Take a fresh look at your lifestyle.

بهره‌برداری از ۱۱ پروژه بهداشتی و درمانی کهگیلویه تا دهه فجر امسال

4 1

فصلی نو ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: ۱۲ پروژه بهداشتی و درمانی در سطح شهرستان کهگیلویه داریم، که یکی از این پروژه‌های کلینیک درمانی است که تاکنون بالغ بر ۴ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

به گزارش فصلی نو ،   پرویز یزدانپناه در بازدید معاون پشتیبانی وزیر بهداشت از پروژه‌های بهداشتی و درمانی شهرستان کهگیلویه اظهار کرد: حدود ۲ میلیارد تومان نیز برای راه‌اندازی این پروژه مورد نیاز است که منابع نیز تامین شده و امیدواریم با ۱۱ پروژه دیگر در شهرستان کهگیلویه تا دو ماه آینده و حداکثر تا دهه فجر امسال این پروژه‌ها آماده و به بهره‌برداری برسند.

وی ادامه داد: برای ۱۱ پروژه این شهرستان نیز ۱۲ میلیارد تاکنون هزینه شده است که در سطح استان نزدیک به ۵۵ پروژه بالای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داریم و امیدواریم با حمایت و مساعدت‌های دکتر تقوی‌نژاد؛ معاون پشتیانی وزارت بتوانیم منابع لازم را در جهت راه‌اندازی کلیه پروژه‌ها داشته باشیم.

یزدانپناه خاطرنشان کرد: این فضاها چنانچه در اختیار دانشگاه قرار گیرد عمده مشکلات در حوزه بهداشت و درمان مردم استان رفع خواهد شد و امیدواریم با افتتاح پروژه نرگسی و بیمارستان بهمئی تا دهه فجر عمده مسائل بهداشتی و درمانی حل شود.

4 نظرات
 1. محسن می گوید

  هزارتا پروژه هم افتتاح کنی دیگه فایده ای برات نداره. به همین زودیها باید غزل خداحافظی را بخونی. معاون سابق پشتیبانی گزینه اصلح رساست دانشگاه است.

 2. سلامت می گوید

  من ای ۵ ماه ۴۰ بیمارستان ساخته  چقدر خدمت چقدر خدمت چقدر خدمت چقدر خدمت هههههههه

 3. دانشکده پزشکی می گوید

  تنها هنر این آقا مصادره پروژه ها و اقدامات دکتر ایلامی و دکتر چمن است اما یقین بدانید که یدالله فوق ایدیهم.

 4. ناشناس می گوید

  تنها خبر خوب میتونه رفتن این تیم مدیریتی باشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.