حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸ 26 جماد ثاني 1441 Thursday, 20 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10603 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30873×

خبرهای خوش آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت/وزیر هم به استان می‌آید

شناسه : 85001 01 شهریور 1398 - 23:11

مدیرعامل آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: خبرهای بسیار خوبی در هفته دولت داریم.

خبرهای خوش آب و فاضلاب کهگیلویه و بویراحمد در هفته دولت/وزیر هم به استان می‌آید
پ
پ

به گزارش فصلی نو_ فیض‌اله پاسره در حاشیه بازدید از پروژه جمع‌آوری و دفع بهداشتی فاضلاب تنگاری دشت روم اظهار داشت: این پروژه با اعتبار بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال برای ۷۰۰ خانوار در حال اجراست.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: این پروژه بزرگ تصفیه بهداشتی فاضلاب که در راستای حراست از منابع آب ارزشمند این منطقه عملیاتی شده، هم اکنون قریب به ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

پاسره با تاکید بر استفاده از نیروی بومی در اجرای پروژه، تصریح کرد: تمامی فرایندهای اجرای شبکه و تصفیه خانه مجهز فاضلاب تنگاری به دست نیروهای تحصیل کرده استان انجام می‌شود.

پاسره در ادامه با تبریک فرا رسیدن هفته دولت و ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای دولت از جمله شهید رجایی و شهید باهنر افزود: در هفته دولت در زمینه آب روستایی ۷ پروژه بزرگ آبرسانی، تصفیه آب و جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب به بهره برداری می‌رسد.

وی ادامه داد: بهره‌برداری از ۳ پروژه ملی با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان و همچنین ۴ پروژه استانی با اعتبار حدود ۵ میلیارد تومان در هفته دولت عملیاتی می شود.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان خاطرنشان کرد: ۲۲ هزار نفر در پروژه‌های ملی شرکت آب و فاضلاب روستایی که در هفته دولت به بهره برداری می رسد ذینفع خواهند شد، در زمینه پروژه‌های استانی نیز قریب به ۳۰۰۰ نفر از خدمات آبفای روستایی بهره مند خواهند شد.

وی در پاسخ به فصلی نو: در خصوص زمان بهره‌برداری از فاضلاب سی سخت، گفت: این پروژه جمع آوری و تصفیه بهداشتی فاضلاب برای جمعیت ۱۰ هزار نفری و در نهایت با هزینه ۱۵ میلیارد تومانی در هفته آتی به بهره برداری می‌رسد.

پاسره در واکنش به گلایه ها از طولانی شدن پروژه تصفیه خانه آب سرفاریاب هم گفت: این پروژه بزرگ با حساسیت جدی ما برای تامین بهترین تجهیزات مدتی طولانی شد اما خوشحالم کاری تحویل مردم می‌شود که استانداردهای جهانی در آن رعایت شده و هم اکنون این پروژه با اعتبار قریب به ۶۰ میلیارد ریال هم اکنون در مدار بهره‌برداری است و آب بسیار باکیفیت و سالم برای مناطق شهر و روستاهای سرفاریاب تولید و عرضه می‌شود.

پاسره در پایان از سفر وزیر نیرو به کهگیلویه و بویراحمد خبر داد  و بیان کرد: وزیر محترم نیرو برای بررسی و پیگیری عملیات اجرایی طرح های این وزارتخانه در استان و افتتاح پروژه های آب و برق در شهریورماه به کهگیلویه و بویراحمد سفر می‌کند.

ثبت دیدگاه

یک دیدگاه

    رفتن به نوار ابزار