Take a fresh look at your lifestyle.

صفر تا صد هزینه های درمان جوان باشتی را اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری متقبل شد – تصاویر

0

فصلی نو ، مدیرکل منابع طبیعی استان بهماه نماینده ولی فقیه در این دستگاه و تعدادی از مدیران اداره کل با حضور در بیمارستان شهید بهشتی یاسوج از جوان کوهنورد آسیب دیده در آتش سوزی جنگل های استان عیادت کردند .

به گزارش فصلی نو ، غلامحسین حکمتیان اصل در حاشیه عیادت از البرز زارعی جوان کوهنورد باشتی در جمع خبررنگاران عنوان کرد : در حادثه اخیر آتش سوزی جنگل ها و مراتع استان این جوان عزیز که بنا به حس طبیعت دوستی و جلوگیری از شیوع آتش سوزی در کوههای دیل فداکارانه تمامی تلاش خود را بکار بست دچار سوختگی شدید شد .

«البرز زارعی» از داوطلبان مهار آتش سوزی بوده که 50 درصد دچار سوختگی می‌شود و اکنون تحت مداوا است و کلیه مخارج درمانی او بر عهده اداره کل منابع طبیعی است.

این مسئول گفت: به منظور قدردانی از تلاش‌های این جوان اینجا حضور پیدا کردیم.

مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور نیز به صورت تلفنی جویای این جوان زحمت کش شدند و بر پرداخت کلیه هزینه های درمان او تاکید کرد.

حکمتیان اصل تشریح کرد: این فرد به همراه دوستانش در حال خاموش کردن آتش جنگل کوه‌های دیل بود که آتش آنها را محاصره می‌کنند و دوستان او به بالای صخره‌ای که در نزدیکی آنها بود، صعود می‌کنند و آقای زارعی در حین بالا رفتن از صخره سقوط می‌کند و در وسط علف‌های در حال سوختن فرود می‌آید که منجر به سوختگی شدید او می‌شود.

وی در ادامه از تجهیز اداره کل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد به 300 دستگاه دمنده تا پایان سال خبر داد و اظهار داشت: نیروهای منابع طبیعی استان در این مدت از جان خودشان مایه گذاشتند که از آنها صمیمانه تشکر می‌کنم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.