تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 57565
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۹۷ - ۱۸:۴۹

درپی شرایط پیش آمده در بازار بزرگ پایتخت که جمعی از کسبه کرکره مغازه‌هایشان را پایین کشیده بودند و منتظر تامین مسائل امنیتی بودند تا به کسب و کارشان برگردند، از روز گذشته شرایط بازار به حالت عادی خود بازگشت و فقط طلافروشان در باز کردن مغازه‌هایشان ت

فصلی نو ، ایسنا نوشت: رئیس هیأت امنای بازار از بازگشت همه بازاریان به مغازه‌های خود و فعال بودن بازار در شرایط عادی و عدم ارتباط آنها با اصناف خبر داد .

درپی شرایط پیش آمده در بازار بزرگ پایتخت که جمعی از کسبه کرکره مغازه‌هایشان را پایین کشیده بودند و منتظر تامین مسائل امنیتی بودند تا به کسب و کارشان برگردند، از روز گذشته شرایط بازار به حالت عادی خود بازگشت و فقط طلافروشان در باز کردن مغازه‌هایشان تردید داشتند که به گفته عبدالله اسفندیاری – رئیس هیأت امنای بازار تهران – امروز (پنجشنبه) همه کسبه بازار حتی طلافروشان به مغازه‌های خود برگشتند و کارشان را در شرایطی کاملا عادی و طبیعی ادامه می‌دهند.

وی با بیان اینکه هیچ یک از دستگیرشدگان در روزهای گذشته در بازار ارتباطی به اصناف و کسبه نداشته‌اند، به ایسنا گفت: امروز بازار تهران شرایط و فضای کاملا عادی را تجربه کرد و همه کسبه حتی آن‌هایی که مغازه‌هایشان را تا دیروز بسته بودند به کسب و کار خود ادامه دادند و هیچ مشکلی هم اکنون در بازار تهران مشاهده نمی‌شود.

رئیس هیأت امنای بازار تهران افزود: قطعا بازاریان و کسبه همچنان نسبت به برخی از شرایط اقتصادی مانند نوسانات ارزی انتقاد دارند و این مسائل با حضور مسئولان دولتی از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت بررسی شده است.

اسفندیاری تأکید کرد: همه مسئولان دولتی و بخش خصوصی باید به دنبال حل مشکلات کسبه، بازاریان و مردم باشیم که همین مسئله در جلسات مختلف مورد تأکید قرار گرفته و در تلاشیم تا این مشکلات را حل کنیم.

 

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس