جلسه شورای شهر یاسوج؛

خوبانی : آقای آشنا یک هفته فرصت دارید که ماشین را برگردانید – آشنا : ریاست شما انتخاب نبود انتصاب بود

حجم نامه های ارسالی به شورا بسیار زیاد است و همه روی زمین مانده است، بسیاری افراد در طول این دوماه به شورا مراجعه کرده و پشت درهای بسته می مانند و کارشان انجام نمی شود.

کد خبر : 88674
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۵
خوبانی : آقای آشنا یک هفته فرصت دارید که ماشین را برگردانید – آشنا : ریاست شما انتخاب نبود انتصاب بود

فصلی نو ، در ادامه اختلافات روزهای اخیر یک ساعت اول جلسه این هفته شورای شهر یاسوج پشت درب های بسته برگزار شد .

به گزارش فصلی نو ، سریال دنباله دار لجبازی در بدنه شورای شهر یاسوج عملا این شورا را به محل بحث های بی نتیجه تبدیل کرده است .

بحث و جدل هفته پیش شورای شهر بر سر تعداد کمیسیون های شورا همچنان ادامه دارد و گروه اکثریت شورا بدنبال گروکشی بر سر انتخابات هیات رئیسه و انتقام جویی و گروه اقلیت بر سر استفاده بهینه از قدرت بدست آمده هستند .

در همین ارتباط آن چیزی که می شود براحتی از خروجی جلسات یکی دو ماه اخیر شورای شهر بدست آورد نه کمک به توسعه و عمران شهری ، رفع نقاط ضعف شهر و رسیدگی به مشکلات مردم است بلکه با یک نگاه ساده همگان متوجه خواهند شد که تمرکز دو گروه اقلیت و اکثریت مغلوب کردن طرفین است .

در جلسه این هفته شورای شهر یاسوج باز هم پیرامون انتخاب سخنگو و خزانه دار بهمراه تعداد کمیسیون ها بحث شد که در یک مرحله گروه اکثریت متشکل از دهراب پور ، اکبری تبار ، احمدی کیش و آشنا تصمیم به ترک جلسه گرفتند که با وساطت آشنا معترضین به صحن شورا برگشتند .

مسعود خوبانی رئیس شورای شهر یاسوج در این جلسه گفت :

 شورا خانه شخصی کسی نیست که هر لحظه اراده کند خارج شده یا وارد شود، برقراری نظم در شورا وظیفه همه اعضاست و اگر اختلاف سلیقه ای هم وجود دارد نباید دود آن به چشم مردم برود و دو ماه درخواست های آنها روی میز شورا بخاطر لج و لجبازی زمین بماند.

در ارتباط با سخنگو ، خزانه دار و تعداد کمیسیون ها بحث شد که در رابطه با سخنگو در همان جلسه انتخاب هیات رئیسه آقای علی پور بعنوان نماینده فرماندار اعلام کردند رئیس شورا سخنگو هستند مگر اینکه رئیس شورا تشخیص دهد به دیگری واگذار کند در ارتباط با خزانه دار باید بگوئیم رئیس شورا رئیس اداری مالی است و چون دوستان با بحث مالی اشنایی نداشتند به آقای اکبری تبار پیشنهاد دادیم که به اکراه پذیرفتند اگر دوستان بخواهند واگذار کنند .

بیشترین کار شورا در کمیسیونهاست، در حالی که دو سال گذشته هیچ کاری صورت نگرفت و کاملا تعطیل بودند، لذا در این دوره قصد فعال کردن آنها را داریم ولی دوستان به دلایل نامعلوم نمی خواهند کاری صورت گیرد.

اگر از اعضای هیئت رئیسه ناراحتید و همه کرسی ها را می خواهید، ریاست دودستی ازآن شما، خزانه دار و سخنگو هم تقدیم به شما، اما دست از لجبازی و بازی با مردم بردارید تا در مدت باقیمانده اندکی کار کنیم به شرط اینکه تعامل داشته باشید و همچون دو سال گذشته غیرفعال و بی فایده عمل نکنید.

درخواست هاو نامه های مردمی بیش از دو ماه روی میز شورا مانده است و هر وقت آنها را باز می کنیم اقدام به ترک جلسه می کنید، آقای اکبری هر دقیقه نباید بگویید آقای دهراب پور بلند شو برویم این صحیح نیست،آقای دهراب پور می خواهید تا ریاست را به شما واگذار کنم من از شما تعجب می کنم که در همه کارها دخالت می کنید ،مگر مردم چه گناهی کرده اند که ما را انتخاب کرده اند؟ چرا بخاطر جایگاه خودمان در شورا آنها را نادیده می گیرید و فقط بفکر خودتان و خواسته های شخصیتان هستید؟

آیا برای مردم مهم است چه کسی رئیس یا سخنگو یا خزانه دار باشد، یا اینکه اعضا کمیسیون ها چه کسانی هستند؟ آنها تنها عملکرد ما را می بینند و اینکه دو سال از آغاز به کار شورای پنجم گذشته و هیچ کاری نکرده ایم.

دو ماه از انتخاب بنده به عنوان رئیس شورا گذشته است ولی هنوز حتی میز ریاست را تحویل نگرفته ام، هنوز ریاست قبلی از امکانات شورا به عنوان مال شخصی خود استفاده می کند و حاضر به تحویل آن به شورا نیست و هیچ کدام از امکاناتی که در دست داشته را هنوز تحویل اینجانب نداده است، اما حرفی نزدم تا کارمردم پیش برود اما هنوز ناراضی هستید و گروکشی می کنید.

هنوز بحث تغییر و تحولات انجام نگرفته است هیچ اموالی تحویل من داده نشده است مگر می شود عضو شورا از ماشین شورا جهت استفاده های شخصی بهره ببرد ، طبق ماده ۲۲ خلاف قانون است ، من یک هفته فرصت می دهم اگر اموال و ماشین را تحویل ندادید به کمیته تخلفات گزارش خواهم داد آقایان آشنا و اکبری چرا ماشین ها را تحویل نمی دهید یکسال استفاده شخصی کرده اید بس است .

امکانات و اموال شورا ارث پدری هیچکس نیست و اجازه استفاده شخصی از آنها را ندارد، چرا فراموش کرده ایم بخاطر مردم اینجاییم و کارمان خدمت به آنهاست نه منت بر آنها؟ یکسال استفاده شخصی کردید، بس است، بیاورید تحویل دهید تا این جرم را گزارش نکرده ام.

محمدرحیم دهراب پور نایب رئیس شورا در این جلسه گفت :

رسانه ها جلسه قبل بودند که من پیشنهاد دادم که چون ما در بحث انتخاب تعداد کمیسیون ها ، سخنگو و خزانه دار به نتیجه نخواهیم رسید رئیس شورا می تواند با ارسال نامه ای به فرمانداری ، استانداری و یا هر مرجع دیگر که خودش صلاح بداند در خصوص این موارد استعلام بگیرد و ما هر نتیجه ای حاصل شود خواهیم پذیرفت به همین خاطر ختم جلسه را اعلام کردیم که بعد از ما مصاحبه ای بیرون آمد مبنی بر اینکه ما ترک جلسه کرده ایم .

چون این کشاکش به صلاح نیست ما باید استعلام بگیریم و این جلسات فرسایشی به صلاح ما نیست شورا زمانی جنبه رسمیت بخود می گیرد که سخنگو ، کمیسیون ها ، خزانه دار ، و نمایندگان ادارات آن مشخص باشد .

آقای نگین تاجی خود شما در همین تابستان مصاحبه کرده اید که شهردار کنونی دارای بهترین طرح و برنامه است و بنده هم از وی حمایت خواهم کرد .

نگین تاجی : بنده ۶ ماه پیش این حرف را زده ام الان می گویم که در این شهر چه اتفاقی افتاده است از لحاظ سیما و منظر چه کاری انجام شده است که بدرد شهر می خورد .

دهراب پور : بنده دو ایراد در قبل می دیدیم اما رفع شدند یکی اینکه دست بیرون از شورا قطع شود و دیگر اینکه تقابل و سرکشی در اقلیت و اکثریت شورا وجود ندارد .

نگین تاجی : الان اقلیت و اکثریت وجود دارد شما به اتفاق این ۳ دوست اکثریت هستید و ما ۳ نفر اقلیت هستیم .

دهراب پور : اصلا موضع گیری وجود ندارد هر موضوعی برای توسعه شهر شما مطرح کردید من طرفدار شما خواهم بود .

نگین تاجی : شما در کمیسیون ها که می گوید هر چه اکثریت بگوید اما قانون می گوید کمیسیون معماری و شهرسازی تخصصی باشد شما با این دوستانتان می نشینید صحبت هایتان را یکی می کنید تا در شورا مقابله کنید .

دهراب پور : می دانید تفاوت اقلیت و اکثریت چیست نه روی مردم قسم دروغ خوردیم نه شاهچراغ رفتیم و نه تبانی کرده ایم ،شما شهردار و رئیس شورا را تعیین کرده بودید بعد به ما می گویید بانی اقلیت و اکثریت هستیم .

کیوان آشنا بیان کردید :

جناب خوبانی شما در یک تغییر و تحول بسمت رئیس شورای شهر انتخاب شدید البته در جایی گفته بودید انتصاب بنده ، من هم به انتصاب معتقد هستم چرا که هر آن چه می بینیم می گویید حرف باید حرف من باشد ، اولین جلسه شورا تشسکیل کمیسیون ها و تقسیم وظایف است این اشکال است، بعد ساعات کار جلسات را مشخص کنید – شما می گویید کمیسیون ها غیر فعال بوده در صورتیکه این شکل نبوده است تمام مسایل فرهنگی ، اجتماعی و دیگر مسایل و تصمیم ها توسط کمیسیون ها مشخص می شد .

اگر تغییر تحولات صورت نگرفته است چرا روی صندلی ریاست نشسته اید ، من تمام وسایل که تحویل من بوده است تحویل دادم ، استفاده شخصی نبرده ام ،الان اسمی از کمیسیون ها و تقسیم کار برده نشده است .

ماشین در اختیار شورای استان است ( آشنا در این جلسه باز هم دیوتاری کوتاه تر رسانه ها پیدا نکرد و نوک حملات خود را بدون ارائه هیچ گونه ادله ای متوجه سایت فصلی نو کرد) من انتظار دارم رسانه ها صادقانه کار کنند ما تا کنون هیچ گونه صداقتی از شما ندیدم ، من حرف می زنم شما عکس آن را منتشر می کنید در کامنت ها هم خواستم شکایت کنم اما بنا به دلایلی منصرف شدم .

شورا هیچ ماشینی ندارد ، اینها اموال شهرداری است شما از شهردار تقاضای ماشین کنید ، ضمن اینکه بنده رئیس شورای استان عالی ترین شورای استان هستم شهرداری ها و شوراها باید شورای استان را تغدیه کنند باید کمک شود ۵ درصد از بودجه شوراهای شهر متعلق به شورای استان است می توانند شکایت کنند اجازه ندهید شورای شهر یاسوج بیشتر از این تحقیر شود .

ما شورای مرکز استان هستیم ولی بیرون افکار عمومی را ببینید همه می گویند شورا فشل است این به مدیریت شورا بر می گردد .

خوبانی : باید روال قانونی تحویل ماشین اجرا شود همین امروز به دفتر فنی مراجعه کردیم گفتند ما دو نامه به شهرداری نوشتیم که جواب نداده اند الان شورا ماشین برای انجام امورات روزانه ندارد .

آشنا :

دو تا استیجاری داریم .

خوبانی :

چرا شما از ماشین شورا استفاده کنید اما من بعنوان رئیس شورا از ماشین استیجاری استفاده کنم ، هیات رئیسه مشخص شد و در بحث کمیسیون ها گفتیم به فراخور عملکرد همکاران چند کمیسیون مشخص کردیم صورتجلسه کردیم و قانون هم گفته است زمانی دستور کار مشخص باشد غیبت در حین جلسه اعضا باعث ممتنع شدن رای آنان می شود .

آشنا : در صورتیکه از حد نصاب بیفتد جلسه رسمیت پیدا نخواهد کرد .

خوبانی : مطلب اول دهراب پور هیات رئیسه سخنگو، خزانه دار، سخنگو را آقای علی پور تعیین تکلیف کردند – گفتند رئیس شورا سخنگو است

آشنا –

ماشین مربوط به شورای استان ها است اختیار اینها در دست شهرداری است شما به شهردار تقاضای ماشین دهید .

بنده رییس شورای استان هستم شهرداری و شورا باید شورای استان را تغذیه کند ما در سالهای گذشته کمک نکردید ایراد از ما است – اجازه ندهید شورا بیش از این تغییر کند .

خوبانی – شما باید روال قانونی ماشین را داشته باشید ما به امور شهری مراجعه کردیم گفتند کار اقای اشنا تخلف است – چرا ماشین شورا را تو استفاده کنی من رییس شورا نتوانم استفاده کنم طبق قانون استفاده هر کدام اعضا از اموال شورا ممنوع است .

هیات رئیسه مشخص شد بحث کمیسیون ها است مطرح کردیم ما به فراخور کارکرد دوستان ۷ تا پیشنهاد دادیم مسایل را بررسی کردیم شما ترک جلسه کردید قانون گفته اگر دستور کار مشخص است رای کسانی که ترک جلسه کردند ممتنع حساب می شود من از می خواهم صورتجلسه ماشین را تحویل دهید بعد گله نکنید که چرا به هیات تخلفات فرستادید .

هدایت اکبری گفت : بند ۹ قانون شورا گفته است سخنگوی شورا رییس است مگر انکه شورا تشخیص دیگری دهد دوستان این قانون است بنده ماشینی در اختیارم بود تحویل دهراب پور دادم هیچ شورایی ماشین به من نداده است که من تحویل دهم ماشین را شهرداری به من داده است .

دم از کار مردم نزنید ما داریم کار مردم را انجام می دهیم در اولین جلسه سخنگو ، خزانه دار ، کمیسیون ها و تقسیم وظایف را مشخص کنید بعد در دستور کار قرار دهید اگر حاضر هستین و می خواهید مردم آسیب نبینند بفرمایید شروع کنید تا رای گیری انجام شود .

احمدی کیش گفت :

مردم چیزی از ما می خواهد در وهله اول، دوم و سوم اجرای قانون است سوال من این است که اقای علی پور برای شما قانون است یا خود قانون ، شما چند بار گفتید علی پور گفته رییس شورا سخنگوی شورا است اما مکتوب ندارید در صورتیکه قانون مکتوب است و قانون نانوشته ما نداریم ،تلفن و حرف شخص قانون نمی شود قانون در کتاب است به بند ۱۶ قانون شورا ها دقت کنید .

چرا رئیس شورا می گوید هر چه من گفتم ، هر چه آقای علی پور گفت ، مردم از این رفتار ما اسیب می بینند ما انتظار داریم قانون را فصل الخطاب قرار دهید شما بگویید طبق فلان قانون شما اشتباه می کنید ما گردن می نهیم اگر تعبیر دیگری از قانون دارید پیشنهاد می کنم استعلام کنید به هر دستگاهی خودتان دوست دارید هر نتیجه ای آمد گردن ما از مو باریک تر است .

موارد سخنگو ، خزانه دار ، تعداد کمیسیون ها و معرفی نمایندگان ادارات را ما بحث داریم یا به کتاب قانون استناد کنید و یا به مراجع ذیصلاح استعلام دهید .

اکبری تبار در این جلسه گفت :

کاش در این نشست نه تنها حرمت دوستی خودمان بلکه حرمت رسانه ها بیشتر حفظ می شد و دست از این بازیها برمی داشتیم.

پیشنها د می دهیم بدلیل کاهش اختلافات هیات رئیسه شورا با برگزاری نشست به نتیجه برسند کار به جایی رسیده است که گره مشکل تنها به دست هیئت رئیسه باز می شود اختلافات را حل کنند تا بیش از این شهر رها نماند، به شخصه در این مدت ۶۰ روز هیچ اطلاعی از شهرداری ندارم، یا اینکه حتی آقای مقدم در شهرداری حضور داند یا نه، چه برسد نظارت برکار ایشان. ما نباید این مهم را فراموش کنیم که کار ما نظارت است و نه تقسیم بندی مناسب در شورا و پرداختن به حاشیه های کم اهمیت.

اینکه دوستان الان قانون را یاد گرفتند و اصرار دارند باید قانون اجرا شود خیلی حوب است، هیچ کس منکر قانون نیست هیات رئیسه با تشکیل جلسه انتخاب شد در بحث سخنگو گفتند که رییس شورا است اگر کسی رد کند دروغ گفته است .

یک جایی باید این حسادت ها، کینه ها، اختلافات و رقابت ها حذف شود و امروز وقت آن رسیده است بعد از ۶۰ روز جنگ و جدال به این کار پایان دهیم.

تنها سالی که در مورد کمیسیون ها بحث علمی شد امسال بود ،اگر کمیسیون ها به سرانجام نرسید باید کار مردم تعطیل شود ؟ با ر شورا با رئیس شورا است در مورد رای ممتنع از دوستان که دم از قانون می زنند تعجب می کنم شما بهتر است جلسات مجلس را بررسی کنید .

انتظار دارم تا حصول نتیجه نهایی و رای کمیته تطبیق فرمانداری جلسات روال قانونی خودش را پی گیری کند .

هدایت اکبری :

مجلس شورای اسلامی اینطور نیست در آنجا هم نباید از اکثریت بیفتد هر وقت شورا از اکثریت افتاد جلسه جنبه قانونی بخودش نمی گیرد .

فرشاد نگین تاجی تشریح کرد:

در مورد کمیسیون شکل گرفته که منتظر رای فرمانداری هستیم نباید تا تایید یا رد مردم را منتظر بگزاریم اگر ادعا دارید حب و بغض وجود ندارد باید سمت کارهای تخصصی گام برداریم

– شهر ما مشکل دارد من تقاضا دارم شهردار را دعوت کنیم در مورد قیر مصرفی ، باز افرینی شهری ، سیما و منظر، ما اعضا حق داریم که بفهمیم در شهر چه خبر است مردم ناراضی هستند، ما نباید از معاونت و مدیر توضیح بخواهیم از خود شهرار سوال کنیم .

شهر ما از لحاظ حمل و نقل ، سیمای شهری ، سیستم خدمات شهری مشکل دارد که از قبل به ما رسیده است و در این دوره مشکلات ما دو چندان شده است انتظار دارم کمک کنید تا بسمت کارهای تخصصی حرکت کنیم شهر ما دچار اشکار است از حب و بغض دست برداریم مردم از ما ناراضی هستند .

حجم نامه های ارسالی به شورا بسیار زیاد است و همه روی زمین مانده است، بسیاری افراد در طول این دوماه به شورا مراجعه کرده و پشت درهای بسته می مانند و کارشان انجام نمی شود.

مدیران دیگر دستگاهها را دعوت کنید و از انها توضیح بخواهیم سمت و سو را به مطالبه گری ببرید حقیقتا خدمات عمومی شهر در دستگاهای خدمت رسان و شهرداری رها شد است .

من هم در ارتباط با سخنگو ، خزانه دار و دیگر مباحث بحث دارم اما عنوان نمی کنم چون بحث ها و مشکلات مهم تری اکنون وجود دارد .

اگر ابهام داریم، اگر لج کرده ایم، اگر هرچیزی، ما هیچ گفت وگفت شفاهی را قبول نداریم و همه چیز باید کتبا به ما اعلام شود، لذا برای کسب تکلیف باید شورای بالا دست یا فرمانداری در این زمینه نتیجه را به شورا اعلام کند.

دهراب پور :روی کتاب قانون خیلی کار شده است ، اقای احمدی کیش پیشنهاد خوبی داد شما استعلام بگیرید ما هیچ حرف شفاهی را قبول نداریم کمیسیون تطبیق هم رای هفته قبل را تایید کند ما مخالف هستیم شورا تکمیل شود رسمیت پیدا کند ما تصمیم گیر ی می کنیم .

خوبانی : هر کسی بخواهد در کار مردم خللی وارد کند به کمیته تخلفات معرفی می شود .

احمدی کیش : کسی که قانون را اجرا نمی کند به کمیته تخلفات معرفی می شود

آشنا : اعتقاد دارم تمام حاشیه های شورا و جنجال ها توسط آقای علی پور صورت می گیرد آقای علی پور چرا کتبی نامه نمی نویسد بنده دیگر در جلسه شورا شرکت نمی کنم تا آقای فرماندار تکلیف شورا را مشخص نکند .

پس از سخنان آشنا اعضای اکثریت جلسه را ترک کردند .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 40 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

شهروند سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

خدابه دادمردم بیچاره شهریاسوج برسد

افسوس سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۸

انتخاب شماها ب عنوان اعضاهای شورا اشتباه بود و تاریخ از ضعف شما خواد گفت

ناشناس سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

آشنا شده نخودی شورا

.... سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

اخ و بخت مردم ای شهر 

کارمند شهرداری یاسوج سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۸

الحق و الانصاف پایگاه خبری فصلی نو صاف و صادق نیست . نه وابسته به کسی است و نه مثل دیگر سایتها برای شهردار مشاور انتخاب میکنند . فصلی نو همیشه سمت اخبار واقعی بوده . این شورا را فقط اقای هد…..ی خراب کرده . 

شهروند سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۶

وای بر شما.حداقل از خدا بترسید شورای شهر.فردا در پیشگاه خدا باید جواب تک تک گفته ها و نیتهایتان را بدهید و آن روز را بیاد بیاورید.در این جنگ و جدلهای بیشتر برخاسته از شیفتگی قدرت به فکر مردم باشید و شهرمان..این رای ها حق الناس هستند گردن تک تک شما..در این گیر و واگیرهای بی پایان شهر به یغما رفت برادران..هر کس برای خودش تو شهرداری یه شهردار شده و طرح و نقشه پیاده میکنه تو این شهر.‌حداقل دیگه الان این بحثها و عقده ها را تمومش کنید بخاطر خدا و مردم و نظارت کنید و بررسی ببینید چه شده در شهر و اجرای طرحهها و تغییرات سلیقه ای که در انها اجرا شده..کسانی که شما را به این اختلافات سوق میدهند و مشاوره مطمین باشین خیر خواه شما نیستند و دارند از این غفلت و خواب الودگی شورا سواستفاده میکنند و کارهای خودشونو پیش میبرن‌.جای دوری نمیخواد برید هم .بدنه شهرداری را بگردین خیلی میبینین.همشو برا خیرخواهی خدمت شما عرض کردم.

امیر سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳

اقای اشنا چه معنی داره که ماشین شورای شهر یاسوج در اختیار شورای استان باشه،اقای شهردار شما چرا زیر بار این حرف رفته اید.این ماشین یا هر اموال دیگه در شورا و شهرداری متعلق به مردم این شهر است شما باچه  دیدگاه و چه تفکری همچین اجازه ای به خودتون دادین که امول این مردم رو در اختیار شورای استان(که سابقه هیچ کار اجرایی ندارد) و فقط نام شورای استان رو به یدک میکشه دادین.

سیب پنج شنبه , ۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

اقای اشنا خوب بود حتما کسی داره بهش خط میده ..همون که تو عکس هم داره چپ چپ به اشنا نگاه میکنه …😂😂😂

طبیعت سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

کار مثبت شورای استان چی هست که ماشین در اختیار شورای استان باشه.به چه حقی ماشین شورای شهر یاسوج رو در اختیار شواری استان که هیچ کاری ازش بر نمیاد گذاشتین.اقای شهردار شما باید حامی مردم شهر باشید نه اینکه به اکثریت شورا  نگاه کنید و با این دیگاه ماشین یا هر اموال دیگه ای از شهرداری را در اختیار اعضای شورا  قرار دهید

ناشناس سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹

ا …… اگر راس ایگی،قسم بخور!!!

ناشناس سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴

آ…. چراازخدانمیترسی 

ککایل بویراحمدی سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴

اقای دهرابپور شما خودتون بهتر از هر کس دیگه ای میدونید که اقای اشنا مخالف اصلی ریاست حضرتعالی در شورا بود و به هیچ عنوان حاضر به رای دادن به شما نبودن،مگر پست ریاست و این صندلی ریاست چه طعمی دارد که دکتر نگین تاجی  را به عنوان هم طایفه ای مقصر میدانید که به شما در رسیدن به این پست کمک نکرده ، حال با قرار گرفتن در گروه اکثریت به دنبال انتقام هستید.مگر شما نبودید که شهرادر(به حق)قبول نداشتید .حال چه شده؟چرا حمایت مکنید از افرادی که مطمعنم هیچ کس بهتر از شما از ناکارامدی انها اطلاع ندارد.من به عنوان یک شهروند شکایتم را بخصوص از شما به خدای خودم خواهم کرد . اقای دهرابپور یادتان نرود که هیچ باری  سنگینتر از  حق ناس  نیست.

علی چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۸

جلو خونشو اسفالت کرده براش 

کارمندشهردارییی سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱

چرا به فکرشهرتان نیستید..اکثرتون بدرد لای جرزنمیخورید.. آشنا خدای همیشه تو فضا هستی ..کی تورا مردکرد

کام سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱

اخ وبخت‌اشنا‌ماشین‌ندیده‌ک‌ماشین‌مردم‌تحویل‌بده‌‌‌   گدا

کارمند سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷

اقای دهرابپور!!شما که اینهمه دم از خدا و پیغمبر میزنی،چطو بخاطر ریاست خودت،هر موقع اکبری و اشنا بهت میگن ،جلسه رو ترک کنیم،فوری همراهی میکنی؟!چرا گذشته ی خودت را فراموش کردی و دراین اخر عمری،اختیارتو دادی دست اکبری و اشنا؟!شما اگر بفکر مردم و شهری،چرا اینهمه از یه شهردار ناتوانی به مانند مقدم،حمایت میکنی؟!!اقای حاجی!!بخودت بیا

کارمند‌شهرداری سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۱

آقای آ…..پولهایاسفالت‌وپولهای‌ک‌ا….بهت‌داد‌کمته‌حالا‌هم‌دس‌بزار‌روی‌ماشین‌مه‌ارث‌پ….

سادت سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳

آ….. حق داره صاحب‌همه‌چیز‌وابو‌اینقدر‌پیمان‌اسفالت‌داد‌به برادرش‌فامیلاش‌کمت‌بی‌حالاهم‌وقت‌ماشین‌هست

حسین سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸

تو ک میگی اشنا ماشین ندیده به اندازه تار تار موی سرت فقط ماشین سنگین داره

فرهنگی سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱

ماشین‌بیت‌المال‌را‌اقای‌اشتا‌باید‌تحویل‌بده‌،اکثریت‌شورا‌را‌خراب‌کردند‌فقط‌‌به‌فکر‌قدرت‌‌هستند‌،سال‌قبل‌اشنا‌رئیس‌بود،اقلیت‌هیچ‌کارشکنی‌نکردند

دردمند سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲

متاسفم از این ادبیات سخیف و آماتور گونه اعضای شورا البته از ماست که برماست نتیجه رای دادن فامیلی و کورکورانه ست من موندم اینا یه مدرسه رو نمیتونن اداره کنن چه برسه به شهر یاسوج خلاصه لعنت بر بیسوادی… 

خنده خلو سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰

فقط بگوییم اخ و بخت عسکر…شهری ک حاکمش مرغابی بود…الفبای شهر را نمیدانند عضو شورا شده اندبرای همه تون متاسفمایا نهادی در بالادست نیست که ۳ سال ازعمرشورا میگذرد دریغ از یک مصوبه و کار درست حسابی..فقط جدل کودکانه.بازی گرگم ب هوا….هی خداااااا…بشنو اینجا یاسوج است… اینا هم شورا  درحد شورای یک محله هم نیستند …ادای شورای شهر را درمی اورند…

سعید سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۰

شورایی که اشنا و احمدی کیش داخلش بون و یو بهتر وانیبویه ماشینی برای اشنا بسونید تا بیشتر از این ابرومون را نبرده

سلام سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۱

آقای خوبانی بدون ماشین نمی تونی مدیریت کنی؟ پشت ماشین میخوای خدمت کنی؟ بهانه نیار برادر من 

ناشناس چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۱۹

حتما باید سوار ماشین باشه نمیتون جلسه ها را اداره کن هفته یه جلسه اونم نا تموم میخواد با ماشین بیشتر طولش بده جلسه ها را 

عزت بویراحمد !!! سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۱

در تعجبم،برای اعضای شورای شهر یاسوج بسیار متاسفم،دعوای اعضای شورا مرا بیاد بچه دبستانی می اندازد،حرکات و افکار شورا برای شهروندان مایع خجالت و شرمندگی است،آن چیزی که مردم از شما انتظار دارند این نیست،  مطمئنا” مردم از کرده خود که رای به شماها بود بسیار پشیمانند،ای کاش رای سفید به صندق انداخته بودیم

بویراحمدی۷۴ سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۰

باید خون گریستشورای شهر جلسه گذاشته که ماشین پیش کی باشه، خب یا نوبتیش کنید یا سنگ کاغذ قیچی بندازید. زودتر بحث ماشین رو جمع کنید که به مسائل دیگه برسید.راستی کلیپ ویلاهاتون هم اومده عجب ویلاهایی دارید بخورید نوش جان، بخورید که دو سال دیگه بیشتر نمونده….

اررببب سه شنبه , ۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۳

ییرتنل

شهرداری چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۰۲

اقای خوبانی حق کارگر خور نیست اگر ایشون مادیاتی بودند به پیشنهادات وسویه انگیز شهردار و اقایان برای خریداری ماشین دیگری با پول حقوق کارمندان جواب مثبت میدادن …جناب خوبانی اگر نظری دارند یا برای اجرای قوانین بدون منفعت طلبی است یا برای حفظ حقوق است

علی چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۴۷

همیشه اشنا برخلاف شورا رفتند چون داره منافعش از دست میره

دانشگاهی چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰:۵۳

یه نفر فقط حرف تخصصی زده تو این جدل اونم نگین تاجی بوده که نمیزارن یه حرکتی به این شهر بده،بنظرم نگین تاجی هم چاره ای نداره باید وارد معاملات اعضا شورا بشه تا بتونه یه کاری بکنه!!!اافسوس برای این شورا

بهرام چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱:۳۲

ما که تا الان شورا ندیدیم از این  به بعد هم نمیخواهیمث

منتقد چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱:۳۵

معتقدم که،یا شورا منحل بشه یا ش….. ناتوانی که بعد از گذشت ۲ سال،هیچ کاری انجام نداده،بجز اسفالت دادن به آ….عزل بشود تا این غائله تمام شود

ناشناس چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۷:۳۵

حاج دهراب پور بنده ی خدا چکار کنه ، بین یه مشت آدم منفعت طلب گبر کرده و نمیدونه با ساز کدومشون برقصه ، هر کاری میکنه که یه طوری جمعش کنه نمیشه.تقابلات آقایان نگین تاجی و اکبری این شهر رو به فنا کشیدن خود رایی و خودخواهی آقای آشنا آخر کی باید تموم بشه؟؟؟؟؟دیکتاتوری و غرور خوبانی از یه طرف و فتنه گری اکبری تبار از سوی دیگر بیشتر به قضایا دامن زده.جناب آقای خوبانی جلوی منفعت طلبیاش گرفته شده حالا داره فرا فکنی میکنه.آقای نگین تاجی حاضر نشد حاج دهراب پور رو همیاری کنه حالا داره دروغپردازی میکنه !!!تا دیروز که به زعم آقای خوبانی و نگبن تاجی مقدم قهرمان بود اما حالا که تعامل شده که مشکلات حل بشه مقدم ناکارآمد شده .آقای نگین تاجی و آقای خوبانی بهتره که با دیگر دوستان از جمله آقای حاج دهراب پور کنار بیایید . انتظاری که از شماها هست از دیگران نیست .فقط ناراحتم که در این بین فقط مردم  ضرر مبکنند و مردم واقعا همیشه مظلوم بودناز آقای دهراب انتظار هست که با درآیت و تدبیر بیشتری با قضایا برخورد کندان شاءالله که جلسه بعدی همه چی حل بشه

ناشناس چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۹:۰۱

به خدا قسم ا…ک..ش و آ….. دو تا اراذل اوباشن اشتباهی اومدن پشت این میز صندلیها

... چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

اعضای شورا خل من سر همتو

تیرتاجی چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

ریس جدید ماشین میخواد بهش بدین….بیچاره مردم شهر یاسوج

دانش چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

اخ و بخت مردمی ک ا… ش شوراشونه سی چپونی هم نخوبه خخخخ

یاس چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶

آ…. همیشه پشت ماشین سنگین بوداولین باره نشسته پست ماشین سواری فهمیده چه حالی میده هر طور شده نمی خواد از دستش بده ا …….ش بنده خدا هم که عاشق سایپا است اینو هم بهش بدن بلد نیست برونه

کارمند شهرداری یاسوج چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۵

متن پایینی اصلاح میشود . پایگاه خبری فصلی نو صاف و صادق است . چون واقعیت ها را میگه آقایون شورا میترسن و دنبال جو سازی هستن