تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 51947
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۹۷ - ۲۰:۰۹

 علیرضا جنتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی واحدهای تولیدی با کیفیت بخشی به تولیدات خود باید در تحقق شعار سال مقام عظمای ولایت  تلاش کنند . وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خدمات رسان و بخش خصوصی با تحقق این شعار باید به فکر کاهش نرخ بیکاری نگران کننده باشند، عنوان کرد: […]

جامعه کارگری کهگیلویه و بویراحمد برای تحقق شعار سال تلاش می‌کند

 علیرضا جنتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تمامی واحدهای تولیدی با کیفیت بخشی به تولیدات خود باید در تحقق شعار سال مقام عظمای ولایت  تلاش کنند .

وی با تاکید بر اینکه دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های خدمات رسان و بخش خصوصی با تحقق این شعار باید به فکر کاهش نرخ بیکاری نگران کننده باشند، عنوان کرد: خانه کارگر و جامعه کارگری نیز برای تحقق شعار سال مدنظر رهبری معظم انقلاب گام برمی‌دارد و به طور حتم با تلاش دوچندان این شعار را عملی می‌کنند.

جنتی با اشاره به برنامه‌های هفته کارگر در اردیبهشت ماه امسال، افزود: راهپیمایی آرام کارگران در یاسوج همانند سایر نقاط کشور با رعایت اصول قانونی برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر کهگیلویه و بویراحمد افزود: بیش از 13 هزار و 500 کارگر عضو خانه کارگر استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که همواره تلاش خود را برای توسعه ایران و این استان انجام داده‌اند.

جنتی با بیان اینکه دوره‌های ویژه رایگان آموزشی در سالجاری همانند سال‌های گذشته در این خانه برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: همراهی کارگران برای برگزاری برنامه‌های هفته کارگر بسیار ضروری است.

وی از حضور مسوولان ارشد خانه کارگر کشور در برنامه‌های هفته اردیبهشت ماه امسال استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد و یادآور شد: تشکل‌های کارگری با حضور در این برنامه‌ها از حقوق منطقی خود دفاع می‌کنند.

انارستانسیم کارت دانشجویی همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس