کد خبر: 97683 |
تاریخ انتشار : 23 بهمن 98 - 19:56 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

آیا واقعیت جزء این است که بهرامی با بازیگری تمام، کمر به شکستن آخرین بارقه اُمید اصلاح طلبی در شهرستان های بویراحمد و دنا بسته است تا با همراهی و حمایت کامل

فصلی نو- مسلم سعیدی


پیرامون دیدار به ظاهر غیرمنتظره مهدی روشنفکر و محمد بهرامی که در بویراحمد سفلی، لوداب حاصل شد تا جای که روشنفکر با دسته گل از پیش آماده شده به استقبال بهرامی رفته است؛ حائز نکات مهمیست که جامعه و خصوصا اصلاح طلبان شهرستان باید به شکل ویژه به آن توجه و سپس پاسخگوی پرسسش های ذیل باشند!
محمد بهرامی دائما خود را در دایره اصلاح طلبی معرفی می کند!
گاهی به جوهره قلمش افتخار می کند و روزی دیگر به کت شلوار راه راه آبیش تَن می دهد! دلیل ادعاهایش امضاء پای میثاق نامه اصلاح طلبیست و سندش، حکم ریاست ستاد محمد رضا عارف رئیس فراکسیون «نااُمید» مجلس می شود! هر چه که می کند و به در و دیوار می زند، اما اصلاحات، بهرامی را فرزند خلف خویش نمی داند و جامعه نیز با سیلی رای «نه» او را تا کنون به جبهه اصولگرایی می فرستند! اما چرا قبای اصلاح طلبی بر قامت بهرامی، گشاد و ناموزن است؟
فراز اول:
در شرایطی که در انتخابات مجلس شورای اسلامی سال ۹۴ تمام آرای کسب شده بهرامی در سبد رای بویراحمد سفلی به ۱۰۰۰ رای نرسیده است؛ چه اتفاقاتی در این روزها در پشت پرده رخ داده است که محمد بهرامی تمام نشست های خود در حوزه بویراحمد علیا را به یکباره لغو می کند و رهسپار بویراحمد سفلی می شود تا با استقبال آگاهانه و از پیش تعیین شده مهدی روشنفکری که از هم اکنون تیغ ضد اصلاح طلبیش را بر گردن مدیران و تفکر اصلاح طلبی تیز کرده؛ مواجهه شود؟
اگر این دیدار غیره منتظره بود:
الف: مهدی روشنفکر از کجا مطلع می شود که قرارست محمد بهرامی در فلان تاریخ به لوداب سفر کند؟
ب: مهدی رو شنفکر از کجا مطلع می شود چه ساعتی و در چه مکانی با محمد بهرامی دیدار خواهد کرد؟
ج: چه طور می توان به اتفاقی بودن این دیدار دل بست در حالی که مهدی روشنفکر با دسته گلی از پیش آماده شده منتظر محمد بهرامی بوده است؟
د:چرا محمد بهرامی به سبد ۳۰ هزار رای خود در بویراحمد علیا چشم پوشی می کند و به یکباره نگاهش را به سبد زیر ۱۰۰۰ رای بویراحمد سفلی می دوزد که کسی او را نمی شناسد؟
ر: راز دلدادگی و دلبری مهدی روشنفکر و بهرامی در چیست؟
خ: محمد بهرامی چگونه خود را اصلاح طلب معرفی می کند وقتی اینگونه با سران اصولگرایی هم پیاله و همراه و هماهنگ می شود؟
ز: آیا در اصولگرا بودن مهدی روشنفکر که در تهران با اعضاء جبهه پایداری از جمله آقایان باهنر، آقا تهرانی و مصباحی مقدم دیدار می کند و از آنان خط مشی می گیرد تردیدی وجود دارد؟
آیا پاسخ این سئوالات جزء این است که محمد بهرامی و مهدی روشنفکر در پشت پرده بسیار با هم هماهنگ بوده به طوری که نوع شاخه های گٌل، رنگ گٌل و ساعت دیدار خود را با هم هماهنگ می کنند؟
گویی آقای روشنفکر در روز چندین دسته گل با خود حمل می کند تا در دیدار های سرزده به رقبایش هدیه دهد!
آیا واقعیت جزء این است که بهرامی با بازیگری تمام، کمر به شکستن آخرین بارقه اُمید اصلاح طلبی در شهرستان های بویراحمد و دنا بسته است تا با همراهی و حمایت کامل مهدی روشنفکر اصولگرا آخرین میخ را بر تابوبت اصلاحات شهرستان بزند؟
