Take a fresh look at your lifestyle.

جوابیه حمید طاهری بویراحمدی به یادداشت یعقوب درویشیان – یادداشت سرتاسر حسادت از نام تاجگردون

7 0

فصلی نو – حمید طاهری بویراحمدی

معمولاوقتى یک شخصیت مهم وتأثیر گذاردرمجلسى سخن می گوید،همه ی سخنان او زیر ذره بین قرارمی گیرد.

کسانى که به دنبال خوراک تبلیغاتی ورسانه اى هستندازاین فرصت استفاده کرده وموقعیتى براى خالى کردن عقده هاى خودمی یابند.
غلام رضاتاجگردون در آرو مرکزبویراحمدگرمسیر،نکات مهمى را یادآور شده است ، وى اشاره کرده که مانندتازه به دوران رسیده ها،نوکیسه نیست و یک شبه مشهورونام آورنشده است.
تاج گردون گفت؛ پدرمن مباشرومشاورخان بوده است،وى سخن درستى گفته ، پدرش فرد باهوش،سیاستمدار،توانمندومدیرى کم نظیربوده است.
منظورتاجگردون هم ازاین سخن این بوده که پدرش فردى تأثیر گذاردر سیاست وموثردرامورمنطقه بوده است.
متاسفانه آقاى یعقوب درویشان که خودراازفعالان رسانه اى معرفى کرده است،همه ی سخنان مفیدوسنجیده ى غلامرضا تاجگردون رافراموش کرده و به این جمله که : پدرم مباشرخان بوده زوم نموده است.
دلسوزی می کند ودر لابه لای یادداشت سرتاسر حسادت از نام تاجگردون ،أشک تمساح مى ریزدکه چرانگفتى ازخانواده شهید هستم و……..
به آقای یعقوب درویشان یاد آوری می کنم که؛ اولااثبات شى نفى ماعدانمى کند،این جمله اى که پدرم مباشرخان بوده است منافات باهیچ ارزش دیگرى ندارد.
ثانیا؛اشکال این جمله چه بوده که چنین براشفته حمله می کنید وآن راپیراهن عثمان کرده اید؟؟؟
تاجگردون درحال حاضرمهمترین وسرشناس ترین وتأثیر گذارترین شخصیت این استان درسطح ملى است،وجودش براى این استان یک گنج بادآورده است،نیازى به هیچ تبلیغى ندارد.
تخریب تاجگردون ،خیانتى آشکاربه منافع استانى ماست،اوهم مثل هرانسان بزرگ دیگرى عیب ها ونقائصى دارد.
این دلیل نمى شودکه همه هنرهایش رانادیده بگیریم وبه اوبخاطریک عیب جرئى بتأزیم .
قول سعدى شاعر:
گرت زشت خویى بوددرسرشت/نبینى زطاووس جزپاى زشت.
عده اى که خودشان یک بند انگشت تاجگردون هم نمى شوندحال سربرآورده إندومیخواهندباتخریب کردن تاجگردون ومتهم کردن اوبه عنوان مسئول فقرونابسامانى اقتصادى درکشورخودرامطرح کنند.
کسانى که درمسئولیت هاى کوچک هم ناتوانى خودرانشان داده اند.
برادرعزیز جناب یعقوب درویشان.دوران این گونه تبلیغات وشعارهاگذشته است. باز به قول سعدى:
دلایل قوى باید ومعنوى /نه رگهاى گردن به حجت قوى.

حمیدطاهرى بویراحمدى

7 نظرات
 1. سرو آزاد دنا می گوید

  متاسفم  برای دموکراسی و اصلاحات و جامعه مدنی  که متولیانش نتوانستند افکار یک بازمانده خان را که متاسفانه پسوند بویراحمد مظلوم را ظالمانه یدک میکشد  اصول این مکاتب را آموزش دهند  که هنوز پس از ۴۰ سال از انقلاب و صد سال از انقلاب مشروطیت  به مردم فخر میفروشند   آقای طاهری اگر موارد زیر را قبول دارید مستدل جواب دهید تا مردم روشن شوند ۱_کشتن مادر منصور خان که پیرزنی هشتاد ساله و بویراحمدی بود بطور دست جمعی توسط باشتی های طرفدار تاجگردون    ابراز نظر بفرمایید ۲_ دشمنی و‌محروم نگه داشتن کل بویراحمد گرمسیری ۳_جلو گیری از مدیریت و پیشرفت بویراحمدی های گچساران در ادارات و اقتصاد و شرکت نفت  ۵_ دخالت در حوزه انتخابی کهگیلویه و شهرستان بویراحمد و حمایت از افراد ضعیف و واداده و خصومت با مدیران با غیرت و کاربلد ۷_ استخدام های فله ای در ادارات و فشار بر مدیران کل و بویراحمد زدایی و کهگیلویه زدایی ۸_ سیاست های ماکیا ولانه و آوردن امثال استاندار قبلی و مدیرکل های غیر بومی و…. ۹_بردن بودجه و امکانات و ثروتمند کردن اطرافیان خود و افزایش فقر و گرانی و بیکاری بقیه مردم و نا رضایتی اکثریت مردم ۱۰_پرونده سازی برای زینل زاده و مخالفت با وکیلی و دیگر نخبه های بویراحمدی  و صد ها بلکه هزاران مورد از این دست را در کارنامه خود دارد 

 2. ناشناس می گوید

  قسم بخور که این را خودت نوشتی 

 3. ت.ب می گوید

  این موضوع چه ربطی به حمید داره…… واقعا خندم گرفت از این همه پاچه خواری……بهتره که حمید به جای این کارها آب معدنیش را بفروشد…..

 4. خرزو خان می گوید

  جناب طاهری خرزو آگه سوادت نم کشیده تا خوم جناب خرزو خان  مطلب دکتر پاکدل عزیر در جواب سخنرانی آبکی تاجگردون در آرو را برات بخونم  شاید که عبرت بگیری و بیراحمد دشمن شاد نکنی

  1. سالار می گوید

   خخخخخ، واقعا ، آخه حمید تو وه کوچو و ای گَپَل 

 5. آینده روشن است می گوید

  جناب حمید خان باوی  این روز ها و این سال ها هم  میگذرد و زمستان هم میگذرد و سیاهی به ذغال میماند تاجگردون هم تمام میشود و وفاداران و سرداران سلحشور روز های سخت بویراحمد از فرصت طلبان  باز شناسایی میشوند زدی به کاه دان

 6. محمد می گوید

  همینکه که گفت مباشر خان تو ذوق زده شدی برادر محترم خان دیگه تموم شد باید خان را دیگر در پستوها ببینیم که دنبال …. هستند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.