Take a fresh look at your lifestyle.

حضور دکتر مصطفی معین در یاسوج – افتتاح ساختمان نظام پزشکی کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

1

فصلی نو ، با حضور دکتر ظفرقندی رئیس سازمان نظام پزشکی کشور و دکتر مصطفی معین رئیس شورای عالی ،روسای شورای عالی نظام پزشکی استانها ،اعضای شورای هیات رئیسه و بازرسین سازمان نظام پزشکی کشور بهمراه اعضای سازمان نظام پزشکی استان ،برخی از مدیران دانشگاه علوم پزشکی یاسوج و مدیران بیمه سلامت استان ، ساختمان نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد .

به گزارش فصلی نو ، در این مراسم دکتر فرشید صادقی ، دکتر شرافت ، خانم دکتر رقیه پناهی ،دکتر ظفر قندی و دکتر معین در ارتباط با مشکلات جامعه پزشکی به ایراد سخن پرداختند که مشرح این سخنان تا ساعاتی دیگر در این رسانه منتشر خواهد شد .

دکتر حمیرا وفایی پزشک هم استانی و عضو سازمان نظام پزشکی استان فارس در این آیین لوح تقدیری را به دکتر فرشید ضادقی رئیس نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد به پاس زحمات این سازمان در استان اهدا کرد.

1 نظر
  1. پزشک می گوید

    وقتی به شخصیت علمی و فرهیختگی استاد دکتر معین و دکتر ظفر قندیو بقیه مدعوین این مراسم نگاه میکنی و وضع پزشکی و برخورد ها در گچساران با پزشکان محترم را میبینی و ریاست دکتر سیدی را بهش فکر میکنی خندت میگیره معلوم نیست گچساران کی میخواد مثل بقیه کشور بشه و احترام به پزشکان را یاد بگیرند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.