تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 79338
تعداد نظرات: ۱۵ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۹۸ - ۲۱:۲۱

در پایان جناب نوری عزیز. شهرداری چرام جایگاه شخصیت ضعیفی همچون جنابعالی نیست و اگر واقعا دوست دارید که شهر چرام توسعه یابد استعفای خود را تقدیم شورای شهر نموده و صندلی شهرداری را به افراد لایق بسپارید. و السلام

بزرگواری ضعیف نبود ولی همیشه از تحقیر ضعفا حمایت نمود -به قلم سید مهدی ایزدپناه

فصلی نو – سید مهدی ایزدپناه

ضمن ادای احترام به مردم نجیب، غیور و شهید پرور شهر چرام که شهر آنها را شخصیتی ضعیف و نا آشنا به اصول مدیریت شهری، به اصطلاح مدیریت می کند.بر آن شدم که شهردار شهرم و شهرشان را مورد انتقاد قرار دهم.

در چند روز گذشته شاهد حمله شهردار چرام جناب آقای علی نوری به نمایندگان فعلی و سابق مردم شهرستانهای کهگیلویه بزرگ بودیم و ایشان این دو شخصیت خدوم و مردمی را ضعیف شمرده و عدم توسعه نیافتگی کهگیلویه را به این دو شخص نسبت داده است. و اما شهردار محترم :

_به عملکرد این دو نماینده نگاه کنید و آنها را با عملکرد خود مقایسه کنید و به یقین خواهید رسید که شخص ضعیف کدامیک هستید.

_بسیاری از سهل انگاری ها در حوزه های عمرانی و اقتصادی کهگیلویه بزرگ را به نمایندگان نسبت داده اید و همه مردم اذعان دارند که هر دو نماینده تمام توان خود را بکار گرفته و شبانه روز در پی حل مشکل مردم بوده و هستند و اگر سهل انگاری وجود داشته بیشتر به ارگانهای اجرایی مرتبط بوده که شخص ضعیفی مثل شما وظایف نماینده گان و مدیران دولتی را نمیداند.

-جناب نوری عزیز.کهگیلویه زمانی مظلوم واقع شد که مدیران ضعیفی امثال جناب عالی را تحمل می کند.

_شهردار شهر مظلوم چرام، فراموش کردی که چقدر برای تصاحب پست های مدیریتی با واسطه نمودن دیگران به حاج آقای بزرگواری التماس میکردی؟

-جناب نوری بزرگواری ضعیف نیست ولی همیشه از تحقیر افراد ضعیفی مثل جناب عالی دفاع میکرد نه اینکه از عملکرد ضعیف شما دفاع میکرد بلکه در مقابل قدرت هایی همچون استاندار قوام نوذری مانع از تحقیر بیش از اندازه شما شد. مگر بزرگواری همان شخصیت قوی نبود که نوذری استاندار وقت شما را از جلسه به بیرون معرفی کرد ولی حاج آقا بزرگواری مانع شد. این ماجرا را بزودی فراموش کردی؟

_جناب نوری عزیز، ضعیف شما هستید که در مدیریت شهر درمانده شده اید و جهت توجیه عملکرد ضعیف خود به دیگران حمله می کنید.

-شهردار شهر مظلومم. در راستای توسعه و عمران شهرم چکار کرده اید و چرا به مردم شهرم گزارش کار نمیدهید؟

-نوری عزیز چندبار استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی ایشان را جهت توسعه شهر چرام به آن شهر دعوت نمودید؟

_شهردار ضعیف دیار نخبگان و فرهنگیان، چند بار خود و اعضای محترم شورای شهر چرام جهت جذب بودجه به مرکز استان و کشور سفر داشته اید؟ و جهت عمران و آبادی شهر ما همایش برگزار نمودید؟

در پایان جناب نوری عزیز. شهرداری چرام جایگاه شخصیت ضعیفی همچون جنابعالی نیست و اگر واقعا دوست دارید که شهر چرام توسعه یابد استعفای خود را تقدیم شورای شهر نموده و صندلی شهرداری را به افراد لایق بسپارید. و السلام

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

15 دیدگاه

پربازدید ها
عکس