تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 75984
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ فروردین ۹۸ - ۰۲:۰۰

فصلی نو، مدیرکل راهداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تصادف زنجیره‌ای در محور پاتاوه-اصفهان صحت ندارد، گفت: در پی یک درگیری در یکی از تونل‌های محور پاتاوه-اصفهان، دو خودرو به هم برخورد کردند که این حادثه هیچ زخمی نداشت.   به گزارش فصلی نو، محمد نصیری‌راد اظهار داشت: خبری مبنی بر وقوع تصادف زنجیره‌ای […]

تصادف زنجیره‌ای در محور مواصلاتی پاتاوه-اصفهان صحت ندارد

فصلی نو، مدیرکل راهداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تصادف زنجیره‌ای در محور پاتاوه-اصفهان صحت ندارد، گفت: در پی یک درگیری در یکی از تونل‌های محور پاتاوه-اصفهان، دو خودرو به هم برخورد کردند که این حادثه هیچ زخمی نداشت.

 

به گزارش فصلی نو، محمد نصیری‌راد اظهار داشت: خبری مبنی بر وقوع تصادف زنجیره‌ای در یکی از تونل‌های محور پاتاوه- اصفهان و زخمی شدن 30 نفر صحت ندارد.

وی افزود: طبق گفته نیروهای راهداری و پلیس استان که در صحنه حاضر بودند در پی یک درگیری در یکی از تونل‌های محور پاتاوه-اصفهان، دو خودرو به هم برخورد کردند که این حادثه هیچ زخمی نداشت.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: 178 راهدار در قالب 23 اکیپ راهداری در 6 هزار و 80 کیلومتر در ایام نوروز به هم‌وطنان خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس