهتمام می ورزند .

بی شک خبرنگاران با آگاهی از حساسیت های رسالت خطیر خود ، صادقانه گام در مسیر روشنگری، معرفت افزایی و بیان حقایق نهاده و در راه تحقق این رسالت سترگ از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نبوده و نیستند.

ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه اطلاع رسانی ایران اسلامی ، و همچنین گرامیداشت یادوخاطره شهید عرصه خبر استان “شهید خداعفو عبدیانی”
شایسته میدانم از تلاش و اهتمام همراه با صداقت همه اصحاب رسانه استان قدردانی نمایم.

امان اله نجفی
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد

پیام تبریک مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز خبرنگار

به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو زند و واژه هایی که در خدمت بیان حق برآید. روز خبرنگار بر شما مبارک

و “قلم” بهانه ای شد تا ذهنمان را از قید کلمات بی شمار رها کرده و جسورانه در بیکران دنیای “خبر” خلاصه شویم.روز خبرنگار مبارک

چون ققنوس می سوزی و دوباره توتم به دست به زندگی برمی گردی تا بدانند نامیرایی! روزت فرخنده و قلمت پاینده.

مطمئنا مبارک است روزی که به نام
شماست!

لطف اله مسعودی مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد بمناسبت روز خبرنگار

بنام خدا
اصحاب محترم رسانه
با سلام و احترام
۱۷ مرداد بهانه ای است تا با تبریکی مختصر ، به جامعه خبری کشورمان خداقوت بگوییم در جهان پرشتاب امروز که اخبار تحولات و رویدادها با بهره گیری از فناوری نوین و در بستر قدرتمند رسانه ها منتشر می گردد، مدیون تلاش و زحمات طاقت فرسای عزیزان خبرنگار است؛ که با حس تعهد و مسئولیت اجتماعی، رسالت عظیم آگاهی ­بخشی عمومی و شفاف­ سازی اطلاعات را در تقابل نرم با صاحبان قدرت استکباری بر دوش می کشند و بعضاً به جانفشانی آنان در پی رسانیدن صدای مظلومان به جهانیان می­ انجامد .
لذا به پاس گرامی­ داشت آنان لازم می­ دانم این روز را به حضور همه عزیزان خبرنگار و اصحاب رسانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای درخشش هرچه بیشتر آنان از خداوند بزرگ توفیقات روزافزون مسألت نمایم.

از اینکه صدای محرومان و مظلومان هستید و مشکلات مردم را به گوش ما می رسانید ، تشکر فراوان دارم.

حسین جنتی
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کهگیلویه و بویر احمد

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج طی پیامی فرا رسیدن روز خبرنگار را به تلاشگران عرصه خبر و اطلاع رسانی تبریک گفت؛

سمه تعالی

روز خبرنگار که روز پاسداشت قلم است را به نوبه خود به همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم
در عرصه اطلاع‌رسانی، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

بی شک رشد و ارتقاء سطح اطلاعات جامعه مرهون خدمات سریع و دقیق خبرنگارانی است که با تلاش‌های صادقانه و با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای در آگاهی بخشی و روشنگری جامعه ایفای نقش می‌کنند و ما در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی نیز همواره از این ظرفیت در راستای تحقق اهداف عالیه حوزه اقتصادی استان بهره برده‌ایم.

از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت عشق، آزادی و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

با آرزوی توفیق الهی
جبار کیانی پور
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج

تبریک سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل به مناسبت روز خبرنگار


دکتر جاودان سیرت در پیامی ۱۷مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت.
به گزارش روابط‌عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل،در این پیام آمده است:
«اقرا باسم ربک الذی خلق»
به راستی چه زیباست اندیشه ای که در مقابل قلم زانو بزند و واژه هایی که در خدمت بیان حق بر آید. خبرنگاران طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند.
لازم میدان ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و گرامی داشت یاد و خاطره شهدمحمود صارمی وهمه شهدای عرصه رسانه، از تلاش خستگی ناپذیر همه عزیزان رسانه ای، که در جهت رشد، شکوفایی دانش و آگاهی بخشی عموم مردم واعتلای کشورعزیزمان ایران اسلامی و نشر اخبار درست و به موقع تلاش می‌کنند و بدون توجه به سختی ها از هیچ کوششی جهت انجام رسالت خویش دریغ نمی نمایند،کمال تشکر و قدر دانی را اعلام میداریم. و امیدوارم با استعانت و توکل به خداوند بزرگ در انجام رسالت آگاهی بخشی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه موفق و مؤید باشند.

سعید جاودان سیرت

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید دکتر جلیل

بسمه تعالی
ن والقلم و مایسطرون
سوگند به قلم و آنچه که از آن تراوش می کند
امروز۱۷مردادماه روز خون نگاران (سالروز شهادت خبرنگار شهید صارمی) که با عشق و ایثار و روحیه شهادت طلبی و فدا نمودن جان خود لحظات بیاد ماندنی دوران دفاع مقدس را برای نسل امروز انقلاب ثبت و ضبط نمودند. اصحاب رسانه جنگ نرم امروز همان قلم های مومن و انقلابی که برای تعالی ارزشها و ترویج عدالت و تثبیت حقیقت به نعمت نگارش ارتقا می یابند و همه طلایه داران جبهه دانایی و آگاهی که به عنوان زبان گویای مردم که با قلم و اندیشه بخردانه و با شجاعت همانند رزمندگان خط مقدم شلیک های فرهنگی و از روی فکر و اندیشه خود را به هدف نشانه گرفته و به انعکاس دردها و مشکلات مردم مبادرت کرده و فریادهای خاموش مردم را به گوش مسولان می رسانند تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
روشنگری ،اطلاع رسانی،مطالبه گری رسالتی سنگین است که کمتر از شهادت نیست.
راهتان صادقانه ،پاک و پر رهرو باد
روزتان مبارک

عوض زاده مدیرتعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بویراحمد

پیام تبریک مدیر کل تعزیرات اداره کل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار؛

یاد و خاطره شهیدان خبرنگار محمود صارمی و مرتضی آوینی ودیگر شهدای عرصه خبر و رسانه را گرامی داشته واز همه فعالان عرصه خبر ، خبرنگاران ،روزنامه نگاران ،اصحاب رسانه مخصوصا رسانه ملی تقدیر و تشکر کرد،
خبرنگاران یاوران همراه وعاملین روشنگری و خرد ورزی است؛
خبرنگاران یاوران همراه ،عاملین روشنگری و خرد ورزی است.
در دنیای امروز که دنیای تبادل پر سرعت اطلاعات و عصر نوین فرا ارتباطات نوین چند جانبه پیچیده است، رسانه علاوه براین که مهمترین وسیله برقراری ارتباط و رساندن اخبار و اطلاعات به اقصی نقاط جهان است،تشکیل دهنده افکار عمومی و ایجاد و روش و سبک زندگی در دنیای امروز است،
:خبر زبان مشترک جهان ،محصول آگاهی و خرد ورزی و جز لاینفک رسانه هاست که خود حامل پیامها و اندیشه های روشن و حقایق به وقوع پیوسته در سطح ملی و بین الملی است و خبر نگار عامل این روشنگری و خرد ورزی است،

پیام مدیرکل تامین اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت روز خبرنگار

مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با گرامی داشت یاد شهیدان عرصه خبر و رسانه و تبریک روز خبرنگار ، تاکید کرد : خبرنگاران با سلاح قلم و روشنگری ، با یاس ، سیاهی و تباهی در ستیزند و هر روز در تکاپوی این هستند که دریچه ای از حقایق را به روی مردم بگشایند .
     عباس نورمحمدی در پیامی به مناسبت هفدهم مردادماه ، روز خبرنگار، خبرنگاران را وجدان بیدار و زبان گویای جامعه نامید و افزود : هر جا سخن از آگاهی و آزادی به میان می آید ، نام خبرنگار و رسانه در ذهن تداعی می شود . 

     مدیرکل تامیین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : خبرنگاران ، طلایه داران عرصه اندیشه و آگاهی به شمار می روند ، کار و حرفه آنان مترادف با روشنگری است و نامشان آگاهی و اندیشیدن را به ذهن متبادر می سازد و از آنجا که همواره در پی یافتن حقیقت و انعکاس واقعیت هستند ، شایسته تحسین و تکریم اند .

     وی سلامت اجتماعی ، اقتصادی ، فکری و فرهنگی هر جامعه را مرهون تلاش و فعالیت خبرنگاران دانست و افزود : خبرنگاران با سلاح قلم و روشنگری ، با یاس ، سیاهی و تباهی در ستیزند و همواره در این اندیشه اند که نقاب از چهره فساد ، بی عدالتی و تبعیض بردارند و هر روز را با اندیشیدن و خبررسانی آغاز می کنند تا دریچه ای از حقایق را به روی مردم بگشایند .

     نورمحمدی افزود : خبرنگاران متعهد و تلاشگر ما علباوه بر عرصه داخلی در عرصه جهانی نیز سهمی بسزا در اطلاع رسانی داشته اند و تهدیدها و صحنه های خطر نیز هیچ گاه مانع آن نشده تا دست از حقیقت جویی و آگاهی بخشی بشویند و با فداکاری و ازخودگذشتگی و تقدیم جان ، مدال افتخار این عرصه خطیر را به گردن آویخته اند .

    مدیرکل تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت : اینجانب بر خود لازم می دانم ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر و رسانه ، پاسداشت مقام شامخ این انسان های فرهیخته و ارج نهادن به مجاهدت ها و کوشش های این عزیزان ، مراتب سپاس و قدردانی خود را از توجه و اهتمام خبرنگاران که در انعکاس واقعیت ها ، نیازها ، کاستی ها و مسایل و مشکلات مردم و ارایه نقدهای منصفانه به ویژه در حوزه تامین اجتماعی گام برداشته اند ، ابراز نمایم و امیدوارم همچنان با اندیشه و قلم خویش با تقویت اعتماد عمومی و روحیه امیدواری در جامعه ، همچون چراغی پرفروغ ، راه پیشرفت و بالندگی جامعه را روشن و هموار سازند .

بسمه تعالی
ضمن پاسداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه، ۱۷ مرداد ماه «روز خبرنگار » ، روز تلاشگران عرصه اندیشه و قلم و طلایه‌داران عرصه آگاهی و اطلاع‌رسانی که همواره بدنبال حقیقت و انعکاس واقعیتها میباشند را به حضور خبرنگاران عزیز استان تبریک عرض نموده ، از ایزد منان تداوم عزت و اهتمام مسئولانه شما را در روایت واقعیات و حق گویی در عرصه آگاهی آرزومندم.

محمدحسین نصیری راد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان

ظرفیت عظیم رسانه؛ فرصتی برای بهبود خدمات و اصلاح ضعف ها
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان، فرا رسیدن ۱۷ مراداد مصادف با روز خبرنگار را به همه فعالان عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
در متن پیام دکتر فیض اله پاسره آمده است:
فرا رسیدن ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی تبریک میگویم، البته هر روز را باید روز خبر، و خبرنگار دانست و ارج نهاد.
خبرنگاران را باید پرچم دار اطلاع رسانی، شفافیت و مبارزه با رانت خواری و ویژه خواری دانست، آنها به واقع در مقابل همه قدرت ها می ایستند و فریادگر خواست مردم هستند، بدون آنکه خودشان قدرتی داشته باشند و یا فریاد خودشان جایی شنیده شود.
روز خبرنگار را تبریک میگویم، به همه خبرنگاران شریف استان که بدون چشم داشت و توقعی پا به پای مسئولان و حتی فراتر از آن به دنبال گره گشایی از مشکلات، اجابت خواسته های مردم و حرکت به سمت توسعه بودند.
بدون شک اطلاع رسانی بی‌طرفانه و بدون غرض، مبتنی بر اطلاعات صحیح، دقیق و در لحظه می‌تواند اعتماد آفرین باشد و به رسانه جایگاه و اعتبار ویژه ببخشد، کما اینکه در کهگیلویه و بویراحمد عمدتاً رسانه ها از این جنس هستند.
این نکته نیز خالی از لطف نیست، نقادی سالم رسانه‌ها را با تخریب یکی ندانیم، نقد به معنای بدخواهی هم نیست، بلکه موهبتی است از طرف رسانه ها تا ایرادتمان را رفع و خدمات ارزنده تر و بی نقص تری به مردم ارائه کنیم، این ظرفیت را در راستای اصلاح خودمان ببینیم و آن را به فال نیک بگیریم.

فیض اله پاسره؛ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.