آیا اصلاحات این «معامله تاریخی» را که بین مهدی روشنفکر اصولگرا و محمد بهرامی با پیشینه و ریشه اصولگرایی ولی ظاهری اصلاح طلبی در حال رخ دادن است را می بیند ولی به سکوت خود ادامه می دهد؟ آیا این خیانت به اصلاحات نیست؟
فراز دوم:
اینکه امروز محمد بهرامی تنها خود را داعیه دار اصلاحات بویراحمد و دنا می داند و رای به غیر اصلاح طلبی دیگران می دهد آیا گذشته خود را از یاد برده است که در هفتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به ستار هدایت خواه پدر جبهه اصولگرایی استان رای داده است؟ همان هدایت خواهی که اصلاح طلبان را از دایره قدرت و اجتماع اخراج کرد و خواستار محاکمه علنی آنان است؟
چگونه اصلاح طلبان بویراحمد و دنا به خواب رفته اند و محمد بهرامی را که فرزند مکتب هدایت خواه می باشد را امروز به عنوان جوهره اصلاحات معرفی می کنند تا پروژه نابودی اصلاحات در این شهرستان تکمیل و نهایی شود؟
آیا محمد بهرامی نفوذی اصولگرایان در بین اصلاح طلبان نیست تا برای همیشه دست به استحاله اصلاحات بزنند و آخرین چشم اُمید اصلاح طلبان را کور کنند؟
فراز سوم:
جامعه اصلاح طلبی بویراحمد و دنا به چشم خود دید که در انتخابات مجلس شورای اسلامی سال ۹۴، چگونه ستار هدایت خواه و مهدی روشنفکر به استقبال هم رفتند و با روبوسی و خوش و بش بر همفکری و هم ریشه بودن اصولگرایی خود مهر تائید زدند ولی امروز بر اساس اختلافات شکلی و برای چشیدن طعم شیرین قدرت از هم فاصله گرفته اند اما بر ریشه اصولگرا بودن خود همچنان وفادارند و اکنون نادر منتظریان به عنوان نماینده، سخنگو و لیدر اصلی ستارهدایت خواه، سید مسعود حسینی، خلیفه خلقی پور و … در عرصه انتخابات برای اصلاح طلبان خط و نشان می کشند که پیش از آنکه به تهران برسند مدیران اصلاح طلب باید استعفا دهند و صاحبان تفکر ناب اصولگرایی کت شلوارشان را اتو کنند که سالهای دوری از قدرت به پایان رسیده و زمان تسویه حساب با اصلاحات فرا رسیده است.
آیا اکنون وظیفه امروز اصلاح طلبان بویراحمد و دنا سکوت است؟
آیا اصلاح طلبان می خواهند در این «معامله تاریخی اصولگرایی ضد اصلاح طلبی» شریک شوند و با دست خود با رمز تبر «بهرامی اصلاح طلب» ریشه درخت تنومد اصلاحات را قطع کنند؟
فراز چهارم:
الف: حال اصلاح طلبان بویراحمد و دنا در یک بزنگاه تاریخی قرار گرفته اند که آیا بهرامی که شاگرد کلاس درس ستار هدایت خواه بوده است را همچنان به عنوان اصلاح طلب به جامعه معرفی کنند در حالی که در انتخابات گذشته مردم به اصلاح طلب بودنش رای «منفی و نه» دادند!
ب: اصلاح طلبان بر روابط پشت پرده بهرامی و روشنفکر که گویا با بده بستان های سیاسی همراه بوده است، آگاهانه چشم بپوشند و آنان نیز در این بده بستان های معامله گرایی سیاسی سهم خویش را دریافت کنند و بر نابودی تفکر اصلاح طلبی مهر تائید بزنند!
ج: اصلاح طلبان بر سند نفوذی بودن بهرامی اصولگرا در بین تفکر اصلاح طلبی مهر تائید بزنند تا علاوه بر انکه از استحاله اصلاحات جلوگیری کرده اند؛ بار دیگر کمر خمیده اصلاحات را استوار نگه دارند!
د: همراهی روشنفکر، منتظریان و بهرامی که همه آنان از یاران صدیق و وفادار ستار هدایت خواه، سید مسعود حسینی و خلیفه خلقی پور بوده اند بیانگر اتحاد اصولگرایان برای شکست و نابودی خیمه و عَلَم اصلاح طلبی در شهرستان بویراحمد و دناست؛ حال باید دید که اصلاح طلبان در این «معامله قرن» همراه اصولگریان می شوند یا این قمار قدرت را بر هم می زنند!

مسلم سعیدی

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

63 پاسخ به “بهرامی: روشنفکر؛ منتظریان؛ در تکاپوی شکست اصلاحات”

 1. ناشناس گفت:

  با این کارت میخوای بگی مثلا زارعی ناجی اصلاحاته؟؟ زارعی رییس ستاد احمدی نژاد بود. طرفدار ولایتی و از درخواست کنندگان رد صلاحیت هاشمی.

  • علیرضا گفت:

   هرچه بوده مثل بهرامی راننده هدایت خواه نبوده. هرچه بوده مثل بهرامی هم پیاله جبهه پایداری نیست

 2. لرر گفت:

  یعنی چه خوب برادر اگر اینطوری باشه زارع هم دست راست حسینی بود

 3. علیرضا گفت:

  احسن، دقیقا همین نقشه شوم را برای مرگ و دفن اصلاحات کشیده اند. این آقایان هشت سال پیش مراسم خاکسپاری اصلاحات را میخواستن برگزار کنند اما با زیرکی مردان بزرگ اصلاحات و صداقت و شجاعت حاج زارعی اصلاحات زنده تر از گذشته به حیات سیاسی خود ادامه داد و این آقایان انحصارطلب و عروسکهای پوستین پوش خود کینه ای شتری از حاج زارعی دارند و امروز همه به پا خواستن و با طرحی شوم میخواهند برای مرگ اصلاحات جریان زارعی را شکست دهند! بخاطر همین خوش خدمتی یکی از معاونت های استانداری را به آقای بهرامی و کوچ آقای روشنفکر به تهران هدیه ای از طرف آقایان هدایت خواه و حسینی به آقایان روشنفکر و بهرامی است. مردان بویراحمد ودنا  مانند گذشته با تصمیمی تاریخی این مرتبه هم نقشه شوم این گرگ صفتان را نفش بر آب میکنند. یازهرا  

  • ناشناس گفت:

   خخخهخخ زاع هم اصلاحاتی نبودونیست اصولگرای میانه رو یاقول خودش مستقل گرچه از سرناچاری مرتبه قبل سیدباقر موسوی حمایتش کرد

 4. بویراحمد یاسوج گفت:

  زور نزن برادر دیگه کسی به زارع رای نمیده، خودتو کشتی با این مقالت.

 5. علی گفت:

  هر ۴ نفر اصولگرا هستند و زیاد چانه زارع را نزن.

 6. ناشناس گفت:

  خاک بر سرت با تحلیل چقد گرفتی بدبخت

 7. داریوش گفت:

  تا جونت درا،،هشت سال ک زارع تحقیرت که کوچو بیی ک ایسو دلسوز اصلاحاتی،،بهرامی تنها نماینده  اصلاحات هست و خواهد بود و پیروز قطعی هم ماییم 

  • علیرضا گفت:

   تو باز اومدی اراجیف گفتی. بنده خدا غیراز اینکه هیچ کسی توی بویراحمد و دنا و مارگون نباشه بهرامی تو قبول بشه. بخدا ارای باطله از ارای بهرامی هم بیشتر میشه. میبینی

 8. فرهادی گفت:

  تحلیلت خیلی آبکی بودفراز اول تا چهارم نداشتمعنی همشون یکی بودولی انشالا حاج زارع برنده ی انتخابات خواهد بود

 9. مارگون گفت:

  درود بر حاج زارع،مرد بی ادعا

 10. اصلاح طلب گفت:

  زارعی رییس ستاد احمدی نژاد و ولایتی که دو ماه پیش همراه با هدایت خواه و بزرگواری پیاده روی اربعین رفت چی؟؟؟ مردم گول این حرفارو نمیخورن

 11. Mohammad گفت:

  مضضحححححککهههههه، حتما میخای بگی زارع اصلاح طلبه؟؟؟؟؟سوادت به اندازه ی پیش دبستانی و اطلاعات سیاسیت در حد ی مجنون

  • علیرضا گفت:

   زارعی اصلاح طلب نیست اما مثل ….. گرگی در پوستین میش هم نیست. زارعی مردمدار و باصداقت و شجاع است. جریان زارعی جریان خط و باند و حزب نیست. جریان زارعی جریان خدمت بی منت به بویراحمد و دناست. پس تو و اربابانت زور نزنید. بازم چهارم میشید

 12. غفاری گفت:

  زارعی ۳ بار در انتخابات با شعار اصولگرایی اومد، الان میگه مستقل، نویسنده مرزهای طرفداری بچه گانه رو جابجا کرده با این نوشته سطح پایین

 13. چوپان گفت:

  مث اینکه من بودم نه زارعی که ستاد اصولگرایان معتدل برا روحانی سخنرانی کرد 

 14. ناشناس گفت:

  کرو چه نوشتی خدایی خجالت نمیکشی ؟؟تراوشات ذهنی تون واقعا کودکانه وسخیف هست  …خجالت اوره که فصل نو هر گونه تراوشات ذهنی ومتعفن را نشر میده

 15. سهام گفت:

  بسیار تحلیل خوب و جالبی بود واقعا ک عین حقیقته…. رقبای این دور زارعی اصلا لایق نیستن و هرکدوم ب نوعی ضعف های خودشونو دارن پس بهتره زارعی ک تجربش بیشتره بره مجلس 

 16. دانش اموز گفت:

  ارای زارعی در همین یک هفته خیلی زیاد شده و و کسانی ک مخالفش بودن دارن ب ایشون ملحق میشن… اینطور و مشخصه زارعی با اختلاف پیروزه 

 17. سهرابی گفت:

  درود بر حاج زارعی که قراره سه باره پیروز بشن یا زهرا

 18. کریمی گفت:

  زارع تو این هشت سال توجه و حمایت خودشونو ب اصلاح طلبها نشون دادن با توجه به بعضی از مدیران اصلاح طلب و ایشون اصلاحات رو زنده نگه داشتن

 19. حسن زاده گفت:

  زارعی پیروز قطعی انتخابات…….. یا زهرا

 20. سلیم گفت:

  زارعی همه مدیرانشو بر اساس شایسته سالاری انتخاب کرد نه بر اساس حزب… ولی اصلاحات رو هم منزوی نکرددرود بر زارعی نماینده مردمی

 21. موسوی پور گفت:

  شرایط زارعی عالیه و عده زیادی به جریانش پیوستن و مطمئنا با اختلاف پیروزه

 22. بهره مند گفت:

  راننده هدایتخواه دم از اصلاح طلبی بزنه. مسخرست 

 23. ساعدی گفت:

  شک نکنید از حاجی برازنده تر نیست   یا زهرا

 24. اسکندر گفت:

  بهرامی  ده بار د,هم بیا چهارمه بقیشم اصلا رقیب حساب نیبون. صد,درصد حاح زارعی اوله

 25. کر طهمورس گفت:

  چه راحت سر مردمه شیره ایمالن. باصداقت ترینشو حاج زارعیه

 26. دور بیراحمدی گفت:

   یعنی مردمو بلانسبت هر فررض کردن اینا دستشون تو یه کاسه ست. ففط یه باصداقت هست اونم اقای زارعیه

 27. هوشنگ امیرپور گفت:

  زارعی مورد حمایت اصلاح طلبان هست

 28. نظرپور گفت:

  من به عنوان یک اصولگرا حمایت میکنم ازجناب حاج زارعی چون یک چهره مردمی هستند

 29. نیرومند توت نده گفت:

  بخش وسیعی از جامعه طرفدار حاج زارعی هستند

 30. قربان پور گفت:

  گذشته از این حرفا زارعی بخاطر اخلاق و مردمی بودن و خدماتش باز هم پیروز انتخاباته هرکسی هم منکر خدماتش بشه منصف نیست تمام

 31. محمدتقی افراشه گفت:

  رای من زارعیست ایشان اصلاحات را احیاکرد

 32. کوکب پناهی گفت:

  بخش وسیعی از جامعه  بخصوص اصلاح طلبا طرفدار حاج زارعی هستند

 33. رضایی گفت:

  به دورازنگاه حزبی به حاج زارعی رای میدهم

 34. سهیلی بابکان گفت:

  بدون هیچ حزب و جناحی ما طرفدار حاج زارعی هستیم یا زهرا

 35. فقط خدا گفت:

  زارعی نماد اخلاق است بدون نگاه حزبی ایشان راانتخاب میکنم

 36. سیاوش جو گفت:

  برای ما فرقی نداره کی اصلاح طلبه کی اصولگرا.برا ما عمل مهمه که حاج زارع خودشو ثابت کرد و رای ما حاج زارعی 

 37. زمستان گفت:

  حاج زارعی به حدی محبوب و قابل قبول مردمه که بدون دیدن هیچ جناحی انتخابش میکنن. به عمل کار بر اید.یازهرا

 38. تامرادی گفت:

  زارعی پیروز انتخابات

 39. دانشجو گفت:

  همه اساتید دانشگاه ها از زارعی حمایت میکنن

 40. رای اولی گفت:

  تابحال از این بعد,بهش فکر نکرده بودم وای بر ما مردم که فریبشونو میخوریم. من رایمو میدم به اقای زارعی

 41. ناشناس گفت:

  درود بر حاج زارعی یا زهرا

 42. حقگو گفت:

  سلام بر اصلاحات درود بر زارعی

 43. سمانه گفت:

  اصلاحات از زارعی حمایت میکنند 

 44. زیلایی اصلاح طلب گفت:

  فقط به حاج زارعی رای میدم

 45. محسن گفت:

  درود بر حاج زارعی نماینده کاردان و عمل گرا و مردمی

 46. حسن گفت:

  درود بر حاج زارعی یا زهرا

 47. داوودی گفت:

  در بین این چها گزینه بهترین کاندیدا همین زارع هست

 48. یاسین گفت:

  خدمت ادامه داردیا زهراپیروز قطعی این دوره حاج زارعی هستن 

 49. رز سیاه گفت:

  فکر نکنم راننده ….بتونه نماینده خوبی باشه برامون. اصلح تر از زارعی ندیدم

 50. روستا گفت:

  امروز توت نده غوغا بود
  ما یکپارچه با زارعی هستیم

 51. ناشناس گفت:

  خودت هم نمی دانی چی گفتی یعنی زارع اصلاح طلبه

 52. آیلار گفت:

  باز هم به زارع رای خواهیم داد صداقت و مردمی بودن این مردو دوس دارم

 53. همشهری گفت:

  خاک برسرت با این تحلیل سخیفت

 54. ناشناس گفت:

  بیست تاازکامنت ها مال ‌.ی ‌…موسوی ازدنا هست

 55. ناشناس گفت:

  جهت اطلاع بیست تاازکامنت ها مال ‌.یاسر…م ازدنا هست

 56. ناشناس گفت:

  گروه کامنت نویسی زارعی متشکل از دونفربه شدت فعااال و با گرفتن پول همچنان کامنت مینویسن

 57. ناشناس گفت:

  یعنی چی مثلا میخوای شخصیت مثلا دکتر بهرامی رو تخریب کنی که چی؟؟؟؟اگه بهرامی بازیگر خوبی بود همون ۴سال پیش  با دزدکی وراهای دیگه نماینده میشد پس لطفا ساکت بشین سرجات

 58. سی سخت گفت:

  زارع چهارم میشه دیگه کسی بهش رای نمی ده تو سی سخت هرکه باهاشه پس پنجره ای هست.

 59. عباسپور گفت:

  ماشالله به این تیم مجازی حاج زارع که اینقد فعال هستن ،این نظرات رو که که خوندم اولش فکر کردم شاید مال یه استان دیگه باشه که حاج زارع براشون بهشتش کرده که اینجور ازش تعریف کردن خخخخخ البته برای بعضی ها خیلی خوب بود  نمونش استخدام های فله ای بیمارستان جلیل و اداره برق و … اگه یه ذره انصاف در وجودتون باشه میدونید که لایق ترین فرد بهرامیه هم از لحاظ تحصیلات هم سوابق مدیریتی هم قدرت بیان …. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها