حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

دوشنبه, ۵ اسفند , ۱۳۹۸ 1 رجب 1441 Monday, 24 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10628 تعداد نوشته های امروز : 9 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30991×

بیزینس واتساپ ؛ نسخه کسب و کار Whatsapp برای اندروید به صورت رایگان منتشر شد

شناسه : 45549 29 دی 1396 - 23:11

فصلی نو-پس از سال ها انتظار، صاحبان کسب و کار Whatsapp در نهایت نسخه بیزینس واتساپ مخصوص کسب و کار خود را معرفی کرد. این شرکت امروز از برنامه ای به نام WhatsApp Business رو نمایی کرد، که صاحبان کسب و کار های کوچک دارای دستگاه های Android به صورت رایگان میتوانند آن را دریافت […]

بیزینس واتساپ ؛ نسخه کسب و کار Whatsapp برای اندروید به صورت رایگان منتشر شد
پ
پ

فصلی نو-پس از سال ها انتظار، صاحبان کسب و کار Whatsapp در نهایت نسخه بیزینس واتساپ مخصوص کسب و کار خود را معرفی کرد. این شرکت امروز از برنامه ای به نام WhatsApp Business رو نمایی کرد، که صاحبان کسب و کار های کوچک دارای دستگاه های Android به صورت رایگان میتوانند آن را دریافت کنند.

این نسخه از واتساپ که با نام بیزینس واتساپ معرفی می شود، قابلیت های اساسی یک برنامه اجتماعی کسب کار را در اختیار شما خواهد گذاشت.  شما می توانید با ایجاد یک حساب کاربری کسب و کار با اضافه کردن اطلاعات اضافی مانند توضیحات، آدرس، و اطلاعات تماس با مشتری های خود در ارتباط باشید، همچنین این امکان وجود دارد که  پاسخ های سریع برای پاسخ به سوالات معمول را فعال کنید. شما می توانید پیام های تبریک ایجاد کنید و برخی از تجزیه و تحلیل های ساده و مهم در باره ی بازخورد پیام ها را مشاهده کنید، و می توانید ببینید که کدام پیام ها موثر تر بوده اند.

دانلود نسخه بیزینس واتساپ از گوگل پلی از گوگل پلی

بیزینس واتساپ ؛ نسخه کسب و کار Whatsapp برای اندروید به صورت رایگان منتشر شد!

اسکرین شات برنامه کسب و کار  whatsapp – بیزینس واتساپ

براساس گفته سخنگوی WhatsApp، مجموعه ای از ویژگی های موجود در دراز مدت رایگان باقی خواهد ماند، اما WhatsApp قصد دارد تا در آینده برای قابلیت های بیشتر در بیزینس واتساپ هزینه ای را از کاربر دریافت کند. که در نهایت، یک مدل freemium به دست می آید، اما این شرکت برنامه ای برای برداشتن هر یک از ویژگی های موجود ندارد و شما می توانید از کارایی های رایگان برای شروع به کار استفاده کنید.

بیزینس واتساپ ؛ نسخه کسب و کار Whatsapp برای اندروید به صورت رایگان منتشر شد!

بیزینس واتساپ

عرضه این برنامه از فروشگاه Google Play در اندونزی، ایتالیا، مکزیک، انگلیس و آمریکا آغاز شده است. ارائه برنامه برای مابقی کشور ها نیز در هفته های آینده آغاز خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسب و کار WhatsApp، با خبر های نت نوشت همراه باشید.

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار