کد خبر: 79543 |
تاریخ انتشار : 27 مه 19 - 13:32 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

کریم فرخیانی با مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و اقتصادی معاون  سابق قضایی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گزینه ای است که به احتمال فراوان طی روزهای آینده معرفی خواهد شد .

فصلی نو ، منابع آگاه از اجماع  اصولگرایان شاخص شهرستان بویراحمد برای معرفی کاندیدای نهایی اصولگرایان این شهرستان جهت حضور در انتخابات مجلس سل ۹۸ خبر دادند .

به گزارش قصلی نو ، این منابع اعلام کردند که ستار هدایت خواه نماینده سابق بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به طور حتم در انتخابات سال جاری شرکت نخواهد کرد .

بر اساس شنیده گویا اصولگرایان شاخص این حوزه روی یک قاضی بازنشسته بسیار خوشنام به توافق رسیده اند .

کریم فرخیانی با مدرک تحصیلی دکترای حقوق جزا و اقتصادی معاون  سابق قضایی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد گزینه ای است که به احتمال فراوان طی روزهای آینده معرفی خواهد شد .

فرخیانی مدت زمان کوتاهی است که بازنشسته شده است .

فرخیانی از طایفه بزرگ تامرادی است که پیش از این مهدی روشنفکر و نستور درخشنده نیز در این طایفه حضور قطعی خود را در انتخابات آتی اعلام کرده بودند .

از طیف دادگستری احتمال حضور دو گزینه دیگر بنام های رجایی نسب و قوام فروزان در انتخابات آتی مجلس بویراحمد وجود دارد .

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

28 پاسخ به “خروجی اصولگرایان بویراحمد و دنا در انتخابات اسفند ۹۸ مشخص شد”

 1. شهریار گفت:

  امیدوارم آقای هدایت خواه به همین فعالیت های فرهنگی اش ادامه دهد چون ایشان به لحاظ فردی و شخصی انسان باتقوایی هست ولی به لحاظ سیاسی و جناحی باتقوا نیست و تفکرات تند و افراطی دارد. یکی از خصوصیاتش هم اینه که تا یک روز مانده به زمان ثبت نام مجلس، حضور در رقابت مجلس را تکذیب می کند ولی روز آخر به علتی که خودشان ”احساس تکلیف” میگن وارد صحنه میشه تا ”توفیق خدمتگزاری” به مردم نصیبش بشه…

 2. پاتاوه گفت:

  ما حامیان روشنفکر به صداقت فرخیانی اعتماد داریم معتقدیم ایشان در دام بدخواهان روشنفکر نخواهد افتاد.
  البته احتمال موفقیت روشنفکر خیلی بالاست. اما چنانچه فرخیانی بیاید و احتمال شکست روشنفکر را موحب شود . بر اساس تقابل و لحاجت هم که باشددو روز مانده به انتخابات با زارع و یا اصلاح طلبان اجماع خواهیم نمود .. شاید نهایتا خروجی انتخابات زارع باشد….

  اصول گرایان این نصیحت را بشنوید با. لحاجت و خسارت زدن به روشنفکر به نتیجه مطلوب نخواهید رسید..
  ………..
  به فکر اینده سیاسی خود باشید و سرمایه اجتماعی ندای وحدت را در تقابل با خودتان قرار ندهید…..

  • بویر احمد گفت:

   سلام .زود موضع خود را آشکار نکنید چون از اول اصولگرایان به همین خاطر روشنفکر را قبول ندارند که از قبل روشنفکر در موقع حساس و سخت ایل و یاران خود را رها میکنه و گوشه گیر میشود چون توان سیاسی و ایلی و مقابله را نداره و شکست را می پذیره ..ولی اگه ما فردی بسیار محکم و تحصیل کرده عالیه را انتخاب کنیم در برابر رعدو برقهای زارعی و هدایتخواه و امثال اینها پیروز میشویم ..مطمئن باش که ایلم همچون نظر جنابعالیها را نمیپذیره و انتخاب اصلح را انجوم میده..
   دکتر درخشنده مرد روزهای سخت در راه هست ..نترس .پیروزی نزدیک است

 3. رضا گفت:

  باسلام لطفا بااسم وطایفه افرادبازی نکنید اسامی همچون اقای درخشند وفرخیانی صرفا بازی اقایان برای ایجاد تفرقه در ایل تامرادی می باشد .همچنین همه میدانند هیچ اصوال گرایی مثل مسعود حسینی .اقای دانشی .اقای جانی پور……به فرخیانی رای نخواهند داد صرفا برای تخریب اقای روشنفکر میباشند

  • بویر احمد گفت:

   سلام.در جواب اقا رضا خدمت شما عرض کنم شما ها حامیان اقای روشنفکر ایل تامرادی را نام میبرید چون شماها با طرز تفکر غلطتون ایلم را به حاشیه میبرید .ایل تامرادی بازیچه شماها نیست که فردی را اوردهاید که هیچ وقت در کنار ایلم نبوده و هیچ کاری برای رشد منطقه ام نکرده چون هیچ کاره بود و در موقعیت جغرافیایی ایلم نبوده و ایشون توانایی رهبری ایلم نیست در حد و اندازه اش نیست خواهشا اسم ایلم را برای تبلیغاتتون استفاده نکنید ..مگه جنگ بالا و پایینه ..چون ایل تامرادی با کلیه ایلات استان وابستگی خویشاوندی داره و به قول معروف نخون گوشته …اقایان درخشنده و
   فرخیانی هم از ایل تامرادیه ..هر که توانایی سیاسی داره راه ازاده ..هیچ گونه بن بستی سر راه نیست

 4. تامرادی گفت:

  توصیه به فرخیانی:شما را از منافقان برحذر می دارم، زیرا که آنان مردمانی گمراه و گمراه کننده اند. خود لغزیده اند و دیگران را می لغزانند، به رنگ های گوناگون و حالات مختلف در می آیند، با هر وسیله و از هر طریقی قصد (فریب و گمراهی) شما را دارند و در هر کمینگاهی به کمین شما می نشینند.

  دل هایشان بیمار است و ظاهرشان آراسته و تمیز، مخفیانه عمل می کنند و چون خزنده ای زهرناک آهسته می خزند و بی خبر زهر خود را می ریزند، شرح و بیانشان دارو و گفتارشان شفاست، اما کردارشان درد بی درمان است، به رفاه و آسایش مردم حسادت می ورزند و به آتش بلا و گرفتاری دامن می زنند و توصیه می کنند، در هر راهی به خاک هلاکت افکنده ای، و برای نفوذ در هر دلی وسیله ای و برای هر غم و اندوهی اشک های(دروغین) دارند. مدح و ستایش به هم قرض می دهند و از یکدیگر انتظار پاداش دارند اگر چیزی بخواهند پافشاری می کنند و اگر سرزنش کنند پرده دری می نمایند. و اگر حکم کنند زیاده روی می ورزند، در مقابل هر حقی باطلی در چنته دارند و در برابر هر راستی کژی و برای هر زنده ای قاتلی و برای هر دری کلیدی و برای هر شبی چراغی (آماده دارند).

  چشم نداشتن و بی نیازی راه دستآویز طمع قرار می دهند تا از این راه بازار خود را داغ کنند و کالاهایشان را رونق بخشند، می گویند و ایجاد شبهه می کنند، وصف می کنند و حقیقت را وارونه جلوه می دهند.

  راه (ورود به مسیر باطل) را آسان کنند و تنگه (آن را) کج و دشوار می سازند(تا افراد به راحتی قدم به راه باطل گذارند و در پیچ و خمهای آن سرگردان شوند و بیرون شدن از آن برایشان ناممکن یا دشوار شود).

  اینان دار و دسته شیطانند و زبانه های انبوه آتش.

  «آنان حزب شیطانند و بدانید که حزب شیطان همان زیانکا

 5. حقوقدان گفت:

  با سلام و احترام.واقعا اقای دکتر هدایت خواه کاری بسیار پسندیده کردند که میدان را به فردی علمی، خوشنام در امر قضاوت و وکیلی متفکر و معلمی فرهیخته جناب اقای دکتر فرخیانی واگذار نمودند تا برای اولین بار در شهر یاسوج یک شخصی وارد عرصه مجلس شود که خود قانون گذار و مسلط بر قانون هستن تا بتواند در مرحله اول گامی در اصلاح قوانین در مجلسی که وظیفه ذاتی ان قانونگذاری هستش بردارد.

 6. مرتضوی نیا دشتروم گفت:

  از سایت وزین و با اصالت فصلی نو، انتظار میرفت از اینگونه تحلیل آبکی و بدون منطق خودداری میکرد خروجی اصول گرایان اگه توافقی باشه مطمعنا جناب فرخیانی نیست و این نوشته صرفا جهت تعریف و تمجید این عزیز صورت گرفته.

 7. بویراحمد جاودان گفت:

  خدا دونه بعد سید باقر موسوی نه نماینده داشتیم و نخواهیم داشت.. وسلام?

 8. م بزرگمهر گفت:

  خیلی مسخره س هیچ آدم عاقلی چنین باوری نداره این انتخاب انتخاب اصولگرایان باشه بعدا خواهیم دید دوباره ستار خان مرد میدون رقابت خواهد بود
  یا نهایتا مجبور به کشش طرف روشنفکر خواند بود

  • امیریاشاه حسامی گفت:

   اهان،،،،ستار هدایت خواه قطعا به میدان خواهد آمد،،،واگربگوید استخاره کر دم ونیک نبود هم درتقابل بازارعی واصلاحات موضع میگیرد،،،این چندمحوری نامزدهای تامرادی نقشه ستارخان است،،،

 9. شهروند گفت:

  انتخاب بسیار عاقلانه ایست.

 10. شهروندتامرادی گفت:

  سلام. از طایفه تامرادی دیگه بهتر از درخشنده پور جهت کانداتوری مجلس نداریم. لطفا همون درخشنده پور را انتخاب کنید. روشنفکر ارای اون ریزش پیدا کرده است و باید عرصه را به جوانان واگذار کند.

 11. امیریاشاه حسامی گفت:

  تحلیل جناب بزرگمهر تحلیل درست ومنطقی است،،،یادقیقه نود آقای هدایت خواه اعلام موجودیت میکند، ،یامجبورمیشود جهت تقابل بااصلاح طلبان وزارعی به حاج مهدی بپیوندد

 12. محمود گفت:

  یقین داشته باشید این مطلب کذب هست و هیچ جلسه ی جدیی تا کنون اصول گرایان نداشتند چه برسد که به اجماع رسیده باشند و به امید خدا توافق نهایی حتما آقای هدایت خواه هست و برنده انتخابات هم انشا الله ایشان خواهد بود و هر شخص دیگری غیره از هدایت خواه از طرف اصول گریان معرفی بشه موفق نخواهد شد. بنده چهار دور به اقای زارع رای دادم که اکنون از خداوند طلب استغفار می کنم

 13. فرید یزدان پناه گفت:

  اصول گرا …اصلاح طلب…..دیگه تموم شد ..همه یه قماشند….من توبه می کنم که به اصلاح طلبان رای دادم وووهر
  کسی ادعا داره که اهل فن و علمه و می خواد نماینده مجلس بشه فرا می خوانم به مناظره .در هر زمینه ای ..تاریخ . اسلام ..حقوق داخلی و بین المللی و اقتصادی و فرهنگی .‌‌‌.‌به شرط در رسانه ملی وقضاوت با مردم و تضمین گفتمان و فضای ازاد..‌‌‌‌‌والبته به ایل و تبارم قابل احترام و تصمیم اونا که همان مهدی روشنفکر هستند بدلیل که فعلا جا افتاده است وبقیه نامزدایی ایل تامرادی را به اتحاد دعوت می کنم و جز سرمایه ایل وتبار مان می باشد و نردبان بقیه نشویم …‌….

  • پاتاوه گفت:

   سیاسی .
   ماکه دیگر خسته شدیم از این عملکرد اصولگرایان
   خودشون افتادند به جون همدیگه
   البته عده ای هم به ظاهر اصولگرا بینشون رخنه کردن فقط به خاطر شکست . یه عده ای شون هم خیلی ساده و بدبختند نمیدونن این سیاست بازی ها کجا آب میخوره .
   ای فرهیختگان! ای آدمای حسابی! دیگه عقلتون کار کنه
   آقای روشنفکر زحمت خودش رو کشیده شناخته هم شده
   به اجماع برسید باهاش .
   ما که همه رو امتحان کردبم اینو هم امتحان میکنیم مطمئنا خودش و خوب نشون میده .
   باهاش کنار بیائید در غیر اینصورت شکستمون باز هم حتمیه
   واااااااااااااااای مردیم از بس نبردیم

  • پاتاوه گفت:

   احسنت بر جناب یزدانپناه

 14. خان گفت:

  اصولا بعد از چندین دوره حضور در انتخاب با توجه به عدم صلاحیت چندیدن نماینده دوره های قبل قصد حضور دوباره را نداشتم ، لکن با توجه به حضور جناب اقای دکتر فرخیانی و شناختی که از توانایی های ایشان دارم، مطمنا می تواند نماینده لایق و شایسته ای برای مردم شریف بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی باشد.

 15. پاتاوه گفت:

  ازطایفه ایل بزرگ تامرادی فقط اقای درخشنده مردبالیاقت می باشداین دورافای روشنفکرکه دورگذشته من بهش رای دادم نصف دورگذشته هم رای نمی اوردچون ریزش ارازیادداردوبایدبه نفع اقای درخشنده کناربرود

 16. شورم گفت:

  با سلام
  بویراحمد سفلی بهتر از دکتر درخشنده پور با توجه قدرت سخنوری بالا و ارتباط با تهران و تجربه و مدیریت اجرایی کسی را سراغ نداریم

 17. دین پرور گفت:

  یقینا در استان ما، افراد برجسته و عالمی هستند که هر کدام وزنه قابل اعتنایی هستند که فارغ از جناح بندی های سیاسی میشود روی آنها حساب باز کرد. مگر سالهای ابتدایی، چند نفر آقای هدایتخواه یا زارع یا سیدباقر را میشناختند؟ باید به افرادی اعتماد کرد که در طول دوران خدمت، نه وامدار گروه ها و احزاب بوده اند و نه بازیچه افراد و طایفه ها… امثال دکتر آیت پیمان، دکتر اشکان رحیمی زاده مدیرکل سابق جهادعشایر، دکتر نیکنام حسینی پور، دکتر مازیاری و….

 18. بویر گفت:

  اینا همش رد گم کنیه گزینه نهایی هدایت خواه -هدایت خواه میباشد .بنشونی دور قبل
  اینا همش رد گم کنیه گزینه نهایی هدایت خواه -هدایت خواه میباشد .بنشونی دور قبل
  اینا همش رد گم کنیه گزینه نهایی هدایت خواه -هدایت خواه میباشد .بنشونی دور قبل

  • احمد, گفت:

   بویراحمدعلیا یک هزاروهفتصد رای طی چنددوره اقای زارع راحمایت کردم,که بزرگترین اشتباه زندگییم بودویک خیانت میدانم وازمردم طلب بخشش میکنم

 19. ناشناس گفت:

  ما خسته.شدیم.

 20. ناشناس گفت:

  خاک تو سرتون میخواهید در انتخابات شرکت کنید

 21. ناشناس گفت:

  دیگه گول نمی خوریم هر کی بره فط برا خودش وخانواده اش کار میکنه بقیه کشک هم نیستن مث زارع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها