تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 72543
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۹۷ - ۲۱:۲۴

وی بیان کرد: اجرای طرح بهبود، جدول گذاری و کانال هدایت سیلاب شهر پاتاوه با اعتبار 9 میلیارد و 100 میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاحی در دهه فجر امسال شهرستان دنا بود.

بهره برداری از ۳۸طرح عمرانی و اقتصادی در شهرستان دنا بمناسبت دهه فجر

فصلی نو ، با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی،معاون سیاسی امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد،فرماندار دنا و تنی چند از مدیران استانی و شهرستانی مراسم بهره برداری و کلنگ زنی از 38طرح عمرانی و اقتصادی دهه فجر شهرستان دنا برگزار شد .

به گزارش فصلی نو ، نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در حاشیه این مراسم به خبرنگاران گفت :به مناسبت دهه فجر امسال 38 طرح در شهرستان دنا با بیش از ۵۱۰ میلیارد ریال اعتبار افتتاح و کلنگ زنی شد.
غلام محمد زارعی گفت : از مجموع ۳۸طرح دهه فجر شهرستان دنا چند طرح به نمایندگی از مجموع طرح ها کلنگ زنی و یا افتتاح شد .
زارعی گفت:
طرح گل رز صدفی شاخه بریده سبز کوه سی سخت با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال با اشتغال زایی ۵ نفر به بهره برداری رسید .

وی بیان کرد: اجرای طرح بهبود، جدول گذاری و کانال هدایت سیلاب شهر پاتاوه با اعتبار 9 میلیارد و 100 میلیون ریال از دیگر طرح های افتتاحی در دهه فجر امسال شهرستان دنا بود.

نماینده بویراحمد و دنا بیان کرد: با اجرای این طرح‌ها زمینه اشتغال ۱۴۷ نفر فراهم شده است.
زارعی در ادامه بیان کرد :
آبیاری قطره‌ای در روستای امیرآباد،با مساحت ۱۰۰هکتار با اعتباری بالغ بر ۲۷میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ، استانی با اشتغال زایی ۱۲۰نفر کلنگ زنی شد .
تولید وپرورش قارچ خوراکی، از دیگر طرح های دهه فجر شهرستان دنا بود که امروز کلنگ زنی شد، زارعی در این خصوص گفت : این طرح با اعتبار ۱۶میلیارد و ۸۰۰میلیون ریالی بوده است که ۱۱میلیارد ریال از طریق تسهیلات بانکی و بقیه سهم صاحب طرح بوده است .
غلام محمد زارعی در ادامه گفت :ساختان مرکز تحقیقات محیط زیست،که در سال ۱۳۹۰ شروع بکار کرد با مساحت حدود ۲هزار متر و زیر بنای ۴۱۰متر با اعتبار ۵میلیارد ریال با همکاری اداره کل راه و شهرسازی به بهره برداری رسید .
وی در زمینه افتتاح پارک اندرسا در شهر سی سخت عنوان کرد : اعتبار این طرح از اعتبارات سفر ریاست جمهوری بوده است که بالغ بر ۱۴میلیارد ریال هزینه در بر داشته است .
طرحهای بهره برداری از سیستم مکانیزه آبیاری تحت فشار سی سخت از دیگر پروژه های دهه فجر امسال شهرستان دنا بود که غلام محمد زارعی در این زمینه اظهار کرد : این طرح به متراژ ۱۷ هزار متر و اعتباری بالغ بر ۲۲۰میلیون تومان از محل اعتبارات داخلی شهرداری سی سخت امروز به بهره‌برداری رسید .
زارعی در پایان گفت :بهره برداری از طرح پروژه آسفالت معابر سطح شهر سی سخت به متراژ ۴۰هزار متر مربع با اعتبار ۸میلیارد ریال از اعتبارات داخلی شهرداری آخرین پروژه دهه فجر

شهرستان دنا بود .

بر اساس این گزارش نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و دیگر همراهان با حضور در منزل خانواده چند شهید با آنها دیدار کردند .

 

2 دیدگاه

  • چطور روش شد رسانه ایش کنه کل طرح هاش به اندازه یه جدول روستایی منطقه باشت و گچساران نمیشه .طوری بود که نه استاندارد نه مدیرکلی هم روشون نشد همراهیش کنه فقط چند مدیر شهرستانی
پربازدید ها
عکس