کد خبر: 100953 |
تاریخ انتشار : 15 مه 20 - 04:05 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

پاسره خاطرنشان کرد:این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در حال اجرا است و هدف گذاری آن آبرسانی به ۹۰ روستای منطقه با جمعیتی بیش از ۱۰ هزار نفر است.

فصلی نو ،استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز از برخی طرح های حوزه شهرستان بویراحمد بازدید کرد.

به گزارش فصلی نو به نقل از روابط عمومی شرکت آبفا کهگیلویه و بویراحمد حسین کلانتری در سفر یک روزه خود به لوداب، از بخش هایی از پروژه مجتمع های ابرسانی استان بازدید کرد.

فیض اله پاسره مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار از عزم جدی این شرکت برای آبرسانی به مردم در شرایط سخت کرونایی و ادامه دار بوده روند توسعه خطوط آبرسانی همزمان با این دغدغه گفت:نگاه دولت به آبرسانی روستایی در سالهای اخیر ویژه بوده، قریب به ۱۰۰ میلیارد تومان در سالهای اخیر به آب روستایی استان از محل صندوق توسعه ملی اختصاص داده شد که ماحصل آن اجرای ۱۸ مجتمع بزرگ آبرسانی با ظرفیت آبرسانی به ۴۸۵ روستا با جمعیتی بالغ بر ۱۰۰ هزار نفر بوده است.

وی افزود:بخشی از ثمرات این اقدام به زودی و با افتتاح ۱۰ پروژه با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان و بهره مندی قریب به ۱۰۰ روستا را در قالب پویش هر هفته الف ب ایران با حضور مسئولان وزارت نیرو، شاهد خواهیم بود.

پاسره بیان کرد:در پویش هر هفته الف ب ایران، وزارت نیرو به دنبال امید آفرینی و رونق توسعه و آبادانی با فراهم کردن دو زیرساخت بنیادی آب و برق است و استان ما هم بی نصیب از این پویش نیست و به زودی در تابستان شاهد حضور مجموعه وزارت نیرو برای بهره برداری از طرح های صنعت آب و برق در استان خواهیم بود.

وی یادآور شد:مجتمع های آبرسانی چین و چلوداب نیز دو تا از طرح های آبرسانی بزرگ بهره مند از اعتبارات صندوق توسعه ملی است.

پاسره خاطرنشان کرد:این پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد تومان در حال اجرا است و هدف گذاری آن آبرسانی به ۹۰ روستای منطقه با جمعیتی بیش از ۱۰ هزار نفر است.

وی خاطرنشان کرد:اجرای ۲۴ مخزن ذخیره با حجم ۵۲۵۰ متر مکعب، ۸۶ کیلومتر خط انتقال و بهسازی چشمه و ایجاد ایستگاه های پمپاژ، بخشی از اقدامات اجرایی در این پروژه است.

پاسره گفت:روند توسعه خدمات در روستاها علیرغم تمرکز ما بر مدیریت عرضه و تقاضای آب بعنوان استراتژیک ترین محصول برای مقابله با ویروس کرونا ادامه دارد و در همه روستا های استان و به ویژه مناطق مورد نیاز به توسعه شاهد اجرای عملیات آبرسانی هستیم.

پاسره در ادامه به امید آفرینی این دست پروژه های توسعه ای برای روستاهای استان اشاره کرد و افزود:یکی از اهداف بنیادی ما در اجرای پروژه های آب روستایی، توسعه زیرساخت آب در همه مناطق برای فراهم آوردن شرایط زندگی بهتر و جلوگیری از مهاجرت های بی رویه است.

وی خاطرنشان کرد:مجموعه آب و فاضلاب استان همه مردم نجیب استان را شایسته بهترین خدمات می داند و فراتر از توان در شرایطی که همه واقف به مشکلات اقتصادی هستیم و فشار کرونا نیز بر آن اضافه شده، به دنبال توسعه طرح های آبرسانی است.

در ادامه کلانتری با تقدیر از خدمات آب و فاضلاب استان گفت: شرکت آب و فاضلاب از جمله دستگاه های پیشگام و پای کار استان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: شما در یک جبهه باید با ویروس کرونا مقابله کنید و آب بعنوان مهمترین کالای مقابله با این ویروس را تأمین و به صورت مستمر در اختیار مردم بگذارید و از طرفی باید اقدامات توسعه ای در ای شهرها و روستاها را دنبال کنید که جای تقدیر از همه فعالان این بخش داریم.

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها