تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 84108
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۹۸ - ۱۱:۱۴

به گزارش فصلی نو، وحید محمدی‌تبار اظهار داشت: زمین لرزه‌ای به قدرت ۵٫۲ در مقیاس ریشتر ساعت بیست و یک دقیقه بامداد در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در فاصله ۱۸کیلومتری شهرستان چرام، ۲۶ کیلومتری شهرستان گچساران و ۳۱ کیلومتری کهگیلویه را لرزاند. وی با اشاره به اینکه برای هر شهرستان زلزله زده فرمانداری‌های معین تعیین […]

زلزله ۵.۲ ریشتری کهگیلویه و بویراحمد هیچ خسارت جانی نداشته است

به گزارش فصلی نو، وحید محمدی‌تبار اظهار داشت: زمین لرزه‌ای به قدرت ۵٫۲ در مقیاس ریشتر ساعت بیست و یک دقیقه بامداد در عمق ۱۰ کیلومتری زمین در فاصله ۱۸کیلومتری شهرستان چرام، ۲۶ کیلومتری شهرستان گچساران و ۳۱ کیلومتری کهگیلویه را لرزاند.

وی با اشاره به اینکه برای هر شهرستان زلزله زده فرمانداری‌های معین تعیین شد، عنوان کرد: دستگاه‌های عضو ستاد مدیریت بحران و شهرستان‌های زلزله زده در حالت آماده باش کامل در آمدند.

محمدی تبار با اشاره به مصدومیت سطحی ۵ نفر در گچساران هنگان خروج از منزل ادامه داد: این افراد به صورت سرپایی درمان و هم اکنون هیچ گونه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: طبق هماهنگی‌های انجام شده فرمانداری‌ شهرستان‌های زلزله زده موظف بوده خسارت احتمالی را برآورد و اعلام کنند.

همراه اول
تلگرام
تلگرام

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

پربازدید ها
عکس