Take a fresh look at your lifestyle.

حال ۶ دانشجوی دختر مصدوم دانشگاه یاسوج مطلوب است

0

فصلی نو ، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخورد ۲ سرویس خط واحد دانشگاه یاسوج ۶ نفر مصدوم بر جا گذاشت که بر اساس آخرین پیگیری ها حال این دانشجویان دختر مطلوب گزارش شده است.

محسن جلیل روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: حوالی ظهر امروز سه شنبه، ۱۴ آبان ماه خبر برخورد ۲ دستگاه اتوبوس (خط واحد) حامل دانشجویان دانشگاه یاسوج در محوطه این دانشگاه  به اورژانس اطلاع داده شد.

وی افزود: بلافاصله ۲ دستگاه آمبولانس امداد شهری به محل حادثه اعزام شد و دانشجویان مصدوم به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج انتقال داده شدند . 

اعضای هیات علمی در دانشگاه یاسوج ۲۵۰ نفر و شمار دانشجویان در رشته های مختلف اعم از کارشناسی، ارشد و دکتری را در این دانشگاه نیز ۶ هزار و ۳۰۰ نفر است.

هم اینک ۴۵ پایگاه امداد جاده ای و هوایی در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارند که از این تعداد ۴۳ مورد زمینی و ۲ پایگاه نیز هوایی هستند و به صورت ۲۴ ساعته خدمات ارائه می‌کنند.

 بر اساس آخرین آمار اورژانس استان، ۲۴۰ نیروی عملیاتی و ۶۰ نیروی ستادی در پایگاه های اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

پیش از این ۶۰ دستگاه آمبولانس کار امداد رسانی را در درون شهر ‌ها و جاده های برون شهری استان انجام می دادند.

حوادث رانندگی در کهگیلویه و بویراحمد از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۵ بیش از یک هزار کشته، ۳۰ هزار زخمی و ۱۵۰ ضایعه نخاعی در پی داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.