کد خبر: 75850 |
|
تاریخ انتشار : 28 اسفند 97 - 16:25 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

رئیس شرکت برق ناحیه کهگیلویه: شبکه برق دهدشت با نصب 56 دستگاه ترانس بهینه‌سازی شد رئیس شرکت برق ناحیه کهگیلویه گفت: پروژه اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق دهدشت با نصب 56 دستگاه ترانس و اعتبار 20 میلیارد ریال اجرا شد. شبکه برق دهدشت با نصب 56 دستگاه ترانس بهینه‌سازی شد به گزارش فصلی نو، مهرداد […]

رئیس شرکت برق ناحیه کهگیلویه:
شبکه برق دهدشت با نصب 56 دستگاه ترانس بهینه‌سازی شد
رئیس شرکت برق ناحیه کهگیلویه گفت: پروژه اصلاح و بهینه‌سازی شبکه برق دهدشت با نصب 56 دستگاه ترانس و اعتبار 20 میلیارد ریال اجرا شد.

شبکه برق دهدشت با نصب 56 دستگاه ترانس بهینه‌سازی شد
به گزارش فصلی نو، مهرداد تابش‌نژاد امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پروژه اصلاح شبکه‌های برق دهدشت و کاهش تلفات با نصب 56 دستگاه ترانس و 20 میلیارد ریال اعتبار انجام شد.

رئیس شرکت برق ناحیه کهگیلویه گفت: جهت رفع افت ولتاژ در نقاط مختلف شهر 15 دستگاه ترانس نصب شد که این کار هفت میلیارد ریال هزینه در بر داشت.

تابش‌نژاد افزود: خاموشی‌های خطوط اصلی امسال نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش یافت که از جمله می‌توان به کاهش خاموشی‌های خط چاروسا و دیشموک از 71 مورد رد سال گذشته به 60 مورد رد سال جاری اشاره کرد.

وی با بیان اینکه 6 کیلومتر توسعه شبکه جهت متقاضیان فاقد برق در سطح شهر و روستاها اجرا شد، روشنایی ورودی‌های بهبهان،چرام و سوق در دهدشت، احداث یکهزار و 700 متر شبکه روستایی با نصب 60 دستگاه چراغ روشنایی در شهر دهدشت را از دیگر اقدامات انجام گرفته طی 11 ماه گذشته عنوان کرد.

وی گفت: اصلاح شبکه و سیم به کابل روستاهای بلوط بنگان و سرکوه راک در اسفند ماه به پیمانکار واگذار شده که تاکنون 20 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

تابش‌نژاد ادامه داد: پروژه اصلاح شبکه‌های روستایی در کوشک، دستگرد و تل‌زری با پیشرفت 70 درصد در حال کار است.

وی با اشاره به وصول مطالبات برق گفت: ناحیه دهدشت با 94 درصد وصول رتبه نخست کشوری را کسب کرد.

این مسؤول اظهار کرد: طی یک ماه یکهزار و 300 مورد فروش انشعاب جدید در شهرستان صورت گرفته که یک میلیارد و 500 میلیون تومان درآمد حاصله از این فروش به خزانه واریز شد.

تابش‌نژاد میزان مطالبات برق از ادارات، نهادها، واحدهای صنعتی و خانگی را 10 میلیارد تومان برآورد کرد و افزود: یک میلیارد تومان از این بدهی متعلق به کارخانه آجر است.

وی خسارت ناشی از سرقت تجهیزات برق را حداقل پنج میلیارد تومان دانست و از همکاری نیروی انتظامی در شناسایی و دستگیری تعدادی از سارقان قدردانی کرد.

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها