تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 72801
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۹۷ - ۲۳:۳۳

22بهمن، روز میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق‌ترین و زیباترین تحولات حماسه‌آفرین را بر مبنای «ایمان» و بر محور رهبری آفریده است. آن روز آمد؛ آن‌قدر سبک‌بال که در چند قدمی‌اش آسمان‌ها به سجده

دعوت مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان از مردم جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن

فصلی نو، بمناسبت فرارسیدن 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی از آحاد مردم جهت حضور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آورد .

به گزارش فصلی نو  لطف الله مسعودی در این پیام نوشت:

22بهمن، روز میلاد نوین امتی است که در تاریخ بشری، یکی از شورانگیزترین، عمیق‌ترین و زیباترین تحولات حماسه‌آفرین را بر مبنای «ایمان» و بر محور رهبری آفریده است. آن روز آمد؛ آن‌قدر سبک‌بال که در چند قدمی‌اش آسمان‌ها به سجده افتادند و منظومه‌ها در چکیده‌ای از نقطه آغازش گم شدند. آن روز آمد؛ آن‌قدر روشن که نور در هاله‌ای از شقایق، تمام زمین را دربرگرفت و درختان در ردیفی از آسمان‌ها بر پیشانی‌اش بوسه زدند. پیروزی انقلاب اسلامی ایران، خشم مقدسی بود علیه همه حق‌کشان و زورگویان و طاغوتیان زمان. انقلاب، آوای مرغ باغ ملکوت است که بر جان خاکیان عالم نشسته است. آن روز به لطف الهی کاخ‌هایی که به قیمت ویرانی کوخ‌ها برپا شده بود، به دست‌ ِکوخ‌نشینان سقوط کرد و محشری عظیم و شگفت از اراده مصمم مۆمنان و دین‌باوران پدیدار گشت. آن روز دیو گریخته و فرشته آمده بود، و چه حتمی است وعده‌های حق.

ای انقلاب، سرانجام ده روز خون و آتش و آه را پشت سر نهادی، تا در روز 22 بهمن بر ستیغ ظفربندی و لبخند جای گرفتی و اینک سال‌هاست که پروانه‌های خدا، گرد روشنی حضورت می‌گردند. و اینک سال‌هاست که شاهدان خدا وجودت را به تقدس در آغوش گرفته‌اند. و اینک سال‌هاست که فرشتگان تو را از تیغ هجمه‌ها و نیرنگ‌ها و آلودگی‌ها محافظت می‌کنند. ای رساترین شعر انقلاب، ای امام،‌ تو را با تمام وجود سرودیم اما زمان می‌برد تا بیتی از قصیده بلند وجودت را درک کنیم.

هر قطره خونِ شهید که بر خاک گلگون کربلای ایران می‌ریخت، موجی بیکران از جوانان شیفته شهادت را به سرعتی شگفت و حرکتی ناباورانه به میدانِ جهاد فرا می‌خواند و صحنه‌هایی خلق می‌کرد که بی‌شباهت به صحرای کربلا حسین(ع) نبود.

اینک ماییم و انقلاب اسلامی که یادگار امام راحل است. ماییم و رهبری که در خلوص و درایت و صلابتش شکی نیست. ماییم و نسلی پویا که هم آماج فتنه‌هاست هم ذخیره انقلاب. ماییم و یک جهان دشمن. ماییم و یک جهان نیرنگ و تزویر. ماییم و یک جهان دوست که همه چشم به ام‌القرای ایران دوخته‌اند. ماییم و جنگ فرهنگ‌ها و جبهه‌های متعدد در برابر انقلاب. ما از انقلابیم. شاهدانِ خون و شهادت. شاهدان ظلم و ستم طاغوتیان. اگر ما وفادار باشیم و پیمان نشکنیم و راسخ و استوار باشیم، نه بیم شکست انقلاب هست، نه خوف پیروزی دشمن و نه ترس از بر جان ماندن کوله‌بار رسالت‌ها. ما می‌مانیم و با تمام فتنه‌انگیزی‌ها و دروغ‌فکنی‌های دشمنان اسلام و انقلاب و رهبر انقلاب. مبارزه می‌کنیم و این امانت الهی را به عصر حضور امام عصر(عج) می‌سپاریم.

اینجانب به نمایندگی کارکنان شرکت پخش فراورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد ،ضمن گرامیداشت و تبریك چهلمین جشن فتح و پیروزی به حماسه‌آفرینان و حافظان این انقلاب الهی، از ملت آگاه و هوشیار و مومن ایران اسلامی دعوت می‌نمایم تا یك‌بار دیگر همچون همیشه با حماسه‌آفرینی و حضور پرشور در صحنه‌های راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی در روز 22بهمن، مشت‌های محكم و گره‌خورده خود را بر دهان استكبار جهانی به سركردگی آمریكای جهانخوار و رژیم غاصب اسرائیل بكوبند و حماسه‌ای دیگر را رقم زنند.

لطف الله مسعودی
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی استان کهگیلویه و بویراحمد

همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس