تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 85707
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۱ شهریور ۹۸ - ۲۰:۱۳

شهردار یاسوج ادامه داد: موکب و پذیرایی از عزاداران حسینی در ده روز اول ماه محرم توسط شهرداری یاسوج در میدان امام حسین (ع) شهر یاسوج نیز برپا شده است.

تشریح برنامه های فرهنگی شهردار یاسوج در دهه اول محرم

فصلی نو ، شهردار یاسوج برنامه های فرهنگی این شهرداری در دهه اول محرم را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی، دکتر نستهن مقدم در جمع خبرنگاران با تسلیت فرا رسیدن ایام عزاداری سرو و سالار شهیدان، گفت: شهرداری یاسوج در راستای مسئولیت های فرهنگی خود پیش از شروع ماه محرم، جلسات متعددی برای برگزاری مراسمات عزاداری دهه اول محرم و ساماندهی و خدمات دهی به هئیت های مذهبی برگزار کرده است.

مقدم بیان کرد: در همین راستا مراسم سوگواری محفل اشک همراه با مجالس سخنرانی، روضه خوانی و مداحی از ۹ تا ۱۹ شهریور از ساعت ۲۲ در گلزار مطهر شهدای شهر یاسوج در حال برگزاریست.

وی گفت: سیاه پوش کردن شهر و برپایی بیرق های عزا در سطح شهر و همچنین نصب بنرهای تسلیت و مناسبتی در بیلبوردهای شهری از دیگر برنامه های شهرداری یاسوج بود، که صورت گرفت.

شهردار یاسوج ادامه داد: موکب و پذیرایی از عزاداران حسینی در ده روز اول ماه محرم توسط شهرداری یاسوج در میدان امام حسین (ع) شهر یاسوج نیز برپا شده است.

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی و نظارت فروشندگان لوازم مراسمات عزاداری در چند نقطه از شهر از دیگر برنامه های اجرا شده توسط این شهرداری است.

مقدم همچنین با اشاره به دیگر برنامه های فرهنگی شهرداری یاسوج در راستای رساندن پیام عاشورا گفت: کلاس های طراحی و نقاشی ویژه ی محرم در پیاده رو های سطح شهر یاسوج برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: مراسم تعزیه ی شهادت امام حسین(ع) با همکاری گروههای هنری نیز از دیگر برنامه های شهرداری یاسوج در دهه اول محرم است.

نستهن مقدم گفت: در دهه اول محرم همه روزه مراسم دعای  پرفیض زیارت عاشورا همراه با عزاداری و سینه زنی قبل از شروع ساعت اداری در محل نمازخانه شهرداری یاسوج با حضور کارکنان این شهرداری برپاست.

وی همچنین با اشاره به برنامه های شهرداری یاسوج برای خدمات دهی مناسب به هیات های مذهبی، تاکید کرد: خدمات دهی به هیات های مذهبی از سوی سازمان های پسماند و آتش نشانی شهرداری یاسوج در دهه اول محرم بصورت ویژه در دستور کار این سازمان ها قرار گرفته است.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد
عکس