تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 48481
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۹۶ - ۱۷:۱۶

آنچه که بیشتر از همه وضعیت ادامه جستجو و انتقال اجساد را مبهم و سخت نموده است، شروع بارش ها است، بارش هایی که به گفته کارشناسان هواشناسی، ادامه دار و در روزهای آینده بر شدت آن افزوده می شود.

روز پنجم حادثه، توقف کامل عملیات جست و جو
امروز پنجمین روز وقوع حادثه دلخراش سقوط هواپیمای ای تی ار شرکت آسمان است که از تهران به مقصد یاسوج حرکت کرد و تنها زمانی اندک مانده به فرودگاه و با زهم تنها با کم آوردن 30 متر ارتفاع به یکی از بلندترین قله های دنا برخورد نمود و تاکنون تمام نیروهای نظامی ، انتظامی و امدادی را به خود مشغول کرده است و متاسفانه با شرایط بد جوی حاکم شده ، هیچ چشم انداز مشخصی را برای پایان عملیات میدانی صحنه حادثه متصور نیست.
آنچه که بیشتر از همه وضعیت ادامه جستجو و انتقال اجساد را مبهم و سخت نموده است ، شروع بارش ها است ، بارش هایی که به گفته کارشناسان هواشناسی ، ادامه دار و در روزهای آینده بر شدت آن افزوده می شود. این هشدارها و وضعیت بارش  ها در محل حادثه عملا باعث توقف عملیات امدادگران شده است و لحظاتی پیش هم مدیر کل بحران کشور به امدادگران توصیه نمود عملیات را متوقف نمایند.
در حال بروز رسانی…
 سردار نجار معاون وزیر و رئیس سازمان مدیریت بحران کشور پس از حضور در مراسمات بادبود و همچنین حضور در کنار خانواده های داغدیده ، به ارائه توضیحاتی در خصوص اتفاقات این حادثه از لحظه اول تاکنون پرداخت.

نجار در بخشی از سخنان خود در خصوص آمار ارائه شده از قربانیان پیدا شده گفت : علی رغم تاکیدی که کردیم که آمار واقعی باشد اما آمار متفاوتی از پیدا شدن اجساد داده می شود که برای خود ما هم منبع این آمار مسجل نشده است .

نجار افزود : با کوهنوردانی که از کوه پایین آمده اند و دانش بالایی هم دارند صحبت کردیم که آن ها کار را سخت می دانند و ممکن است کار زمانبر باشد.

معاون وزیر کشور گفت : شب گذشته بیش از 1 متر و 20 سانت متر برف باریده است. آنگونه که هواشناسی گفته است ، بارش ها ادامه دار خواهند بود ضمن اینکه پس از پایان بارش ها هم سه روز زمان می برد تا کار از سر گرفته شود.

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس