کد خبر: 87935 |
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 19 - 22:26 | ارسال توسط : faslino_sadegh
پ

صمیمی معاون اقتصادی استاندار سرمایه گذاری این طرح را در جهت ایجاد اشتغال پایدار وکمک به رشد اقتصادی استان بسیار مهم تلقی کرد و از همکاری مجموعه استانداری برای کمک به حل مشکلات حوزه نمایشگاهی استان خبر داد.

فصلی نو ، با پیگیری مدیرعامل شرکت نمایشگاههای دائمی استان از طریق مسولان استانی وکشوری هیاتی از حوزه وزارت صنعت ؛معدن تجارت به استان سفر کردند تا مشکلات ساختاری سایت نمایشگاه را از نزدیک مشاهده وتصمیمات لازم در این رابطه را اتخاذ کنند .

به گزارش فصلی نو ، در بدو ورود اعضای هییت مدیره شرکت نمایشگاه دائمی استان به اتفاق رییس اتاق بازرگانی یاسوج وسردار شاهدی نماینده وزیر با مهندس فیلی معاونت استانداری دیدار کردند.

در این جلسه پیشنهادات مختلفی از قبیل اجاره به شرط تملیک اراضی سایت ؛خرید زمینهای فوق الذکر توسط شرکت نمایشگاه ورود سرمایه گذار جدید به سایت نمایشگاه مورد بحث وبررسی قرارگرفت ومقرر گردید جلسه مشترکی با حضور رییس سازمان صنعت ؛معدن وتجارت استان ورییس اداره اقتصاد ودارایی استان با استاندار محترم ومعاونین ایشان برگزار و جمع بندی نظرات را به بالاترین مقام عالی وزارت انعکاس و در جلسه مشترکی با حضور وزیر صنعت و مدیر عامل شرکت نمایشگاههای جمهوری اسلامی تعیین تکلیف صورت گیرد .

در ادمه با حضور معاونت امور اقتصادی استاندار ؛ریاست سازمان صنعت ومعدن استان ؛رییس اتاق بازرگانی یاسوج و اعضای هییت مدیره شرکت نمایشگاه بازدید میدانی از سایت انجام گرفت .

طی این بازدید درست مدیرعامل شرکت نمایشگاههای استان وجود بستر مناسب صادراتی را زمینه ساز کمک به صادرات غیره نفتی استان و اولویت مهم دولت تدبیر وامید در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی و کمک به رونق تولید توصیف کرد و خواهان تعیین تکلیف اراضی سایت نمایشگاه شد.

ایشان از امادگی سهام داران در زمینه توسعه و بهره برداری از مجموعه با سرمایه گذاری چهارصد میلیارد ریالی در صورت حل مشکلات را داد.

صمیمی معاون اقتصادی استاندار سرمایه گذاری این طرح را در جهت ایجاد اشتغال پایدار وکمک به رشد اقتصادی استان بسیار مهم تلقی کرد و از همکاری مجموعه استانداری برای کمک به حل مشکلات حوزه نمایشگاهی استان خبر داد.

حسین پور ریاست سازمان صنعت ؛معدن و تجارت هم از اشتغال حدود صد نفر به صورت مستقیم و حدود پانصد نفر به صورت غیره مستقیم در سایت در دست ساخت نمایشگاه استان درصورت بهره برداری خبر داد واین را نقطه مثبتی در جهت حمایت از جوانان هم استانی دانست.

کیانی پور رییس اتاق بازرگانی یاسوج هم با توجه به پنانسیل های خدادادی در منطقه واگذاری اراضی از امادگی حوزه کاری خود برای سرمایه گذاری و ایجاد طرحی از یک پکیج کامل علاوه بر احداث سالن های نمایشگاهی که شامل رستوران ها؛فضای سیز؛شهر بازی؛سالن همایش های بین المللی و الاچیق باشد را درطرح مذکور لازم بر شمرد واین اتفاق را گام مهمی برای جذب گردشگر در پایتخت طبیعت ایران معرفی کرد.

در پایان نماینده. وزیر هم از همکاری شرکت نمایشگاههای کشور برای سرمایه گذای وتجهیز سایت استان خبر داد .

سردار شاهدی از طرح گزینهای پیشنهادی استان جهت ارائه به وزیر صنعت و مدیر عامل شرکت نمایشگاههای کشور وقول همکاری برای حل معضلات موجود با نگاه اثر بخشی مثبت را دادند.

چنانچه محتوا را شایسته تذکر میدانید، خواهشمند است کد خبر را به شماره 09800000000  پیامک بفرمایید.
لینک کوتاه خبر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Filter by Categories
اجتماعی
اخبار استان
اخبار ایران و جهان
اسلایدر صفحه اصلی سایت
اقتصادی
باقلوا
بین الملل
تبلیغاتa
حوادث
خانه
دسته بندی نشده
روزنامه
سلامت
سلامت و بهداشت
سیاسی
صوت
عکس
علم و فناوری
فرهنگی
گرافیک
گزارش
گزارش تصویری
مطالب ویژه
مهمترین عناوین
هنر
ورزشی
ویدئو
ویژه شهرداری یاسوج
یادداشت ها

یادداشت ها