تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 72754
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۹۷ - ۰۰:۲۸

فصلی نو، پیاده روی حرم تا حرم امروز شنبه و به مناسبت سوم جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.   به گزارش فصلی نو، قشرهای مختلف مردم شهر یاسوج و برخی روستاها و مناطق اطراف آن حضور گسترده ای در این پیاده روی داشتند. شرکت کنندگان […]

برگزاری پیاده روی حرم تا حرم در یاسوج

فصلی نو، پیاده روی حرم تا حرم امروز شنبه و به مناسبت سوم جمادی الثانی سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

 

به گزارش فصلی نو، قشرهای مختلف مردم شهر یاسوج و برخی روستاها و مناطق اطراف آن حضور گسترده ای در این پیاده روی داشتند.
شرکت کنندگان در این آیین معنوی و فرهنگی مسیر 10 کیلومتری حرم امامزاده عبدالله (ع) تا حرم امامزاده مختار (ع) شهر یاسوج را به طور پیاده پیمودند.
این پیاده روی از ساعت هشت صبح از حرم امامزاده عبدالله (ع) شهر یاسوج آغاز و برنامه های متنوع مذهبی و فرهنگی شامل مداحی، نوحه سرایی و سینه زنی نیز در غم شهادت جانسوز ام ابیها (س) در آن اجرا شد.
شرکت کنندگان در این پیاده روی با سردادن فریادهای لبیک یا فاطمه (س) و لبیک یا زهرا (س) عشق و ارادت خود به دختر پیامبر گرامی اسلام (ص) را نشان داده و در غم شهادت آن بانوی بزرگوار اشک ماتم ریختند.
مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در این پیاده روی بخشی از فضائل اخلاقی و ابعاد شخصیتی حضرت صدیقه طاهره (س) را برای شرکت کنندگان تبیین کردند.
حضرت فاطمه زهرا (س) روز سوم جمادی الثانی سال 11 هجری قمری و در سن 18 سالگی در مدینه به شهادت رسید.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس