حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

پنج شنبه, ۱ اسفند , ۱۳۹۸ 26 جماد ثاني 1441 Thursday, 20 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10603 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 30873×

سنگ تمام جاودان سیرت برای زارعی – تمام تلاش خود را برای حل مشکل نیروها بکار می بندیم

شناسه : 84944 31 مرداد 1398 - 12:58

جاودان سیرت در ادامه اظهار داشت: هم اکون بخش های اطفال ،جراحی ، سی سی یو ،شیمی درمانی ،زنان و نوزدان در این مرکز درمانی فعالیت می کنند .

سنگ تمام جاودان سیرت برای زارعی – تمام تلاش خود را برای حل مشکل نیروها بکار می بندیم
پ
پ

فصلی نو،سرپرست مجتمع آموزشی درمانی شهدای دولت آباد و بیمارستان شهید جلیل یاسوج گفت:کلینیک ویژه بیمارستان شهید جلیل یاسوج بزودی راه اندازی می شود .

به گزارش فصلی نو ، دکتر سعید جاودان سیرت صبح امروز در اولین نشست خبری این مرکز درمانی با اهالی رسانه بیان کرد : ظرف یک ماه آینده با حضور متخصصین داخلی، عفونی ،جراحی ،اطفال، زنان، و قلب راه انداری خواهد شد و ما آماده ارائه خدمت به مردم و جامعه خواهیم بود .

جاودان سیرت در ادامه اظهار داشت: هم اکون بخش های اطفال ،جراحی ، سی سی یو ،شیمی درمانی ،زنان و نوزدان در این مرکز درمانی فعالیت می کنند .

وی با اعلام اینکه واحدهای پاراکلینیک آزمایشکاه ،رادیولوژی و سونوگرافی درمانگاه تخصصی و سرپایی فعالیت دارند عنوان کرد: علاوه بر این بخش ها در آینده نزردیک سی تی اسکن راه اندازی خواهد شد ،که در این راستا هزینه پرداخت شده و بزودی آماده ارائه خدمت به مردم عزیز خواهد بود .

سرپرست مرکز آموزشی درمانی شهدای دولت آباد بخش ناباروری را از نیازهای شهر یاسوج اعلام کرد و گفت : با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد تومان استارت بخش ناباروری زده شده است وتا اوایل پاییز به بهره برداری خواهد رسید .

سعید جاودان سیرت با اعلام اینکه بخش دیالیز با همکاری خیرین راه اندازی خواهد شد افزود: در بخش گردشگران سلامت امیدواریم با تامین اعتبار اماده بهره برداری شود .

جاودان سیرت خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیمارستان در بخش های جراحی عمومی، عروق و تیراکس فعال است و در روزهای شنبه تا دوشنبه جراجی انجام می شود .

وی ابراز داشت : بیمارستان بر اساس رسالت خود می بایست یک سری برنامه استراتژیک در برنامه خود داشته باشد .

رئیس بیمارستان شهید جلیل یاسوج بیان کرد: با تکیه بر علم و برنامه ،علم محوری را در سر لوحه کار خودمان قرار دادیم و با تاکید بر رعایت قوانین و توجه به دستورات رئیس دانشگتاه برنامه ریزی های خود را انجام دادیم .

سعید جاودان سیرت اضافه کرد: توجه ویژه به پرسنل بیمارستان بعنوان سرمایه های اصلی بیمارستان را مد نظر قرارمی دهیم.

جاودان سیرت ادامه داد: ارائه خدمات با کیفیت بالا یکی از برنامه های بلند ما هست که در اتیه صحبت ها و دیدگاههای مردم در راستای خدمات مطلوب است .

وی خاطرنشان کرد: توانمند سازی نیروی انسانی و تدوین برنامه استراتزیک ۵ ساله بیمارستان مد نظر ما است اعتقاد داریم در مجموعه بیمارستانی بخاطر خدمت به مردم تمرکز نیروها بر انجام وظیفه کاری شان باشد .

سرپرست بزرگترین مرکز درمانی استان گفت: معتقدیم در محیط بیمارستان سیاسی کاری از کار اجرایی باید جدا باشد چون این روح مقدس با جان و روح بیمار سر و کار دارد .

سعید جاودان سیرت اعلام کرد: باید تعامل سازنده با سایر دستگاههاو دیگر سیستم ها وجود داشته باشد و با نماینده تعامل داشته باشد و اعتقاد داریم که باید به نیروی انسانی خود توجه ویزه داشته باشیم .

جاودان سیرت ضمن تقدیر از غلام محمد زارعی گفت: لازم است ازخدمات و زحمت های نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی تشکر کنیم که در سطح استان ووزارت تلاش کردند و اعتبار ترزیق کردند که پی گیری های ایشان در این خصوص زبانزد بود .

وی گفت : جا دارد از زحمات دکتر یزدان پناه سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و معاونین وی جهت همکاری های فراوان با بیمارستان تقدیر کنم .

وی افزود: یکی از نکاتی که دغدغه ما است بحث نیروی انسانی بیمارستان است همه دوستان عزیز و کسانی که در دستی بر اتش دارند تمام تلاش خود را در جهت رفع مشکلات این عزیزان برداشته اند و قدم های خوبی برداشته شده است امیدواریم ظرف هفته اینده مشکلات را به هر طریقی که دسنتگاهای نظارتی تصمیم گرفتند حل شود .

جاودان سیرت گفت:بالغ بر ۱۰۰ نفر که در حوزه های مختلف بیمارستان مشغول بکار هستند که راه اندازی این بیمارستان مرهون زحمات همین پرسنل است .

ثبت دیدگاه

3 دیدگاه

    • یه مدت سایت داشت خوب میشد بازهم .... ماهی یه بار فقط سایت را نگاه می کنیم دیگه .... 
    • انشاء الله دکتر جاودان سیرت به دور از اغراض سیاسی کاررا جلوببرند ومثل بقیه اسیر جهل اطرافیان نشوند. نماینده مورد نظر زحت کشیده ولی با بعضی از انتصاب های بیجا وناکارآمد ضربات وخسارت عظیمی به جامعه خدمت گزاری زده. آقای دکتر در این مورد باید بهوش باشند. 
    رفتن به نوار ابزار