کد خبر: 89909 |
تاریخ انتشار : 21 آبان 98 - 14:18 | ارسال توسط : samaneh kheradmand
پ

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۴ اردشیر جهانشاهی اول شد.

فصلی نو- مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: رقابت های دوومیدانی قهرمانی این استان ویژه جانبازان و معلولان امروز سه شنبه با شناخت افراد برتر در شهر یاسوج مرکز استان پایان یافت.

به گزارش فصلی نو ، آرمان حاتمی اظهار داشت: این دوره از رقابت ها به مناسبت گرامیداشت هفته پارا المپیک (۱۶ تا ۲۲ آبان ماه) برگزار شد.

وی افزود: ۳۶ ورزشکار جانباز و معلول مرد و زن رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد در این رقابت ها حضور داشته و به مدت ۲ روز در مواد مختلف به مصاف یکدیگر رفتند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در ماده پرتاب نیزه کلاس ۳۴ سید حمید عبدل پور و میثم مرادی آزاد به ترتیب اول و دوم شدند.

حاتمی عنوان کرد: در ماده پرتاب دیسک کلاس ۳۴ امیرحسین تقوی و سید حمید عبدل پور به ترتیب عناوین اول و دوم را کسب کردند.

وی ابراز داشت: در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۷ مسلم بزرگ زاده، علی عسکر اسدپور و مهدی بهروزپور به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماده پرتاب نیزه کلاس ۵۴ اردشیر جهانشاهی اول شد.

حاتمی اظهار داشت: در ماده پرتاب وزنه کلاس ۵۵ رضا جمشیدی اول شد.

وی افزود: در ماده دوی یک هزار و ۵۰۰ متر کلاس T۲۰ مهرشاد سلطانی اول شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در ماده دوی ۱۰۰ متر کلاس T۲۰ میلاد مولوی اول شد.

حاتمی عنوان کرد: در ماده دوی ۱۰۰ متر زنان کلاس T۲۰ اسما مطهری اول شد.

وی ابراز داشت: در ماده دوی ۲۰۰ متر زنان کلاس T۲۰ یلدا صالحی اول شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در ماده پرتاب نیزه کلاس ادغامی ۴۲،۴۴،۴۶ نسترن میهن دوست، زبیده نعمت زاده و طیبه عباسی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

حاتمی اظهار داشت: در ماده پرتاب دیسک زنان کلاس ادغامی ۴۲،۴۴،۴۶ سکینه آسیان، نسترن میهن دوست و طیبه عباسی به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

وی افزود: در ماده پرتاب وزنه کلاس B۳ حسین کوچکی، مهدی رجایی و ابراهیم علیپور به ترتیب اول تا سوم شدند.

حاتمی بیان کرد: در ماده پرتاب دیسک کلاس B۳ ابراهیم علیپور، حمید پیاده و حسن کوچکی به ترتیب عناوین اول تا سوم را کسب کردند.

وی عنوان کرد: لوح قهرمانی و جوایز ارزنده ای از سوی هیأت جانبازان و معلولان کهگیلویه و بویراحمد به افراد برتر این رقابت ها اهدا شد.

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها