Take a fresh look at your lifestyle.

درگیری فیزیکی در جشنواره ملی برف – تنها لکه سیاه جشنواره + تصاویر درگیری

0

فصلی نو ، هر چند که جشنواره ملی برفی امسال با نظم و ترتیب خاصی برگزار شد اما بروز یک درگیری فیزیکی که کمی آنسوتر از محل برگزاری جشنواره صورت گرفت تنها لکه تاریک برگزاری این جشنواره بود که موجب نگرانی دست اندرکاران جشنواره شد .

به گزارش فصلی نو ، بهنگام برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره مسابقات اسک در پیست اسکی کاکان در حال برگزاری بود که حضور دو نفر با یک سگ در منطقه ممنوعه باعت ایجاد تنش شد .

بنا به مشاهدات عینی آن چیزی که باعث درگیری شد حمله همراه با تذکر ورزشکاران اسکی باز به اشخاص حاضر در منطقه ممنوعه و تعصب کشی های نزدیکان دو طرف که گویا بدلیل حضور ورزشکاران اسک باز تعداد آنن بمراتب بیشتر بود دلیل اصلی این نابهنجاری بود .

هر چند که بنا به دیده ها حق با ورزشکران هیات اسکی بود اما انتظاری که عامه مردم از ورزشکاران دارند صبر و بردباری است که متاسفانه در زمان درگیری محقق نشد بلکه دامنه درگیری بواسطه اضافه شدن افراد اسکی باز به صحنه درگیری بیشتر شد .

تلاش محمود باقری مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی برای پایان دادن به غائله در نوع خود ستودنی بود که ماموران نیروی انتظامی با دستگیری یکی از افراد حاضر در درگیری به این درگیری خاتمه دادند .

 

10 نظرات
 1. سلام بر ایران می گوید

  واقعا شکارچی لحظه به لحظه خوبی هستی

 2. هستی می گوید

  برادر عزیز مشاهده عینیت فقط تصویری بود صدا نداشت؟
  ورزشکارانم فقط مانع فرار افراد شدن چون یکی از ز افراد و مسعولان اجرایی از ناحیه سر به شدت مجروع شده بود چرا ننوشتی که با سلاح سرد به اسکی بازان حمله شد؟ (میدونید که سر نقطه حیاتی بدنه؟ ) اینارو ندیدید؟ اون همه توهین رو نشنید؟ اون سگ همراه اون افراد در منطقه ممنوعه رو ندیدی؟ چرا تو عکسات نیروی انتظامی نیست؟ ادم برا یه خبر باید تحقیق کنه اقای خبر نگار…. ممنون که از اقای باقری تشکر کردی ولی کاش عدالت نگارش خبرو رعایت میکردی

 3. اسم می گوید

  شما که خبرنگاری و اونجا بودی و به قول خود لحظه به لحظه عکس گرفتی چرا از فحاشی ها چیزی نگفتی؟چرا از رینگ بوکس و ضربه ناجوری که به سری یکی از عاملان برگزاری مسابقه زده شد چیزی ننوشتی؟ چرا ننوشتی که ماموران انتظامی گفتن ما قرارداد نداریم و دخالت نمیکنیم و به خاطر اعتراض یکی از ورزشکاران اونو با بدترین شیوه ممکن بردن؟ همیشه اخبار اینجوری منتقل میکنید؟

 4. واقعیت نگار باشید. می گوید

  سلام .دوست عزیز این ورزشکارانی که شما میفرمایید برای ایجاد آرامش و امنیت تلاش کردند،برای حفظ سلامت افرادی که در محل بودن تلاش کردند،افرادی مثل شما که همیشه دور از ماجراها هستید و فقط با دوربین عکس میگیرید و بعدش از حس ششم خودتون استفاده میکنید و ماجرا رو نقل میکنید.کی قراره خبرنگاران ما واقعیت نگار باشند،تا کی میخواهید فقط حس ششم نگار باشید،چرا واقعیات رو منتقل نمیکنید،چرا نمیگید اسکی بازان ما چون جای پای افراد شخصی توی پیست وجود داشته یک روز قبل از مسابقات، قهرمان اسنوبرد استان باید تخته اش داخل جای پای تیوپ سواران و عده ای قلیل سگ بازان گیر کند و بیافتد و دماغش بشکند.چرا منتقل نمیکنید که اسکی بازان هم حق استفاد سالم از پیست رو دارن.این اگر تعرض به حقوق دیگران نیست پس چه اسمی میتونید روش بزارید؟!

  1. علی هستم می گوید

   حق با شماست

 5. کی تموم میشه این ماجرا می گوید

  مگه این جشنواره وپیست اسکی نقطه قوت هم داشت یاداره که این درگیری نقطه ضعفش باشه علاوه بر خود ملت جامعه ومسئولین بی مسئولیت ملتی عصبی وبی حوصله را بوجود آورده اند بعضیها میخواهند درراءس باشند به هرقیمتی

 6. علی هستم می گوید

  سلام
  برخورد نیروی انتظامی با مردم رو حتما شما ندیدین

 7. حسین می گوید

  واقعا ابروی فصلی نو بردید براتون متاسفیم . این چطور اطلاع رسانه کور کورانه

 8. حسین می گوید

  واقعیت نگار باشید . ابروی فصلی نو رو بردید

  1. فاطمه یاسوج می گوید

   میشه یه برنامه یایه جشنواره یایه مسابقه تویاسوج باشه ودعواتوش نباشد واقعا متاسفم براتون همشهریهای خودم که آبروی هرچی لرهست شمابردید نکنیدازاین کارها خوبیت نداره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.