تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 75169
تعداد نظرات: ۴۰ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ اسفند ۹۷ - ۲۱:۰۲

شورا محل تجمیع افکار مختلف است ، اختلاف سلیقه وجود دارد و شهرداری یاسوج هم که همزمان بیش از ۲۰ واحد و سازمان را میبایست زیر نظر داشته باشد ،  با این حجم کاری هر لحظه هزینه دارد ، هر لحظه باید پاسخگوی اتفاق جدیدی باشد .

شوک غیر منتظره به نیروهای شهرداری یاسوج : طرح شورای شهر برای اخراج تمامی نیروهای شرکتی و حجمی
 • فصلی نو ، در جلسه این هفته شورای شهر یاسوج پیرامون وضعیت نیروهای شهرداری ، طرح بازآفرینی شهری ،  جمعه بازار و همچنن تشکیل تیم فوتبال شهرداری یاسوج بحث و تبادل نظر شذ .

به گزارش فصلی نو ، در دو جلسه این هفته که بنا به گفته آشنا آخرین جلسات این شورا در سال جاری بود علاوه بر موارد ذکر شده ، پیرامون تجمع کارگران نیروهای خدماتی بمنظور اعتراض به عدم پرداخت سه ماهه حقوق خود ، با دعوت از مدیر مالی شهرداری و پیمانکار مربوطه با راهکارهای ارائه شده توسط اعضای شورای شهر این مشکل با قول مساعد دو مدیر دعوت شده به خیر و خوشی پایان یافت .

در زیر گفته های اعضای شورای شهر یاسوج را در دو جلسه هفته اخیر شورا  در  خصوص وضعیت نیروهای حجمی و شرکتی شهرداری مرور می کنید .

محمدرحیم دهراب پور :

اول باید بپرسیم چرا بچه گریه می کند وقتی بچه ای که نادان است گریه می کند حتما مشکلی دارد ، این تجمعات کارگران از سرناچاری است ، شورا مرجع رسیدگی است ما باید بررسی کنیم میبایست استقبال کنیم ، اما چه بهتر که اول مستندات در شهرداری پی گیری شود ، بجای تجمع اول به شهرداری مراجعه کنند .

ما در شورای دوم و سوم مصوب کردیم هر وقت شهرداری به مشکل مالی برخورد کرد اول حقوق کارگران داده شود بعد پرسنل ستادی و فنی ، یک مدت اجرایی شد ، الان خوب است کل حقوق پرداخت نشده شهرداری بنا به گفته پیمانکار و مدیر مالی شهرداری دو ماه است ، در برخی از شهرهای استان حقوق و دستمزد تا ۹ ماه پرداخت نشده است ،

الان شنیده شده که با همه مشکلات موجود نیرو به بدنه شهرداری تحمیل شده است ، وقتی توان پرداخت نیست چرا اضافه می کنند تا کاری شود که کنترل از دستمان خارج شود .

بحران شهرداری در بحث حقوق کارگران است ، همه ما می دانیم جذب غیر قانونی نیرو در همه دستگاهها وجود دارد ، اما همه هیاهوها بدنبال شورای شهر و شهرداری یاسوج است ، برای اولین بار می گویم اگر شورا سهمی در جذب نیرو دارد اعلام کنید ، حالا که در حق نیروهای مستحق و بیکار و  به قولا بی صاحب ظلم می شود تا ما هم نیرو اضافه کنیم ، همین ما بودیم  که در شهریور ۹۶ قول دادیم نیرو به بدنه شهرداری تحمیل نکنیم و اجازه  تحمیل هم به کسی ندهیم باید از خودمان بپرسیم چطور اضافه  شده اند .

من شنیدم ظرف همین یکی دو ماه ۶۰ تا ۷۰ نفر به بدنه شهرداری نیرو تحمیل شذه است این چه مجوزی است این چه منطقی است شهرداری که این همه مشکل دارد ما نباید اجازه دهیم .

علی اکبری تبار :

شورا محل تجمیع افکار مختلف است ، اختلاف سلیقه وجود دارد و شهرداری یاسوج هم که همزمان بیش از ۲۰ واحد و سازمان را میبایست زیر نظر داشته باشد ،  با این حجم کاری هر لحظه هزینه دارد ، هر لحظه باید پاسخگوی اتفاق جدیدی باشد .

من دیروز بنا به دلایل مختلف سکوت کردم، در بحث نیروهای جدید می گویند دو سازمان زیر نظر من است ، صادقانه می گویم طی دو دوره حضورم در شورا دنبال بحث جذب نیرو نبودم ، همه دوستان می دانند در بحث جذب نیرو شهرداری یاسوج چگونه است .

بخشی از صحبت های دوستان را قبول دارم وقتی سازمانی در طول دو ماه ۴۲ نیرو اضافه می کند در سازمان دیگر ۸ نیرو اضافه می شود ، این بر کسی پوشیده نیسنت ، گاها اعضای شورا خطاب قرار می گیرند ، در برخی موارد مدیران و مسئولان سواستفاده می کنند ، اما باید بپذیریم که نیرو اضافه شده است دو حالت دارد یا شهرداری در حال توسعه است و نیاز به جذب نیرو اجتناب ناپذیر است یا هم غیر قانونی جذب شده اند .

اما همین جذب نیرو در  هر صورت قوانین خاص خودش را دارد ، من اولین کسی هستم که اعتقاد دارم باید برخورد شود واقعا نیرو تحمیل می شود همین ۴ روز پیش در سازمان حمل و نقل  بار ومسافر نیرو اضافه شده است بیایید مستند سازی کنیم برای یکبار این معضل را تمام کنید یا مصوب کنید ورود نیرو بدون ضوابط ممنوع است یا هم یک کاسه کنید .

شهرداری شیراز را ببینید سبک نیرو اضافه کردن را به چه شکلی انجام می دهد ، من بعد از دو دوره فلسفه نیروهای حجمی  شرکتی و یا قراردادی را در شهرداری یاسوج بلد نیستم می پرسیم این نیرو به چه شکل ورزود کرده می گویند شرکتی اسنت می گوییم آن یکی می گویند حجمی است ،

کارگروهی تشکیل شود از اداره کار ، سازرمان بازرسی هم دعوت کنند یک نفر را هم از تهران  بیاوریم تا تعریفی از جذب نیرو در شهرداری ها را برای ما ارائه دهد .

شهرداری یاسوج و شورا در حد توان خود تلاش می کنند همین امروز برای تعطیللات نوروزی ۱۵ نقطه شهر را المان گذاری کردیم بچه های شهرداری در حوزه های رنگ آمیزی و لکه گیری تلاش می کنند اما توقع از شورا و شهراری بیشتر از این است .

در بحث نیروی انسانی هم همکاران شورا تصمیم جدی بگیرند اول از همه اگر من نیرویی آورده ام اخراج کنید اول اسامی  نیروهای بنده را بنویسید گاهی از شورا سو استفاده می کنند طرف کارمند جز شهرداری است ۵ نیرو سرکار آورده است باید مستند سازی کنیم بانک اطلاعاتی تشکیل بدهیم که نیروها چگونه وارد بدنه شهرداری شدند نیروهای رسمی و پیمانی را از نیروهای قراردادی و حجمی و شرکتی تفکیک  کنیم همه ما حرف می زنیم این همه حرف می زنیم فردا از فلان سازمان شهرداری نیرو اضافه می کنند .

کیوان آشنا گفت :

پیشنهاد اقای اکبری تبار خیلی خوب است  می توانیم با تشگیل کارگروهی سه نفره به نمایندگی از بقیه اعضای شورا تصمیم گیری کنیم، اما نه فقط نیروهای این ۶ ماهه، همه در مجاری این قانون قرار می گیرند ان نیرویی که ۵ سال پیش امده یا ده سال پیش هم غیر قانونی بوده با همه برخورد شود اگر قرار است که مست گیرند در شهر هر آنچه که هست گیرند ،تکلیف  شان را روشن کنید .

دهراب پور : هدف ما اخراج نیست شناسنامه دار کردن و ساماندهی نیروها است من سراغ دارم نبرو معلوم نیست کجا هست و کجا بوده در شهرداری حق بیمه و حقوق برایش واریز می شود .

مسعود خوبانی :

ضمن تبریک سال نو به همشهریان عزیز ، در خصوص نیروها من بحثی در ارتباط با اخراج نیروها ندارم  اکثر آنها کارگران نیازمندی هستند که به هر حال امرار معاش می کنند هدف نباید حذف باشد هدف باید تخصص گرایی باشد و آموزش پرسنل به طریق مختلف ، شهر در حال توسعه است ، بخش های مختلف به دلیل مهاجرت های بی رویه و گسترش شهر و شهرک های اطراف و حاشیه شهر اضافه می شود ما تازه نیرو نیاز داریم ، این طور که سایت ها می گویند نیرو اضافه نشده است .

