یادداشت ارسالی؛

برای نژاد صفویانی که قربانی عدالت شد؛ کلانتر، رویین تن نبود؟!

کلانتری با اراده خود یا سلب اراده بوسیله نمایندگان، مدیری را کنار گذاشت که با تجربه و قانونمداری مانع تعاملات نامطلوب انتخاباتی بود.

کد خبر : 87377
تاریخ انتشار : شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۸
برای نژاد صفویانی که قربانی عدالت شد؛ کلانتر، رویین تن نبود؟!

فصلی نو – زریر حجتی

در اثبات بی تدبیری دولت، بی کفایتی وزیر راه و نیز عدم استقلال استاندار کهگیلویه و بویراحمد همین بس که مدیری با تجربه و پرتلاش در اداره کل راه و شهرسازی بر خلاف منافع عامه و مصلحت نظام کنار گذاشته می شود تا بستر قانون گریزی در انتخابات فراهم شود!

کلانتری گفته بود که سرباز نظام است و انتخابات را ناموس مردم دانسته و از آن حراست خواهد کرد و به همین جهت موجی از امید در میان توده های مردم بوجود آورد اما با این عزل و انتخاب در منظر افکار عمومی، نقض سخن کرد و مردود شد.

کلانتری با اراده خود یا سلب اراده بوسیله نمایندگان، مدیری را کنار گذاشت که با تجربه و قانونمداری مانع تعاملات نامطلوب انتخاباتی بود.
مدیر کل سابق راه و شهرسازی به تعبیر خودش و بجرم تن ندادن به ذلت تمکین از سیاسیون، قربانی قانونمداری و عدالت شد و همین دو جمله کوتاه و تلویحی اش در مراسم تودیع و معارفه گویای ناگفته های زیادی است که با این تغییر و تحولاتی که آن را طبیعی می خوانند در انتخابات آینده ظهور و بروز خواهد کرد.

نژاد صفوی خدمت کرد با افتخار و اقتدار در دیار ایلمردان و شیر زنان آزاده ای که تاریخ سازند اما مظلومانه رفت تا بر بلندای تاریخ، رفتارهای انتخاباتی را از هم اکنون فریاد بزند که این دولت و اذنابش چگونه روزگار مردم نجیب و بزرگ منشی را سیاه کرده است!

تو باید می رفتی تا در تاریخ بمانی که ماندی و راستی آزمایی کردی از گفتار درمانی مدیران و نمایندگانی که بانی و عامل نابسامانی اند و هر چند مردم به زیبایی هر چه تمامتر نظاره گرند و به سخن حاجتی نیست اما تاسف آن است که شورای نگهبان هم گویا این جولان دادن در مردم ستیزی و حامی پروری را مصداقی از ظلم به نظام نمی داند!!

نژاد صفوی!
تاریخ می سراید روایت تلخ رفتن تو را در سکوت دستگاههای ناظری که مثلاً چشم نظامند و استانداری که قرار بود روئین تن بماند با اصل استقلال قوا اما نتوانست از مدیر قانونمند خویش دفاع کند!

آری!
دفاع نکردند تا اثبات شود که در اصل بدیهی استقلال قوه مجریه، روئین تن نیستند، آنگونه که چشم اسفندیار افسانه ای و پای آشیل پهلوان روئین تن نبود!

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پیاده روی اربعین یکشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۶:۳۷

تاجگردون دوست استاندار قبلی بود  که کوس رسواییش عالم گیر شد اما چنان فشار برای اجرای سیاست های سراسر اشتباهش  وقربانی کردن عدالت و عدالت خواهی و بی اعتبار کردن اصلاح و اصلاح طلبی به استاندار جدید آورده که کلانتر در در مراسم سالگرد جنگ تحمیلی ۳۱ شهریور ۹۸روضه کربلا و مظلومیت زینب علیه السلام و امام حسین علیه السلام را با صدای حزن انگیزی خواند   و … تا پشت پرده ها را روشن کند

ناشناس یکشنبه , ۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

حرف مفت زده. اصولا نژادصفوی  نماد دروغگویی وتخلف بود دیروز هم خودش اعتراف کرد گفت به دروغ گفتم استخاره کردم

ناشناس دوشنبه , ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۷

هیچ دلیلی برای حرفت نداری  فقط بر اساس منافع شخصیت این مبارز راه عدالت را متهم میکنی نژاد صفوی زنده است و پاینده تا ظلم ستیژی و حق گویی و عدالت خواهی زنده است او اسوه مقاومت جوانمردانه است چه جیره خواران بخواهند چه نخواهند به گفته پیامبر گرامی بزرگترین شجاعت گفتن حرف حق در مقابل حاکم ظالم است که در این جا آن حاکم آن نماینده ماکیاول صفت بودجه دار است

ناشناس دوشنبه , ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۸

عهخ

ناشناس دوشنبه , ۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲

این چند روز دنیا میگذرد و همه این مدیران با کمی تفاوت تغییر یا بازنشسته میشوند اما مانند نژاد صفوی بدلیل اینکه در مقابل نماینده بودجه دار قوم گرای تمامیت خواه ماکیاول صفت مقاومت کرد در تاریخ سراسر افتخار این استان جاودان شد