Take a fresh look at your lifestyle.

ثبت نام جایزه علمی پروفسور امیدبیگی شروع شد

0 0

فصلی نو ، رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با هدف تکریم و الگوسازی از شخصیت های علمی، علاقه مندان می توانند برای دریافت جایزه پروفسور امیدبیگی ثبت نام کنند.

به گزارش فصلی نو ، حمدالله اکوانی اظهار داشت: صاحبان استعداد برتری که پژوهش‌های کاربردی با موضوع شناسایی، کشت ، فرآوری و فرمولاسیون گیاهان دارویی دارند، میتوانندبرای ثبت نام این جایزه اقدام کنند.

وی افزود: با همکاری شرکت دارویی زردبند و مجمع خیران نخبه‌پرور فارس و به پاس تلاش‌های دکتر رضا امیدبیگی که عمر خود را صرف کسب فناوری‌های مرتبط با حوزه گیاهان دارویی و نشر این علم کرده است، جایزه‌ای علمی به نام این محقق اعطا می‌شود.

اکوانی بیان کرد:  این جایزه در سال جاری به برگزیدگان از میان مخترعان یا دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری از دانشگاه‌های استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد و یا متولدین این مناطق اعطا می شود.

وی تصریح کرد: از ۲ جایزه دیگر در حوزه‌های علوم انسانی و فرهنگ و همچنین کشاورزی و صنعت نیز در آینده نزدیک رونمایی خواهد شد.

رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: داوطلبان واجد شرایط ابتدا از طریق سامانه  www.shiraz-feca.ir  ثبت‌نام و مدارک و مستندات خود را بارگذاری کنند.

اکوانی با اشاره به اینکه افراد دارای شرایط اولیه و حداقل امتیاز لازم در مرحله اول انتخاب می‌شوند، افزود: هیأت داوران مجمع خیران نخبه پرور فارس، مدارک و مستندات منتخبان را مورد ارزیابی دقیق قرار داده و افراد دارای بیشترین امتیاز عنوان برگزیده معرفی خواهد شد.

وی عنوان کرد: متقاضیان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۸ از طریق سامانه، نسبت به ثبت نام و ارسال رزومه اقدام کنند.

اکوانی گفت: برگزیدگان، علاوه بر دریافت لوح و گرفتن نشان طلایی، علمی و معنوی منتخب برجسته کشوری، جایزه علمی مربوطه را نیز دریافت می‌کنند.

بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری شرکت دارویی زردبند و مجمع خیران نخبه پرور فارس، در سال ۹۷ اقدام به طراحی و رونمایی از جایزه علمی و بورس تحصیلی پروفسور رضا امید بیگی کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.