اختیاج به ترزیق نیروی تخصصی داریم به شرطی که ساماندهی شوند و هر نیرویی جای خود گمارده می شود .

فرشاد نگین تاجی :

ببینید ما الان ۱۴۰۰ نیرو داریم ماهیانه ۳ و نیم میلیارد تومان حقوق پرداخت می کنیم ،در نقدینگی مشکل داریم .

مسعود خوبانی :

در بحث خدمات واقعا تعهدات شهرداری بیشتر شده است روز به روز به وسعت شهر اضافه می شود

هدایت اکبری :

بالاخره سال ۹۷ با همه فراز ونشیب ها به پایان رسید ، از فصلی نو هم که معمولا در تمامی جلسات شورا حضور داشت و خروجی شورا را حالا، خوب یا بد منعکس کرد قدردانی می کنیم ، هر جایی که رسانه حضور واقعی داشته باشد و بی طرفانه قلم بزند قطعا انحرافات کمتر می شود .

در سال کنونی ۶ ماه من رئیس بودم و ۶ ماه هم جناب آشنا ،و الان هم بعنوان نایب رئیس در خدمت شورا هستم اگر کوتاهی شکل گرفت پوزش می طلبم هر چه توانستم کار کردم و اگرکاری نشد نتوانستم.

الان ما همه می گوییم هر که نیرو آورد دو حالت دارد یا ما شوراها در جذب نیرو دخیل هستیم یا هم نقشی نداشته ایم به کارگروه نیاز نیست در اولین حلسه شورای شهر سال بعد مصوب کنیم که سبقه هر نیروی شهرداری به چه کسی برمی گردد طرف فلان کار خدمات را برداشته بعد به واسطه امثال ماها به بدنه شهرداری تحمیل شده ایشان حق ندارد جذب شود چون باید میدان رقابتی باشد که افراد قوی جذب شود ما خودمان را دور می زنیم ما از سال ۹۲ ،۹۳ و ۹۴ هر کسی به هر دلیلی وارد شهرداری شده اخراجح  شود ما مخالف قطع نان سفره های مردم هستیم اما شتر سواری دو لا دو لا ندارد یا نیاید نیرو به سیستم شهرداری تحمیل کنیم یا هم اگر اوردیم دایه مهربانتر از مادر نشویم چرا ما چپ چپ راه برویم .

یا  ما دخالت داریم یا  شهرداری،  شهردار را بخواهیم بررسی کنیم نیروها چگونه به بدنه شهرداری جذب شدند .باید مصمم مصوب کنیم کمیسیون تطبیق هم تایید می کند که نیروهای که غیرقانونی جذب شدند اخراج شوند اگر نیروهای همه اخراج شدند به نیرو نیاز باشد از طریق روزنامه و رسانه اگهی استخدام منتشر کنیم تا لایق ها جذب شوند .

شورای شهر تاریخ مشخصی را اعلام کند که نیرهایی که بدون ضابطه جذب شدند اخراج شوند اگر قرار بر رفتن باشد همه باید بروند صاحب دار و بی صاحب نباید باشد تا مردم متوجه شوند جریان ها از چه قرار است نیرو اضافه شده به شهرداری  شورا ، به پرسنل  به هر کی گوییم اظهار بی اطلاعی می کنند .

اکر می خواهیم صداقت داشته باشیم تاریخی مشخص کنیم شهردار را ملزم کنیم ظرف یکماه اخراج شوند ما هم حمایت می کنیم .

فرشاد نگین تاجی :

زمانی که بحث اخراج نیروهای غیر قانونی می شود، همه ما با اراده می گوییم اخراج شوند اما زمان تصویب یک نفر نیست اقای رئیس این را در دستور کار قرار دهید چون بخش اعظمی از درامد شهرداری هزینه نیروهایی می شود که ناکارامد هستند و خدماتی به شهر ارائه نمی دهند الان اگر نیرو خدماتی نیاز داریم سازو کار دارد تمام نیروهای ما تقریبا آموزش ندیده هستند عمده نیروها چون آموزش بلد نیستند قطعا به شهروند و شهرداری و شورا لطمه می زنند .به شکلی نباشد هر کسی هر طور دلش خواست نیرو جذب کند مثلا من اگر به سلیقه خودم چند نفر را جذب کنم هم مشکلی بین خود همکاران ایجاد می کند و هم باعث بی اعتمادی می شوند ،و هم نیروهای ناکارامد به شهرداری می کنیم .

من نمی گویم نیرو نیاوریم اما نیرو باید برود اگر قرار به جذب نیرو باشد به تعدادی که بقیه آورده اند من هم نیرو می خواهم اضافه می کنم .

دهراب پور،

من می گویم با توجه به شرایط کاری نیروها را اخراج کنیم مثلا اگر کسی خوب کار کند بماند

هدایت اکبری: 

شاید نیروی دیگری هم باشد که از این کسی که الان خوب کار می کنذ  بهتر باشد .

اگر قرار بر رفتن باشد همه نیروهای بدون ضابطه جذب شده اخراج شود استثنا قایل نشوید

فرشید احمدی کیش :

من سخنرانان خوبی هستینم و پیشنهادت خوبی هم  داریم اما عملیاتی کردن پیشنهادات ما مهم است اطلاعات دقیقی از ریز و درشت شهرداری دارم هر نیرو را می دانم که از کجا توسط چه  کسی و چگونه جذب شده نحوه واگذاری پیمان ها را می دانم در تمام سازمان ها اتفاقاتی افتاده که مکتوب آنها را دارم من انتظار دارم این پیشنهاد عملیاتی شود من مخالف قطع کردن نان دیگران هستم اما ساز و  کار باید برای همه باشد .

ساختار اداری شهراری تعریف نشده است ،باید ساختار تعریف شده باشد هر  کدام پرسنل جایگاه مشخص و کد  خصوص دارند  از همه سالهای قبل هر شورا و شهرداری امده نیرو بدون ساختار و تعریف چارت سازمانی تحت عناونین مختلف جذب کرده تعداد محدودی از بعد ساختار استخدامی و ازمونی گذشته اند .

باید ساختاری تعریف کنیم تا بتوانیه به عملیاتی بودن شورا دست پیدا کنیم . کدام یک از شما همکاران دارای بانک اطلاعاتی هستید تا بتوانیم برای رفع مشکلاعات گام بردازیم .

 

ما بعنوان حوزه مدیریت شهری وقتی فاقد بانک اطلاعاتی قطعا کاری نمی توانیم کاری از پیش ببریم ، در زمینه واگذاری ها توقع داریم ریز و درشت واگذاری ها مشخص شود این همه از جیب مردم مثل صدقه تامین می شود ،حق مردم قابل بخشیدن نیست .

کیوان آشنا :

در درستی سخنان شما شکی نیست برنامه ها در شهرداری خیلی منظم نیست اما خوب بی اطلاع هم نیستیم هر سازمانی نیروهای مشخص دارد .بانک اطلاعاتی هر سازمانی نیرو مشخص دارد

در بحث جذب برخی نیروها شرایط خاص خودش را دارد مثلا راننده اتوبوس که بازنشسته شده باید در جا باید راننده ای جایگرین شود اتوبوس ها با دانشگاهها و دیگر دستکاهها قرار داد دارند .

اما برای جذب نیرو باید از طریق شهرداری و شورا  اقدام شود .

نگین تاجی:

اکر سازمانی ۴ تا نیرو نیاز داشته باشد اعتقاد دارم ، این نیروها را یا خودش مشخص کند یا با روند قانونی جذب شود .

کیوان آشنا :

همه پروژ ها استعلام می شود کمتر کسی در مناقصه ها ی شهرداری شرکت می کند الان رفتن برای پسماند ناحیه یک رفتن به پیمانکار شیراز رو طدن که در مناقصه شرکت کند ، الانبرای پسماند یک پیمانکار معرفی کنید این مناقصه ۳ بار تجدید شده است هیچ پیمانکار یاسوجی حاضر به شرکت نشده است .

 

مشروح گفتمان اعضای شورای شهر را در خصوص تشکیل تیم فوتبال شهرداری یاسوج فردا بخوانید .

 

 

40 دیدگاه

 • واقعا متاسفم برای اکبری تبار که تا تونست نیرو به شهرداری ترزیق کرد , بیشترین نیرو را ایشون به شهرداری آورد و چرا بازرسی به ایشون گیر نمیده...
 • اگر مردانگی دارید نیروهای ۹۵به بعد را اخراج‌کنید ببینید چقدر مشکلات حل میشود،قبلا نیرو براساس نیاز وارد میشده نه یک شب جناب جاوید ۱۵۰نیرو آورد ،اگر بدنبال حل مشکل هستید اعضای شورای شهر،نیرویی ۱۰سال سابقه دارد باانکه دوسال و یکسال تفاوت دارد
 • تمام نیروهایی که در شهرداری هست فقط با همین آقایون شورا به غیر از جناب دهراب پور تمام نیروها از اعضای شورا و شهردار بخصوص اکبری تبار و اکبری وارد شهرداری شدند, چرا واقعیت را نمیگید آقای اکبری تبار اکبری..... من شاهدم و میشناسم چه کسانی وارد شهرداری شدند ولی در این استان صاحبی نیست که با اینا برخوردی کند...
  • نیرو گرفتن در شهرداری از دورهای قبل که دهراب پور تو شورا بود این رویه زشت انجام شد و تا همیشه ادامه دارد و فقط باعث و بانیش دهراب پور است بخدا فقط کار خودش بود شهرداری ۳۰۰نیرو در زمان اقای محمدی داشت بعدش که شورا تو دست دهراب پور افتاد چها که نکر دشهرداری از ۳۰۰ نیرو به ۱۵۰۰ نیرو رسید از یه خانواده فقط ۱۵۰ نیرو وارد شهرداری شد چرا اون موقع سکوت کردی فردای قیامت مسولی جناب دهراب پور لطفا این پیام را حذف نکنید
 • اقای نگین تاجی اولا که این نیروها تیرتاجی هستن .بهتر از بپرسی کدوم نیروی شهرداری از طریق ازمون وارد شده .بهتر از اقای خوبانی بپرسی چند نفر ازطایفه جلیلی بابکانی هست شاید60درصدبیشتر همین ها بود که به شما رای دادن حالااینجور میگید.
 • آقای نگین تاجی اول برو نیروهای که اداره برق وگاز ودانشگاههای بویراحمد ووبیمارستان تازه تکمیل شدوعلوم پزشکی بدون ضوابط وحق خوری وپارتی بازی نماینده محترم جنابعالی با مشاورشما در این دستگاهها جذب شداند اخراج بشوند بدش مثل مرد بیا اینجا هم کسانی که بالای 8 یا 10 سال سابقه دارند اخراج کن اگه ذرای وجدان داری اون 5 هزار نیروی که با مشاوره جنابعالی در جاهای که اعلام کروام وهمچنین نیروهای کارخانه سیمان یاسوج با باند بازی روی کار آوردای شروع کن بدش بیا داخل شهرداری این کارکنن میدونی چند سال دست تو وامثال تو برای آوردن نیرو خالی بود ..... شدای حالا با اخراج نیروهای باسابقه خودت ..... کنی
 • با صراحت باید بگم تمام نیروهای شرکتی از طریق رابطه بکار گیری شده اند ولا غیر رابطه ها: اعضای شوراهای قبلی و فعلی، شهرداران قبلی و فعلی ، وتعداد کمی هم از طریق مسئولین قبلی و فعلی
 • هر کس از اعضای شورا می گویند من نیرویی نیاوردم ، ظلم به تمام شهروندان هست و حق الناس هست و مدیون تمام مردمند
 • اگراعضای محترم شورا فقط نیروهای زمان جاوید به بعدرا به طریقی جداکنند هیچ مشکلی درشهرداری نیست،تحمیل بیش از سی نفر نیرو به سازمان حمل ونقل دریک سال خیلی هزینه بربود،ازان موقع تا الان اضافه کار نیروها قطع شده وهمین کارباعث دل سردی وپایین آمدن راندمان کاری شده است،درخصوص رانندگان اتوبوس هم بجای اینکه نیرواضافه کنند ازرانندگان اتوبوس که دارند درقسمتهای اداری کارمیکنند استفاده کنند،اگرشهرداری توان پرداخت حقوق ومزایا ندارد چرا نیروهایی که دهه هشتاد وارد شهرداری شده تبدیل وضعیت نمیکند،قرارنیست تروخشک باهم بسوزند اما میشود کسانی که دردهه هشتاد است تبدیل وضعیت کنند مابقی را هم با همین نسبت سالهای آینده ،اگرشورای محترم بخواهد میتواند سروسامان دهداما....
 • سلام عرض میکنم حضور اعضای محترم شورای اسلامی و همه خواننده گان عزیز فصلی نو.ناگفته ها زیاد است و اینجا هم مجال ان نیست بنده از سال 90تا کنون بعنوان پیمانکار با شهرداری در حوزه پسماند همکاری میکنم تنها امسال وارد فضای سبز شدم و ناخواسته وارد کاری شدم که حد اقل300میلیون تومان ضرر بالا اورده ام شاید بپرسید چطور بعنوان مثال در خرداد ماه 107نفر نیرو وارد شده و صورت وضعیت تایید شده 160میلیون میباشد و بهمین منوال مشت نمونه خروار است ماهی 80 میلیون تومان کسری دارم توی 4ماه و تا الان هیچ کس حاضر نشده حرف ما را بشنود حتی جناب اقای دکتر مقدم شهردار محترم که این بماند و در دوسال گذشته ما دو تا شرکت بودیم که افزایش قرار داد ایشان را پرداخت کردن و مال بنده هنوز مونده و حتی از بدو ورود اقای دکتر مقدم تا الان قرار است بره کمیسیون ماده 38ولی این هم هنوز بلاتکلیف مونده و مانده ام من و چند ده میلیون ضرر از کارگر و بیمه و مالیات و...و جالبتر اینکه تمام پیمانکاران و همکاران بنده یک به یک با توجه به انالیز کاملا غیر اصولی و کارگر اضافه بر قرار داد نابود شده اند و از دور خارج شده اند وجناب اقای مهندس اشنا اداره کردن کسی شرکت نمیکند برادر ارجمند شما که میفرمایید از شیراز پیمانکار میخاد بیاد هیچ میدانید قیمت پیشنهادی اونها حد اقل 50درصد بیشتر از قیمت ماها است. کما اینکه قبلا در زمان دکتر جاوید هم برخی از دوستان این کار راکردن و شخصی را از یزد اوردن که قیمت ایشان 100درصد بالاتر از قیمت بنده بود و گفت کمتر کار نمیکنم وکار به ایشان داده نشد و بعد از 4نوبت مناقصه به بنده واگذار شد ولی متاسفانه کار رفت و روب هم رفته تو سیاست. اگر شماها یک قیمت عادلانه و شرایط پرداخت دو ماه حقوق را هم که واقعا بچه های بومی ندارن بردارید چطور کسی تو مناقصه شرکت نمیکند و بنده همین الان شرایط را مناسب کنید حاضرم کار را به نحو احسن انجام دهم و نیازی به التماس از پیمانکار غیر بومی هم نیست که با قیمت کلان بیاید و ارزش افزوده که حق این شهر است را هم با خودش به شهر دیگری ببرد که این خود ظلم مضاعف به خودمان است. امیدوارم که با دلسوزی بیشتر سعی کنیم با همکاری همدیگر و به دور از تخریب و کارشکنی شهرمان را اباد سازیم و اجازه ندهیم منافع شهرمان را افراد غیر بومی بخورن کما اینکه خودمان محتاج تریم. به امید فردایی بهتر. میرباقری
 • وقتی جناب مهندس اکبری تبار میگن که اول اسم نیروهای من را بیاورید یعنی مصمم به اجرای قانون هستند ، شهر ما به چنین آدمی نیاز داره در شورا
 • درودبر اکبری تبار و دهراب پور پاک دستان شورای شهر .لطفا مواظب شورا باشید به حاشیه نروند.
 • ما هرچه نگاه ميكنيم نيروها كه به شهرداري تزريق شده از طريق عده خاص از كارمندان شهرداري ويكي دو نفر از اعضاي شورا تزريق شده كه به همين خاطر از اكثريت بيرون شدند كه نيروهاي جديد از اقوام وفاميلهاي ٢نفراز معاون وواحدهاي شهرداري ميباشند وهمان نيروها به عنوان سرباز از آنهادر گروهاي دفاع ميكنند كه انگار شهرداري بدون او بسته ميشود
 • با سلام خدمت مدیریت محترم فصلی نو.تنها عضو شورای که خدا ترس و اهل رانتو و باج خواهی و سهم خواهی نیست فقط اقای اکبری تبار هست که انصافا همیشه دغدغه ایشان حل مشکلات مردم این شهر است
 • اگر دنبال کسی میگردین که نیرو وارد میکنه عبدی زاده است کا به اندازه کل ۷ نفر نیرو وارد کرده از خواهر رگیر تا باجناق وداماد
 • هیچ کس به اندازه اقای اکبری تبار نیرو نیاورده و همه دکه های تو شهر را هم خودش واگذار کرده است. الان مظلوم نمایی میکند.
  • واقعا همین جوره تمام دکه ها وتمام نیروهای عمران از رئس تا نقشه بردا را که بعضی را دوران جاوید اورده سر کار اکبری تبار
 • یه پیشنهاد به عزیزان در شورای شهر یاسوج اگر امکان دارد وقت بگذارید و از پول شهرداری به چند شهر بزرگ مثل اصفهان،شیراز،تبریز،مشهد و ... سفر کرده و نحوه مدیریت و نظارت بر عملکرد شهردار و همچنین بالابردن آگاهی و آشنایی شورا با وظایف و طریقه اجرای آن را یاد گرفته و در شهر نوپایی مثل یاسوج عملی کنید و از این روزمرگی و دعواهای کودکانه و جلسات خسته کننده بدون هدف خودتان را آزاد کنید تا هم کاری صحیح انجام بدهید و هم محبوب خدا و خلق خدا شوید و در غیر اینصورت بصورت دست جمعی استعفا بدهید. البته فقط نظرم را به عنوان شهروند این شهر بیان کردم.
  • باسلام درودخدا به انسانهای پاک وشجاع مهندس اکبری تبار ومهندس اشنا از حقوق شهرودان دفاع کنید
 • ضمن تقدیر وتشکر تزسیت فصلی نو که تمامی اخبار واطلاعات وحواشی شورای شهررا به اطلاع عموم میرساند بعنوان یک شهروند تقاضادارم شورای محترم وجدان خودشان را قاضی قرار بدهند واز حاشیه سازی بپرهیزند اقایون محترم چرا شفاف با مردم حرف نمی زنند چرا به جای حل مشکل کارگران تهدید به اخراج می کنند بجز اقای خوبانی همه انها نیرو اورده اندوالان که دارند دم از اخراج و گرفتن قانونی نیرو میزنند صرفا فقط هدفشان اخراج نیروهای بی صاحب است وجایگزین کردن نیروهای خودشان بجای انها ست
 • سلام آقایون شورا آگاه باشید که با این مصوبات الکی نمیتوانید جلوی اخراج نیروهایی که طی این یکی دو سال به شهرداری تزریق کردید را بگیرید میخوایید گرو کشی کنید که نیروهای خودتون اخراج نشوند؟؟؟؟؟!!!!!!!واقعا متاسفم برای همتون که جرات ندارید صادقانه با مردم حرف بزنید. عامل بدبختی این شهر و مردم شما هستید آقایون شورا.
 • درود بر جناب اقای مهندس اکبری فردی دلسوز و نترس ....اقای ا......بیشترین خیانت رو به شهرداری ومردم کرده حالا هم داره مظلوم نمایی میکنه...
 • با عرض معذرت خدمت ...نظر اخری که من دادم چرا اسم اقای اکبری تبار فقط ا...نوشته شده...لطفا شفاف سازی کنید تا سو تفاهم برای کسی پیش نیاد
 • ااعضای محترم شورای اسلامی متاسفانه انقدر زیاد نیروی بیسواد وغیر متخصص وارد شهرداری کردید وهمشون هم بیکارن افرادی بودن که هیچ جایی پذیرفته نمیشدن شما بدون آزمون وگزینش و....وارد کردین حالا شهرداری نمیتونه حقوقشون بده چون نه خاصیتی ندارن ونه تجربه ای .اونوقت میگین حقوقشون باپرسنل رسمی پرداخت بشه شما نمیدونید حقوق رسمی پیمانی ها را دولت به شهرداری پرداخت میکند واقعا متاسفم آخرش چکار میکنید حق الناس را چکار میکنید آخرش روزی این موضوع افشا خواهد شد
 • درود وهزاران درود بر مهندس کاظمی فقط اون میتونه جلوی بیعدالتی ها رابگیرد وشهرداریها راسامان دهد
  • کسانی که از پاکدستی اکبری تبار خرف میزنن حتما از بستگان ایشان هستند. هیچ یک از اعضای شورا به اندازه ایشان نیرو به شهرداری تحمیل نکرده است و در دو سازمان فضای سبز و پسماند چون مدیر عامل آنها را خودش انتخاب کرده بهتره کارگران فضای سبز بپرسید تا چیزهایی به شما بگویند که کل اعتقاداتتون را از دست بدید.تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها.
پربازدید ها
عکس