Take a fresh look at your lifestyle.

دختران یاسوجی قهرمان نوجوانان فوتسال استان شدند

0 6

فصلی نو ، سرمربی تیم فوتسال بانوان نوجوانان یاسوج از قهرمانی این تیم در مسابقات قهرمانی استان خبر داد .

مهناز آشتیانی در گفت  و گو  با فصلی با اعلام این مطلب عنوان کرد : مسابقات نوجوانان قهرمانی فوتسال بانوان استان برای اولین بار برگزار شد که میزبانی این دوره را گچساران بر عهده داشت .

آشتیانی عنوان کرد : مسابقات با حضور ۶ تیم ، یاسوج، گچساران ، بهمئی ،لنده،چرام و باشت بصورت دوره ای از ۱۵ لغایت ۱۷ اسفندماه برگزار شد .

وی در ادامه با اعلام اینکه سطح مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار بود بیان کرد: در این  دوره از مسابقات جمعا ۱۵ مسابقه برگزار شد که ۱۵۰ گل از خط دروازه ها عبور کرد .

سرمربی تیم نوجوانان یاسوج در ادامه گفت : تیم یاسوج با ۳۰ گل زده بهترین خط حمله و با ۴ گل خورده صاحب عنوان بهترین خط دفاعی این مسابقات شد .

مهناز آشتیانی ادامه داد : پس از برگزاری ۱۵ مسابقه تیم یاسوج با کسب ۱۵ امتیاز و کسب ۵ برد از ۵ مسابقه قهرمان بلامنازع این مسابقات شد و تیمهای گچساران و بهمئی با کسب ۱۰ و ۸ امتیاز به ترتیب رتبه های دوم و سوم را کسب کردند .

آشتیانی گفت : نیلوفر خندان بازیکن خط حمله یاسوج با به ثمر رساندن ۱۳ گل در این مسابقه بعنوان خانم گل این دوره از مسابقات و شیما شهبازی از گچساران بعنوان بهترین دروازبان انتخاب شدند و عنوان  فنی ترین بازیکن به مینا چندکاری رسید .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.