حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۹ بهمن , ۱۳۹۸ 4 جماد ثاني 1441 Wednesday, 29 January , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10379 تعداد نوشته های امروز : 3 تعداد اعضا : 14 تعداد دیدگاهها : 28889×

رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد با شناخت برترین‌ها پایان یافت

شناسه : 89909 21 آبان 1398 - 14:18

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۴ اردشیر جهانشاهی اول شد.

رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی کهگیلویه و بویراحمد با شناخت برترین‌ها پایان یافت
پ
پ

فصلی نو- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های دوومیدانی قهرمانی این استان ویژه جانبازان و معلولان امروز سه شنبه با شناخت افراد برتر در شهر یاسوج مرکز استان پایان یافت.

به گزارش فصلی نو ، آرمان حاتمی اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مناسبت گرامیداشت هفته پارا المپیک (۱۶ تا ۲۲ آبان ماه) برگزار شد.

وی افزود: ۳۶ ورزشکار جانباز و معلول مرد و زن رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت ها حضور داشته و به مدت ۲ روز در مواد مختلف به مصاف یکدیگر رفتند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در ماده پرتاب نیزه کلاس ۳۴ سید حمید عبدل پور و میثم مرادی آزاد به ترتیب اول و دوم شدند.

حاتمی عنوان کرد: در ماده پرتاب دیسک کلاس ۳۴ امیرحسین تقوی و سید حمید عبدل پور به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند.

وی ابراز داشت: در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۷ مسلم بزرگ زاده، علی عسکر اسدپور و مهدی بهروزپور به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۴ اردشیر جهانشاهی اول شد.

حاتمی اظهار داشت: در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۵ رضا جمشیدی اول شد.

وی افزود: در ماده دوی یک هزار و ۵۰۰ متر کلاس T۲۰ مهرشاد سلطانی اول شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در ماده دوی ۱۰۰ متر کلاس T۲۰ میلاد مولوی اول شد.

حاتمی عنوان کرد: در ماده دوی ۱۰۰ متر زنان کلاس T۲۰ اسما مطهری اول شد.

وی ابراز داشت: در ماده دوی ۲۰۰ متر زنان کلاس T۲۰ یلدا صالحی اول شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماده پرتاب نیزه کلاس ادغامی ۴۲،۴۴،۴۶ نسترن میهن دوست، زبیده نعمت زاده و طیبه عباسی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

حاتمی اظهار داشت: در ماده پرتاب دیسک زنان کلاس ادغامی ۴۲،۴۴،۴۶ سکینه آسیان، نسترن میهن دوست و طیبه عباسی به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

وی افزود: در ماده پرتاب وزنه کلاس B۳ حسین کوچکی، مهدی رجایی و ابراهیم علیپور به ترتیب اول تا سوم شدند.

حاتمی بیان کرد: در ماده پرتاب دیسک کلاس B۳ ابراهیم علیپور، حمید پیاده و حسن کوچکی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

وی عنوان کرد: لوح قهرمانی و جوایز ارزنده ای از سوی هیأت جانبازان و معلولان کهگیلویه و بویراحمد به افراد برتر این رقابت ها اهدا شد.

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار