Take a fresh look at your lifestyle.

روشنفکر در کاکان:بسیاری از مشکلات کنونی این دهستان در حوزه ارتباطات مرتفع می‌شود- تصاویر

6

فصلی نو ، مهدی روشنفکر نماینده بویراحمد، دنا و مارگون در ادامه سفرهای منطقه‌ای خود به دهستان کاکان بویراحمد سفر کرد تا از نزدیک ضمن دیدار با مردم با مشکلات و مسائل آنان آشنا شود.

به گزارش فصلی نو ، روشنفکر در این بازدید از حضور باشکوه مردم در انتخابات دوم اسفندماه 98 تقدیر کرد و افزود: مشارکت 72 درصدی مردم استان در این انتخابات و کسب رتبه اول حضور در کشور ، وظیفه مدیران را برای خدمات رسانی به مردم بیش از پیش می‌کند.

وی با اشاره به ظرفیت‌ها و پتانسیل دهستان کارکان در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی-باغداری و گردشگری، عنوان کرد: برای ایجاد و راه اندازی صنایع تبدیلی و کشت گیاهان دارویی با سرمایه گذاران نهایت همکاری را خواهم داشت و از صفر تا 100 روند کار اداری در کنار آنان خواهم ماند.

روشنفکر ارائه آموزش‌های لازم به بهره برداران کشاورزی با هدف افزایش جهش در تولیدات را ضروری دانست و افزود: با توجه به نامگذاری امسال توسط مقام معظم رهبری به‌نام جهش تولید باید به بخش کشاورزی توجه ویژه شود.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: شبکه فیبر نوری کاکان به طول 36 کیلومتر و با اعتباری افزون‌بر 20 میلیارد ریال در آینده‌ای نچندان دور اجرایی می‌شود و دیگر بسیاری از مشکلات کنونی این دهستان در حوزه ارتباطات مرتفع می‌شود.

روشنفکر بیان کرد: بهسازی و ساماندهی جوی آب کشاورزی، تکمیل طرح هادی روستایی، حمایت از باغداران و بازاریابی محصول آنان، احداث پل در روستای زردخون، آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای پوزه سفید و احمد قلندری از جمله مهمترین مطالبه و خواسته اهالی و ساکنان دهستان کاکان بوده که انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر در این زمینه تدبیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم مدیران سازمان جهاد کشاورزی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای و شرکت مخابرات مشکلات دهستان کاکان و خواسته بحق مردم این دیار را بررسی و پاسخ دهند.

6 نظرات
 1. احسان ج می گوید

  رعایت موازین بهداشتی چی میگه نه ماسکی نه دستکشی آقای روشنفکر بهتره این سر کشی ها رو بذاری بعدا یا مجازیش کنی

 2. ناشناس می گوید

  این کارو که حاج زارع پیگیر بود واعتبارشون رو هم گرفت خودت چی میخوای بکنی هرجا میری اقدامات زارعی رو جار میزنی یه کم کوتاه بیا روشنفکرجان از خودت مایه بزار

 3. ناشناس می گوید

  ای خدا اون علیزاده شرکت نفت رو نگاه کنید با نام حاج زارع چند سال مدیر روابط عمومی بود خدایا شکرت ده بسه

 4. ناشناس می گوید

  دقیقا جلسه هاش خونه اونایی بود که طرفدارش بودن

 5. ناشناس می گوید

  فردا میترسم آبیاری قطره ای وآسفالت وروشنایی معابر جاده دسترسی بین باغات رو لوله کشی آب بهداشتی گاز رسانی به کاکان تبدیل منطقه کاکان به قطب گردشگری وبقیه اقدامات حاج زارع رو به نام خودش ثبت بکنه

 6. ناشناس می گوید

  جناب روشنفکر پیشنهاد میشه یکی از خیابونای ککان رو به نام جورج فرویدنامگذاری کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.