Take a fresh look at your lifestyle.

سفر دو روزه روشنفکر به زیلایی / کلنگ زنی ساخت دبیرستان شش کلاسه دخترانه زیلایی

4

فصلی نو ، مهدی روشنفکر نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد، دنا و مارگون در اولین تعطیلات رسمی مجلس به دیدار مردم بخش کمتربرخوردار زیلایی رفت و در سفری دو روزه از نزدیک با مردم این بخش گفت‌وگو کرد تا مشکلات و نارسایی‌های منطقه را از زبان آنان بشنود.

به گزارش فصلی نو ، مهدی روشنفکر هدف از سفر به زیلایی را کلنگ زنی دبیرستان ۶ کلاسه دخترانه ماشمی علیا و دیدار با مردم منطقه عنوان کرد و افزود: این پروژه با اعتباری افزون بر ۲۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه زیلایی ۷۲ قهرمان خود را تقدیم نظام و انقلاب کرد و گفت: در تمامی عرصه‌ها مردم این دیار ولایتمداری و وفاداری خود به آرمان‌های انقلاب را اثبات کرده‌اند و نباید در این مناطق بعد از 4 دهه هنوز مردم مطالبه زیرساخت‌ها و امکانات اولیه را داشته باشند.

روشنفکر با تقدیر از تلاش و پیگیری مسئولان و نمایندگان مردم در ادوار مختلف مجلس برای رفع محرومیت در بخش زیلایی، ابراز کرد: در ۴ دهه اخیر به میمنت انقلاب اسلامی خدمات خوبی در مناطق مختلف از جمله بخش زیلایی ارائه شده ولی هنوز چهره محرومیت و مظلومیت از زیلایی رخ بر نبسته است.

وی با اشاره به اینکه گازرسانی به بخش زیلایی در مرحله انتخاب پیمانکار است، ادامه داد: عملیات اجرایی این پروژه با اعتباری افزون‌بر ۵۶۰ میلیارد ریال در آینده‌ای نچندان دور اجرایی می‌شود.

وی تاکید کرد: یکی از مهمترین خواسته‌های مردم بخش زیلایی احداث جاده ارتباطی و بهره مندی از اینترنت پرسرعت بوده که امیدوارم مسئولان و متولیان امر در این زمینه تدبیری کنند و امیدوارم تا پایان امسال تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان از اینترنت پرسرعت برخوردار شوند.

نماینده مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بخشداری زیلایی بزودی با حضور مسئولان و مردم افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه انسان محور توسعه است و نباید دیگر واژه محرومیت را برای بخش زیلایی با داشتن جوانان توسعه یافته و تحصیل‌کرده بکار برد، ادامه داد: زیلایی نباید نماد مظلومیت ومحرومیت باشد،زیلایی سرمایه انسانی شایسته‌ای دارد که با همت آنها می‌شود مشکلات را مرتفع کرد زیرا با داشتن این سرمایه‌ها امکان شکوفا کردن منطقه وجود دارد.

روشنفکر خواستار تمرکز بر توسعه و شکوفایی ظرفیت توسعه دامداری و مشاغل خانگی در زیلایی شد و افزود: بانک‌های عامل با حمایت از مشاغل زودبازده و خرد در زیلایی می‌توانند به ایجاد اشتغال در منطقه کمک کنند.

4 نظرات
 1. امیر بویراحمد می گوید

  لطفا ضابطین قضایی و دستگاه محترم قضایی نسبت به دستگیری روشنفکر و تفنگ به دستان اقدام کنتد تا مردم متوجه جدیت دستگاه قضایی بشوند.

 2. ایل نوئی می گوید

  اخ سی سیاه نمایی اقای روشنفکر په خت تینا رهتی وزیلایی بگی منم یکی از مسولان استانی حداقل بی خت ببردی تا دل همو طرفدارلت خش وابیی ک در آینده یکاری کنی سیشون…

  ای عملیاتی گاز رسانی به بخش زیلایی و بخشداری زیلایی در زمان اقای زارعی کلنگ زنی شده و مربوط به حاج زارعی میباشد الکی به نام روشنفکر مصادره نکنید کارل وخدمات دیگر نماینده گانه….

  1. ناشناس می گوید

   دقیقا

 3. غضنفر می گوید

  زارع نماینده ای مردم دار و دلسوز شهر
  انشاله دور بعد نماینده مردمی و دلسوز جناب حاج زارع عزیز و مهربان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.