Take a fresh look at your lifestyle.

حاشیه سازی معاون هوادار جریان پایداری در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

0

فصلی نو – فرشید رضایی زاده

.
حاشیه سازی این معاون افراطی به لحاظ نگرش سیاسی این روزها ابعاد جدیدی به خود گرفته.این شخص که مشخص نیست با چه ساز و کاری کلیدی ترین معاونت دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را تصاحب کرده بعد از برکناری معاون صادق و انرژیک باشتی اقدام به سوخت کردن و کنار زدن دیگر چهره های شاخص و شانس دار تصدی ریاست آن دانشگاه کرده و همزمان با آن سیاست هایی در راستای برخوردهای حذفی و قهری با نیروهای اصلاح طلب و میانه رو حامی دولت ترتیب داده که زوایای تاریک آن به زودی به اطلاع خواهد رسید.

زیاده خواهی معاون مذکور تا بدانجا پیش رفته که عزم وی برای جلوس به ریاست دانشگاه مورد نکوهش و موجب نگرانی مجموعه یاد شده گردیده.
بی توجهی به اجرای قانون،برخورد گزینشی و اتخاذ سیاست های دو بام و دو هوا در دانشگاه جان به لب این مجموعه خسته و نگران آورده.بی اعتنایی به تذکرات وزارت منبوع در جهت برکناری یکی از مدیران متخلف ستادی و مداخله در کار سایر معاونت ها از یک طرف و از طرف دیگر بداخلاقی، وقت کشی و بی توجهی به پروژه های واگذار شده به پیمانکاران خصوصا در حوزه نیروی انسانی تنها گوشه ای از مصائبی است که مجموعه را دچار چالش و حاشیه کرده.

نگاه سردسیری گرمسیری، قومی و اقلیمی،خطی و جناحی به مقوله بکارگیری نیرو حاشیه ای پرتنش و نگران کننده است که سبب تضییع حقوق تعدادی کارگر دردمند و بی پناه گردیده. تنظیم لیستی سیاه از نورچشمی ها برای استخدام در بیمارستان شهید جلیل و تحمیل به پیمانکار  و در ادامه آن پرداخت نکردن حقوق شش ماهه کارگران شاغل در آن مرکز درمانی که عمده زحمت و مشقت راه اندازی و افتتاح آنرا به دوش کشییده اند حاکی از غرض و مرض مخاطب فوق الذکر دارد.

این سوال پیش میاید که اگر قرار بر اخراج نیروها باشد ، چرا هیچ نگاهی به نیروهای جذب شده در بیمارستان های دهدشت ، بی بی حکیمه و باشت  نشد ، لیست تحمیلی به پیمانکار شامل نزدیکان برخی امامان جمعه و دیگر طیف های سیاسی که این احساس شاید همین جذب پلی باشد جهت رسیدن به خواسته ها نشانه کدامین قانون مداری است ،  وضعیت نیروهای ستادی و میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی چرا بررسی نمی شود .

تلاش اخیر برای اخراج این عده نیروی بخت برگشته و بی پناه در کنار همراهی با دست های پشت پرده برای استخدام های بی ضابطه و بکارگیری آنها در ستاد دانشگاه و بیمارستان های باشت و بی بی حکیمه و دوگنبدان و  دهدشت در کارنامه سیاه این افراد به درشتی خودنمایی می کند.

معاونی که خود باید الگوی نظم و رعایت رفتار اداری و سازمانی باشد به اسوه مخالف با عناوین یادشده تبدیل می شود.حضور بی موقع و گاهگاه در دفتر کار و سرگردانی و استیصال ارباب رجوع ناهنجاری است نظر هر تازه واردی به ستاد دانشگاه را به خود جلب می کند.

به وضوح مشخص است که پشت پرده این بی عدالتی و حق کشی کدام معاونت است و باید جوابگوی تبعات اجتماعی این سیاسی کاری باشد.

ضرب الجل صادره برای اخراج این طیف مظلوم توسط عده ای سرمایه دار که جان مردم کالای تجاری آنها می باشد به شدت رنگ و بوی سیاسی داشته و حاکی از کینه توزی و عقده گشایی است.

باید دانست که برآیند زیر پا نهادن شان و منزلت تعدادی کارگر به واسطه اخراج آنها با قوه قهریه تشدید اعتراضات کارگری و تسری آن به مرکز این استان غیر قابل جبران خواهد بود.

حرفی بر اجرای قانون در نحوه جذب  نیرو در دانشگاه علوم پزشکی نیست اما اگر قرار بر اجرای قانون باشد می بایست کلیه حوزه های دانشگاه علوم  پزشکی زیر ذره بین قرار گیرد تا بدانیم این همه هیاهو برای رسیدن به اهداف سیاسی و قومی و قبیله ای نیست .

 

85 نظرات
 1. موسوی جهان آباد می گوید

  کجاتون سوخته که اینجور بی مهابا تخریبش میکنید؟؟؟؟ نگران نباشید تاجگردون پشتشه

  1. دوست می گوید

   تاجگرودن کیه خیلی دوربرداشتیدولی به زودی براتون ثابت میشه این رنگ زردچیگارش میکنیم

  2. دوست می گوید

   تاجگردون کیلویی چنده

 2. کارگر می گوید

  مرگ هم علاج درد چنین آدمهایی نیست. متقلب تر و خدانشناس تر از معاون …. دانشگاه علوم پزشکی به خود ندیده. آبرو و حیثیت تاجگردون را دو تا آدم پرحاشیه مثل این فرد از بین میبرن.

  1. علی یار می گوید

   البته شکی در این نیست که این طیف زحمتکش در این مدت خدماتی را انجام داده اند و باید به حقوق و مزایای خود برسند و خالی از لطف نماینده گان و سایر مدیران دانشگاه و قطع یقین با ظابطه که اکثرا از یک طایفه خاص فامیلی و با رابطه روی کار آمده اند . و فردا هم که اگر بصورت غیر قانونی جذب شوند همان هایی که این افراد را سر کار آورده اند باز به صورت غیر قانونی به کارهای ستادی و پشت میزی میکشانند دقیقا مثل بیمارستان شهید بهشتی .

 3. نیک مرام می گوید

  همه می دانند که مقصر اصلی و بانی همه این مصیبت ها در این دو سال کارنامه سیاه علوم پزشکی اون نماینده خاص خودخواه هست و بیچاره ایلامی ضعیف که از خودش مدیریتی نداشته که بخواد این معاون یا اون معاون را کنترل کنه.
  انشاالله دیگه بازی تمومه.
  رسانه ها کمک کنن تا هر چه زودتر این تعییر رخ بده چون خیلی وقته که دانشگاه به حالت نیمه تعطیل دراومده.

 4. هم استانی می گوید

  دست نویسنده درد نکنه چراکه این آدم عیبناک رنگ زرد دانشگاه را به گند کشونده
  دکتر ایلامی با این انتصاب تیر خلاص را بر چهره نحیف خودش شلیک کرد

 5. استخدام آزمونی شهید جلیل می گوید

  دوست عزیزی که این متن رو نوشته ای طوری از باب دلسوزی برای افرادی که بدون ضابطه ورعایت عدالت وبا رانت در بیمارستان جلیل یاسوج مشغول به کار شده اندصحبت میکنید که به نظر میرسد از اجرای عدالت بسیار آشفته شده اید وقطعا در بین آنها شما هم کس وکاری دارید چرا حقیقت را به مردم نمیگید،که رئیس بیمارستان بدون رعایت عدالت وبراساس طایفه ای عده ای را بدون گزینش به کار گرفته،کجایی اخوی ظاهرا خیلی سوختین از این حرکت،مطمئنا عموم مردم بر ظلمی که امثال دوستان شما بر آنهد روا داشتید واقف هستند وداورهای خوبی هستند

  1. دوست اشنا می گوید

   شک نکنید که از یکی دونفر فامیلش بیشتر تو بیمارستان رفته سر کار

 6. خطاب به موسوی جهان آباد می گوید

  بی هویت بهتره به نام کسی کامنت نذاری چون که تو گودرزی هستی نه دشترومی. خودت داری میسوزی که داری چرت و پرت مینویسی.

  1. شهروند می گوید

   بی هویت مدیرانی هستند که بدون ضابطه اقدام به بکارگیری نیروهای فامیلی وجریانی میکنند در ضمن اقای معاون ادم باوجدانی است

 7. دشتروم می گوید

  آقای محسن ربه اسم خودت پیام بذار

 8. محمدی می گوید

  دکتر…… فک وفامیل خودشو برداشته آورده اونجا و به اسم کارگر ان بی بضاعت بفکر جذب اونهاست…اگه یه دور داخل بیمارستان بزنی مشخصه چقد نیروی الکی آورده اونجا

 9. حیدرخواه می گوید

  مشکل اصلی از بی برنامه گی و بی مدیریتی …… و بی تفاوتی نماینده ها بلکه معامله گریهاشون با ا……. هست که این فجایع را خودش و زیر دستاش دارن انجام میدن الان هم اختلاف شدید افتاده بین معاون پشتیبانی و ریاست بیمارستان دولت آباد همینجا هم کامنت گزاران محترم دو طیف شدن. آقا کار بد بد هست این طایفه و اون طایفه و سرحد و گرمسیر نداره باید به سزای این اعمال سراسر تخلف و تقلب برسند. تمام

 10. کارمند دولت می گوید

  دکتر غلام نژاد بسیار انسان پاکی است و قطعا با درایت جلوی بی بندباری این نیرو گرفتن های بی مورد را خواهد گرفت دکتر ایلامی بهترین انتخاب و پاکدامن ترین نیرویی در چینش معاونت توسعه گذاشت که در تاریخ علوم پزشکی بی سابقه هست امیدوارم که دکتر ایلامی همیشه سربلند باشید.

  1. حالا هر کی! می گوید

   آره واقعا خیلی آدم پاکی هست ک جلوی روی خودم زن و شوهر و یاسوجی و بچه مظلومشون رو تحقیر کرد و بیرونشون کرد ولی ب همکار خودش ک از هم‌ولایتی های خودش هست گفت حقوق تمام کارگران باشت و گچساران و مطالباتشون رو بدون لیست و بدون قید و بند و محدودیت تا قبل از عید واریز کنید و نگذارید اذیت بشن !!!!!

 11. امید بخرد می گوید

  دوستان عزیزم در بیمارستان جدید یاسوج ثابت قدم باشید و استوار ،اصلا به این حرفا گوش ندین،زیرا خداوند با ثابت قدمان است.ان شالله ….

 12. م.افتخاری می گوید

  غلام نژاد اگه دم از حق و حقوق میزنه اول تکلیف بیمارستان بی بی حکیمه گچساران یا بیمارستان باشت رو مشخص بکنه ، مدیر ….. ،کمی از گذشته خودت برا مردم بگو

  1. حسین می گوید

   شماها دارین میسوزین که یه ادم پاک از باوی معاونت دانشگاه رو بر عهده داره .وداره کسانی رو که بدون مجاری قانونی به کار گرفته شده اند

 13. م.افتخاری می گوید

  ……اگه دم از حق و حقوق میزنه اول تکلیف بیمارستان بی بی حکیمه گچساران یا بیمارستان باشت رو مشخص بکنه ، مدیر …… ،کمی از گذشته خودت برا مردم بگو

 14. بویر می گوید

  اون کسی که اینها رو سرکار اوورده باید پاسخگو باشه . مگه میشه کسی بدون قرارداد و طی مراحل اداری در مرکز دولتی کار بکند. کار آقای غلام نژاد خیلی هم درست و بجا بوده

 15. بویر می گوید

  دستگاههای امنیتی وروود کنند تا دعوا بخوابه

 16. انصاف می گوید

  باسلام.دوستان درخصوص بیمارستان جدیدیاسوج بی انصافی نکنیم.واقعا آقا دکتر نوریان وپرسنل برای راه اندازی بخش های مختلف بیمارستان خیلی زحمت میکشن…معاونت محترم هم سنگ اندازی نکن وتبعیض واختلاف افکنی بین نیروهای خوب استان ومردم بویراحمد وگچساران نکنند اصلا خوب نیست.

  1. الماس می گوید

   تبعیض!!! زحمت!!! حق یه عده رو خوردن بدون رعایت تشریفات قانونی فک و‌فامیلشون رو‌بردن سرکار فکر فردای قیامتشون رو‌نکردن که اونی که جای کسی رو به ناحق اشغال کرده حقوقی که میگیره تا آخر حرام هست. یجوری نوشته زحمت کشیدن انگار از جیب باباشون هزینه کردن و بیمارستان درست کردن

 17. اگاه می گوید

  آقای کارمند دولت فعلا شنیده ها حاکی از این است که این معاون پاکدست نیومده خواهرزاده میاره سر کار(خانم ا_م) بیمارستان بی بی حکیمه بخش درامد در صورتی که بیچاره های مشغول و امیدوار را اخراج کرد. این اقا نیومده به پشتیبانی دو سکته زد چطور می خواد رییس بشه؟ اگر خودخواه نبود در جایگاه معاون ت فکر عزل رییس وقتش نبود تا بیاد سر جاش همونطوری که بابویی پرتوان را تخریب کرد اما همین حق ایلامیه. دفع بلا بواسطه ی خودشون

 18. بویراحمد عزتمند می گوید

  نگارنده عزیز بنظر می رسد کمی غیرمنصفانه نگارش فرموده ای ک بعقیده من در همین دنیا پاسخ چنین جملاتی را خواهید داد چه رسد ب خدای قیامت… یه ضرب المثل است ک‌میگه وقتی آب ریختی تو لونه مورچه ها ، مورچه ها داد میزنن دنیا را آب بُرد… آیا شما حاضرید برادر خودتان با وجود تمام امتیازات سرکار نرود اما فرد دیگری فاقد صلاحیت های لازم فقط بخاطر نامه فلان نماینده مجلس یا هم طائفه ای بودن با آن نماینده،حق برادر شما را بقول معروف بخورد؟

  بعقیده من دستگاههای نظارتی با قدرت بیشتر باید ب موضوع استخدام های فله ای ورود کنند و البته علاوه بر بیمارستان شهید جلیل عزیز بفکر سایر شرکت های خدمات رسانی چون آب، برق ، گاز و مخابرات باشند ….

  نصر من الله و فتح قریب

 19. اگاه می گوید

  ای معاون خو چینشی نکه من تاریخ دانشگاه بی نظیر بو جونش دراومه تا با کنارزدن همشهریش معاون وابی همش هم من ای چند ماه یا دنبال صندلی رییسشه یا من بیمارستان بستریه. خدا کنه سلامت بو اما وته نه مال ای گپله. ایقدر هم تاجگردون بیچارنه وسط نکشیت چون ینه ایلامی من زمان مریضی تاجگردون با هماهنگی با یه عده دیه نها تا وشر بابویی خلاص وابو نونس بلای جون خوش ویبو. به امید نجات دانشگاه از ای وضعیت. پدر و مادر کسینه هم بیامرزه که به فکر نجاتشه.

  1. علی می گوید

   باید به حال این دانشگاه و مدیر و معاونش تاسف خورد که بی برنامگی و مشکلات خودشان را لاپوشانی میکند درود بر نگارنده این متن که افشاگری نموده و واقعیت را برملا کرده اقا خواهرزاده اش را و سایر نیروهایی که با هماهنگی میدیرش اورده یادش رفته بنابر این باید بدانید هیچ مسئولی در بیمارستان نمیتواند بدون دستور مافوق یعنی غلامنژاد و ایلامی نیروی انسانی بکار گیرد این کارها و دستورات اگر قرار باشد اجرا شود باید ان تعداد نیروهایی که در بیمارستانهای ببی حکیمه و دهدشت و دوگنبدان بدون ضابطه بکار گرفته اند هم اخراج شوند

 20. بهلول می گوید

  خدا وکیل کار ندارم جبهه پایداری منسوخ شده اما چنین حرکتی از یک مدیر اقدامی انقلابی است. و یاید همگان تحسین کنند . مگه ما شب و روز نمیگویم پارتی بازی میشه ، خوب این برخورد با پارتی ، چرا بی انصاف شویم . چرا از اول این نیرو ها بدون هیچ توجهی رفتن سرکار . مگه نباید طی مراحل قانونی میشد . آخه ما هم بیکار داریم . لطفا مغرضانه ننویسید تا از این حرکات مدیریتی بی بهره نشویم که خودمان ضرر میکنیم بماند که ۲۰ نفر گردن کلفت شاید اخراج بشن اما در عوض یک استان احساس امنیت و فضای رقابتی در آزمونها خواهند کرد.درور

 21. امید می گوید

  آقای …… هنوز نیومده خواهرزاده های خودشو شاغل کرده

 22. کدخدا خونباز می گوید

  دانشگی ملا برات بازرسش بو بهتر و یو نیابو

 23. مرحوم بوا می گوید

  مثل پور هاشمی که گند زد و برکنارش کردن نوریان را برکنار کنند اگر راست میگن

 24. کارکنان بیمارستان شهید جلیل می گوید

  …. هرچه فامیل داره تو یاسوج جمعشون کرده آورده تو بیمارستان که شامل خواهرا ده، عمه زاده،خاله زاده، عروس های عمشو داماد خالشو و…البته اگه فک میکنید من دروغ میگم میتونید یه دور در داخل بیمارستان بزنید بگید فامیل های …… کیه و نصبتشون باهاش چیه مثلا آقایان ….. بگید چه نصبی با ….. داره یا مثلا آقایان ….. که یکیش در داروخانه یکیشم در بخش جراحی یا مثلا …. یا مثلا ….. که تو اتاق عمله یا مثلا….هر وقت فک کردید کمه تا بازم اسم بیام آقای…..ن بس کن از این همه فیلم بازی کردن زدی یه یه عده ای رو به خاطر فامیلیت و اشنایانت بدبخت کردی هنوزم نمیخوای دس برداری

  1. اشنا می گوید

   دوست عزیز خلاصه میگم
   اگر دکتر میخواست از فامیل خودش بزاره سر کار الان نیروهاش هم قراردادشون رو تایید میکردن وهم بیمه
   ایلامی هدفش تخریب
   ما بویراحمدی ها گول این حرف ها رو نخوریم
   لطفا اول فکر کنیم بعد حرف درست رابزنیم

 25. دانا می گوید

  تف به این نوع سیاست و لعنت به اون سیاست هر دو از یه نوع قماشن

 26. کارکنان بیمارستان شهید جلیل می گوید

  چرا کامنت منو پاک کردی

 27. فرشید می گوید

  احسنت بر جناب رضایی زاده عزیز واقعا این خبر حاکی از مداخله جریان های سیاسی می باشد ولی چقد بی انصاف هستند کسانی که کارهای این کارگران را نادیده بگیرند

 28. مهران مدیری پرکلا می گوید

  وقتی مسول فوریتهای پزشکی استان با علم و اطلاع معاون درمان بدون حتی گرفتن یک روز مرخصی و با حکم ماموریت دوره دکترا را را در یکی از کلان شهرها در حال طی کردن ان هست
  . وقتی مسول تجهیزات پزشکی بدون گرفتن یک روز مرخصی فقط با حکم ماموریتی که برای شرکت در جلسات تجهیزات پزشکی صادر میشود در کلاس درس فوق لیسانس حضور پیدا میکند و ۳سال هست که بدون حتی مرخصی اصفهان در کلاس حضور مییابند باید فاتحه اینگونه معاونت ها را خو اند.
  تنها حوزه فعال دانشگاه اقتصاد درمان دانشگاه هست و قوی ترین مدیریت حوزه روابط عمومی معاونت بهداشتی در سطح ونزویلا ست متشکرم.

 29. زنده باد رهبری و اسلام می گوید

  تعداد زیادی از مدیران دکتر ایلامی از موقعی که فهمیدند دیگر دکتر ایلامی بیشتر از این نمیتواند برای اقای تاجگردون و زارعی نیرو بکارد و برداشتن ایلامی توسط تاج حتمی هست به عنوان اپوزسیون رفتند شبها با گزینه های جدید ریاسط دانشگاه جلسه میگذارند تا بتوانند در مدیریت جدید ابقا شوند .

  خیلی جالبه همین مدیران ضعیف ترین مدیران و حاشیه داران زمامداری ایلامی هستند .
  اقای دکتر یزدان پناه بدان اینها به شما نیز وفا نخواهند کرد .
  تا نتوانستند به امیالشان برسند مخالف شما نیز میشوند و
  به دنبال مدیری جدید بر علیه شما حرکت میکنند.

 30. جهان بین می گوید

  کیه که ندونه تو تمام ادارات مخصوصا دانشگاه علوم پزشکی که استخدامیهای پیمانکاری و ازاد داره تقلب و تخلف فوق العاده زیاده… کیه که ندونه همه مردم جونشون از این بی قانونیها به لب رسیده… توی کشور اگه هیچ شغلی نباشه مردم راحتتر میتونن تحمل کنن تا اینکه باشه ولی پارتی بازی بشه…! بی شک اقدام این مدیر ناشی از اعتراضات مردم فقیرتر و بدبخت تر از این کارگرای به ظاهر بیچاره بوده…
  کجای این کار بده؟ مگه میشه عده ای بدون گزینش و طی مراحل قانونی از بیت المال حقوق بگیره؟!
  کامنتای منفی هم مشخصه از ذی نفعان این بی قانونی هست

 31. سعید حسینی می گوید

  والا هرکی ی چیزی میگه ، کی راست میگه کی دروغ الله العلم ، تنها میدونم ک خیلیاشون کارگر روز مزد هستن .

 32. ............ می گوید

  آقای معاون در خصوص دستور بازرسی وزارتخانه مبنی بر کنارگذاشتن ( م ر ) و کوتاهی در این خصوص چه توضیحی داری؟

 33. امید می گوید

  جناب معاون خواهرزاده های خودشونو در بیمارستان بی بی حکیمه غیره قانونی مشغول کردن حالا میخان جلو یکی دیگ رو بگیرن

 34. محمد علی می گوید

  نویسنده گیج خدایی خودت میدونی چی نوشتی؟؟؟؟

 35. محمد علی می گوید

  دوستان توجه کنند این نیروها همگی فامیل اقای …… هستند و کسی که باید جوابگو باشه اول ….. بیمارستان است….اونهایی فامیلش نیستند رو با بداهلاقی کاری کردند که برگشت به کار سابقشون زدند ‌ و این بیمارستان محلی شده برای اهل طایفه….لطفا معاونت محترم با این کار انقلابی خود زحنت بکشند….. رو ابطال و شخصی شایسته جایگزین کنند…ضمنا به قول احمدی نژاد آب را باید جایی ریخت که….جناب نویسند کله پاچه ای

 36. حق گو می گوید

  جواب؛ کارکنان بیمارستان شهید جلیل. چرا اینقدر دروغ میگی تمام این نیروها از کل طایفه ایه بویراحمد هستن دست دکتر نوریان نیست ک بخاد چه کسیو بیاره اونجا اکثرا نیروها بادهماهنگی ایلامی و نماینده اومدن. این نیروها نزدیک یک ساله دارن بدون هیچ حقوقی برایه به راه افتادن بیمارستان زحمت میکشن. وقتی ک بیمارستان آسانسور نداشت و اونا تختایه بیمارستانو از راه پله ها میبردن بالا کجا بودی. صدها ماشین وسایل بیمارستان اومد همه رو اینا خالی کردن حالا ظلم نیست اینا برن بیرون ی عده ای ک تا الان تو خونه خواب بودن بیان سرکار. دکتر غلام نژاد گرمسیریی و باشتیه. تشنه به خون ماست صد درصد دوس داره نیروهایه باوی بزاره سرکار. شما هم جز کارکنان اونجا نیستی لطف کن دروغ نگو

  1. الماس می گوید

   درست استخدام میکردن و نیروهایی که بر اساس حق استخدام میشدن تختها رو میبردن بالا. اگه اینجوریه اون کارگرای ساختمون هم باید زودتر از اینا استخدام میشدن و حق اونا بوده

   1. منطق می گوید

    دوست عزیز کارگر ساختمان حداقل پولشو گرفت و رفت سراغ یه کار دیگر…
    ولی نیروهایی که تو بیمارستان تخت بردن بالا الان 10 ماه حقوق نگرفتن
    فرق این دوتا کارگر اینه…..منطقی حرف بزنید.

 37. اسفندیار می گوید

  دانشگاه و نهاد های نظارتیش شده جای نیروهای مسله دار امثال …. . فاتحه

 38. ر . م می گوید

  اقای بابویی رو با کنایه و تهمت و چاپلوسی کنار زدی اینم عاقبت تو اقای معاون ، به کجا رسیدی ؟؟ تیر خلاص ایلامی رو شما رها کردین .منتظر باش …….

 39. گفتار حق می گوید

  ….. و ….. حنای شما دیگر رنگی ندارد ، یاد حرفا و جلساتی بیوفتین ک خدا شاهد و آگاه هست چ غیبت ها و افتراح و تهمت هایی به این و آن میزدین ، چرا انسان کند کاری ک باز آید پشیمانی .خدا به دادتان برسد ، من منتظر رسوایی و سقوط شما و امثال شما هستم ک با چاپلوسی چ کارهای ناشایستی ک نکردین . خداوند جواب شما رو خواهد داد .

 40. الف می گوید

  شما چقد بیشرم هستین که از استخدامهای فامیلی که دانشگاه را به قهقهرا برده ازش دفاع میکنید و این مدیر شجاع را پایداری مینامید. اگه عدالت رعایت بشه زنده باد پایداری

 41. ناظر می گوید

  این معاون اصولگرای افراطی اگر خیلی مصلح و کاردرست هست به تخلفات و خرابکاری ها و حاشیه سازی های (م ر) رسیدگی کنه.

 42. علی کریمی می گوید

  اتفاقا این روز ها همه از عدالت دکتر غلام نژاد حرف میزنن ودکترغلام نژاد رو بهترین گزینه ریاست دانشگاه میدونن متن شما کاملا شخصی و مغرضانه هست

 43. زنده باد بویر احمد می گوید

  شماها خیلی باحالید..
  اخه شماها از چی خبر دارید ، یمشت حرفایی ک فقط شنیدید و هیچکدام منبع درست و حسابی نداره،این سیاهکاری ها همه از طرف ….. هست ک میدونه وقت مدیریت ضعیفش گذشته و از معاونش خواسته تا با نامه زدن به فردی ک جون و وقت و انرژیشو پای بیمارستانی گذاشته ک ب مردم و شهرش هر چ سریعتر کمک کنه تا در رفاه خدمات درمانی بسر ببرند،خیانت همت کردن واسه راه اندازی بی شائبه زارعی و نوریان نیست..
  خیانت اینه ک اجازه ندن این بیمارستان پیشرفت رو ب رشدش طی کنه،خیانت اینه ک افراد ازمون رسمی و ازمون شرکتی همگی با کد ملی ۴۲۶ شروع میشه این خیانت ها بوده ک اقایان ایلامی و دار و دستش تو چند سال اخیر در دانشگاه داشتند،یسر ب ساختمان ستاد و اتاقاش بزنید تا متوجه نیروهایی از نوراباد،گچساران و باشت بشید
  حتما یسر ب بیمارستاهای بی بی حکیمه و باشت بزنیدو ببینید چند نفر با یک فامیلی در یک اتاق مشغول بکار هستند
  در بیمارستان جلیل تا جایی ک بوده بالای چند ده نفر نیروی شرکتی ک با داشتن حقوق و بیمه هستن همین ایلامی و معاونتاش تزریق کردن و هنوز هم از نیرو کاشتن نیروهای حوزه شهری خود سیر نیستنو میخوان جوان های بویر احمد رو از کار بیکار کنن
  اقای معاون هم از این پره ک چرا ایشون جای ایلامی بر صندلی ریاست نمیتونه بشینه و خودشو با ینامه چرت داره تخلیه روحی روانی میکنه..
  بترسید از خدا ک بزودی سیاهی رسوایتان خواهد کرد
  بترسید از خدا ک بزودی سیاهی رسوایتان خواهد کرد
  بترسید از خدا ک بزودی سیاهی رسوایتان خواهد کرد…

 44. عدالت می گوید

  دوستان اینا از یه جای دیگه سوختن که علیه دکتر غلام نژاد که مردی جنتلمن و با اخلاق هستن کامنت میذارن من ایشون رو میشناشم بخدا قسم ایشون اصلا خواهر زاده ای توی بیمارستان بی بی حکیمه ندارن میخواین از همین فردا برین پیش خانم بخشایی ازش سوال کنید وای بر شما دروغگویان

  1. faslino_sadegh می گوید

   دوست عزیز با یک ای پی چند تا کامنت به نام های محتلف مثل عدالت – امیر حسین – محمد – انسانیت و …. نوشتی لااقل همشو به یه اسم بنویس و یا با ای پی های مختلف وارد شو اینجوری همه میفهمنن کامنت ها کار یه نفره

 45. امیرحسین می گوید

  دکتر غلام نژاد جایگاهش بالاتر از اینجاست ایشان وابسته به هیچ جناحی نیست و استوار و نترس به کارش ادامه داده و میده تنها امید سر و سامان دادن دانشگاه هم خودشه

 46. انسانیت می گوید

  خبر رو از منبع معتبر بگیرید به حرفای هر ادم به درد نخوری گوش نکنید دکتر غلام نژاد رو باید باش برخورد کنی تا بفهمی که چه ادم بزرگیه و با هویتیه

 47. محمد می گوید

  ایشالا دکتر غلام نژاد رئیس بشه و هرچی ادم به درد نخوره رو از دانشگاه سم پاشی کنه

 48. د.موسوی می گوید

  دانشگاه علوم پزشکی معاونی مدبر و بهتر از دکتر غلامنژاد نداشته و نخواهد داشت.به کوری چشم مزدوران ، به لطف خدا به ریاست هم خواد رسید

 49. ناشناس می گوید

  این وصله ها به دکتر غلام نژاد نمیچسبه
  حیف قداست قلم و نویسندگی که دست هر کسی افتاده.متاسفم

 50. #شاهبهرام می گوید

  #دکتر_غلامنژاد_تنهانیست

 51. آینه بغل می گوید

  ….. وعده دیدار نزدیک هست …. زمان همه چیز رو مشخص خواهد کرد ….مسئول تدارکات وامور رفاهی شما هفته ای چقد هزینه مهمانیهای شخصی شما رو متقبل شده ؟؟؟اغی م…. لاکچری بازیهاتون دیگه تمام میشه و دستتون برا همه رو میشه .

 52. سکته قلبی می گوید

  حیف و صد حیف ک …….او همه پیله صرف ……………………………….. که .

 53. دانشگاهی می گوید

  نویسنده ناحسابی تا دیروز در دانشگاه رو باز گذاشته بودن هر کی رو که میخواستن می آوردن ، کم مونده بود یه دیپلم رابطه ای بذارن جای ایلامی ، صداش تا تهران رسید، حالا غلام نژاد بنده خدا اومده یه کم سر و سامون داده بد کرده، البته حق داری چون نون شما و دوستات رو آجر کرده، خبری نیس بنویس تا جونت دربیاد .دکتر تاجگردون حامی غلام نژاده ،همینو بس

 54. د مرادی می گوید

  کار خوبه خدا درست کنه… انشااله غلام نژاد مجموعه دانشگاه رو خونه تکونی اساسی خواهد کرد?

 55. دنا می گوید

  حیف دکتر غلام نژاد که یه همچین ادم معرض و بی منطق و بی چشم ورویی مثل شما بخواد راجع بهش حتی یه کلمه بنویسه مردم خودشون قضاوت میکنن تو و امثال تو هم دست بسته بسوزین

  1. آدم می گوید

   این چه طور حرف زدنی است ،دست بسته بسوزید، این ادبیات یک آدم سالم نیست اخراج چهار تا کارگر در این گرانی و فقر هیچ افتخاری ندارد

 56. کارمند دانشگاه می گوید

  تمام کامنت های جانبدارنه از غلام نژاد کار یک نفر هست.
  غلام نژاد اگر راست میگه به ۵۰ نفر نیروی جذب شده در دبیرستان دانشگاه علوم پزشکی رسیدگی کنه که همه باشتی هستن اول باید اونا اخراج بشن.

 57. بویر احمدی می گوید

  دکتر غلام نژاد نیروی متخصص و با پرستیژ دانشگاه علوم پزشکی هست که تحت تاثیر هیچ حرف خاله زنکی نیست بدون توجه به ادمای به درد نخور داره کارشو میکنه و محبوبیت زیادی هم توی کارکنان دانشگاه پیدا کرده و من به عنوان یه کارمندیکه سودی هم در این ارتباط ندارم از جوی که توی دانشگاه بعد از اومدن ایشون حاکم شده خیلی خرسندم و شک ندارم با این روند رئیس بعدی دانشگاه برازنده ی خودشه

 58. کارمند ۲۵ ساله دانشگاه می گوید

  خدا را شاهد میگیرم یک کلمه کم و زیاد نمیگم دکتر نیکبخت وقتی رییس دانشگاه بود غ……د را آورد و رییس دفترش کرد و خیلی هم بهش محبت کرد ولی ……و مرادی شب و روز هزاران گزارش کذب علیه دکتر نیکبخت به جا های مختلف دادند و او را از ریاست در آوردند تا کنون هم همین طور آب زیر کاه هستند و به هیچ کس وفا نمیکنند و تشنه قدرت اند قوم گرایی و پارتی بازی در گچساران و باشت بیداد میکند و بقیه قومیت ها را در منگنه و فشار و خفقان کامل قرار داده اند

 59. اصالت می گوید

  حیف آقای دکتر بابویی ک تو اومدی جاش ، آدم باید …. داشته باشه، اقای غ یکم خودتو بشناس از کجا آمدی ، کی بودی و کی شدی .

 60. فریاد بی صدا می گوید

  برخی حرفا و جملات هستند که پر از تلخی و نکته های نیش دار هستند و فقط بازگو کردنشان برای کسی راحت است که پر از کینه و دلخوری باشد تا شاید به نوعی سنگینی که در دلش تلمبار شده است سبک شود ،به همین منظور غلام نژاد باید ثانیه شماری کند .

 61. س.م.ا.ب.ب می گوید

  بخندید از رستم اسفندیار # بدو گفت کای پور سام سوار#
  شدی تنگ دل چون نیاد خرام#نجستم همی زین سخن کام ونام.پلها رو پشت سر خود خراب نکن اقای غ . دنیا بزرگ و گردهست.

 62. سیسخت می گوید

  دکتر غلام نژاد مرد با شرافت جسور و قانون مدار دانشگاه این روزا همه از معاون پرتلاش و متخصص دانشگاه سخن میگن شماها کجاتون سوخته نکنه همون کارگرای اخراجی هستین خخخخ

 63. علی می گوید

  اقا یه کلام ختم کلام دکتر غلام نژاد ادم به درد نخور تو مجموعش نمیذاره

 64. ایرانی می گوید

  من دکتر غلام نژاد رو کاملا میشناسم شماها که میخواین راجع به همچین ادم بزرگی حرف بزنین اول یه نگاه به خودتون بکنید بعد یه نگاه به دکتر غلام نژاد بکنید قطعا ازخودتون و حرفاتون خجالت میکشین

 65. ضعیف می گوید

  ایرانی و سیسخت ، و علی همگی اقای …… هست ، خجالت بکش ک ی نفری این سه تا کامنت رو گزاشتی. همه پرسی بشه ببینین نظر مردم چیه؟؟؟ تو مجموعه دانشگاه هیشکی جشم دیدن اقای غ رو نداره ، از بس ……. و ….. و ….. هست.بسه دیگه جاپلوسی .

 66. ????? می گوید

  سلام.تفرقه افکنی ایمان آدمارو سست میکنه.شخصیت ادم رو زشت جلوه میده ، بیشتر احترام همدیگه رو داشته باشیم ، همه ما در راستای یک هدف واحد (رضایت مندی پروردگار و بندهاش )قدم ور میداریم .پس بیشتر رعایت کنیم .

 67. ایرانی می گوید

  والا اگه من جو دانشگاه رو رفتم و دیدم همه میگن که دکتر غلام نژاد کار غیر قانونی نمیکنه و ازخوبیاش میگن و خدا وکیلی کم و کسری ادم توش نمیبینه هم پزشک متخصص هم خوشتیپ و خوش چهره هم ادم خوش اخلاق و خاکی هم به کسی باج نمیده بی انصافیه که اگه جلو یه عده ادم منفعت طلب وایساده و کنترلشونو بدست گرفته بش بد و بیراه بگیم

 68. بی طرف می گوید

  همه پیام های جانبدارانه از غلام نژاد توسط محسن ر نوشته شده.
  اتفاقا همین موضوع باعث بدبختی و رسوایی و سقوط غلام نژاد میشه.
  این خط این هم نشون !

 69. هم استانی می گوید

  سلام خدمت شایعه پراکنان و مکر کنندگان در مورد آقای دکتر نوریان یکی از پر تالاش ترین مدیران علوم پزشکی
  (و مكروا و مكر الله و الله خير الماكرين)
  حالا یه فرد خاصی برای از دست ندادن پست مقام دست به دامان شایعه پراکنی و شایعه پراکنان شده مثل زنی که در مورد همسایه اش شایعه ساخت ؛

  زنی در مورد همسایه اش شایعات زیادی ساخت و شروع به پراکندن آن کرد. بعد از مدت کمی همه اطرافیان آن همسایه از آن شایعات باخبر شدند. شخصی که برایش شایعه ساخته بود به شدت از این کار صدمه دید و دچار مشکلات زیادی شد. بعدها وقتی که آن زن متوجه شد که آن شایعاتی که ساخته همه دروغ بوده و وضعیت همسایه اش را دید از کار خود پشیمان شد و سراغ مرد حکیمی رفت تا از او کمک بگیرد تا شاید بتواند این کار خود را جبران کند.
  حکیم به او گفت: «به بازار برو و یک مرغ بخر آن را بکش و پرهایش را در مسیر جاده ای نزدیک محل زندگی خود دانه به دانه پخش کن.» آن زن از این راه حل متعجب شد ولی این کار را کرد.
  فردای آن روز حکیم به او گفت حالا برو و آن پرها را برای من بیاور آن زن رفت ولی 4 تا پر بیشتر پیدا نکرد. مرد حکیم در جواب تعجب زن گفت انداختن آن پرها ساده بود ولی جمع کردن آنها به همین سادگی نیست همانند آن شایعه هایی که ساختی که به سادگی انجام شد ولی جبران کامل آن غیر ممکن است.

 70. ????? می گوید

  اخیییییی دلوم سی بعضیل ایسوزه …. خدا نگهدار ….گفتم اقای غ ثانیه شماری کن ……چرا انسان کند کاری ک باز آید پشیمانی .

 71. خیانت می گوید

  آخ من جونوم بنگرو ….. تا کی بشینوم روبرو ….. تاوان داشت ، و تاوانشو گرفتین .چاه نکن بهر کسی اول خودت بعدا کسی ….

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.