Take a fresh look at your lifestyle.

فرماندار دنا : افتخار ما این مردم هستند

2

فصلی نو ، فرماندار دنا گفت:همچون مبارزه باویروس کرونا خود را برای خدمت رسانی به شهروندان و مردم آماده کنیم .

‍ ‍ به گزارش روابط عمومی فرمانداری اولین جلسه شورای اداری شهرستان در سال ۹۹ به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مصباح نژاد امام جمعه سی سخت،اعضای شورای تامین،شورای اداری ساعت ۱۰ روز یکشنبه مورخ در محل سالن سردار شهید نجفی با رعایت پروتکل بهداشتی برگزار شد .

دکتر پناهی با بیان اینکه شورای اداری رکن اصلی تصمیم گیری مسائل اجرایی شهرستان است، گفت: با توجه به اینکه امروز اولین جلسه شورای اداری شهرستان تشکیل شده است باید سیاستگذاری کلان شهرستان انجام شده و اجرایی شود
فرماندار شهرستان دنا ضمن تشکر از کادر خدمان درمانی و بهداشتی شهرستان به شرایط مالی ناشی از ویروس کرونا در کشور اشاره کرد و گفت:طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت کشور احتمالا تا ۲ سال درگیر این ویروس خواهیم بود، پس باید تمامی خدمات ارائه شده در سطح شهرستان با سازگاری با شرایط جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت کامل و جامع اجرا شود.
پناهی به شرایط حاکم در ادارات خدمات رسان اشاره کرد و گفت:باید تلاش کنیم تا در این ایام تمامی خدمات دولت و نظام به نحو احسن به مردم ارائه و مردم احساس کمبود در خدمات اداری نکنند.
وی همچنین با اشاره به آتش سوزی های رخ داده اخیر در جنگلهای و مزارع دنا گفت: با اقدامات رضایت بخش اداره منابع طبیعی، محیط زیست و سایر ارگانها انجام یافته و به خصوص ورود دستگاه قضایی و امنیتی و انتظامی به موضوع انتظار میرود تمامی مسئولین شهرستان در طی سه ماه آینده هوای گرم با هوشیاری و حساسیت تمام نسبت به این قضیه رفتار کرده و بصورت آماده باش کامل، بخصوص در ایام تعطیل و اواخر هفته در دسترس باشند تا در مواقع ضروری اقدامات لازم و ضروری صورت پذیرد.
فرماندار دنا با تقدیر از همکاری همه دستگاههای اجرایی، خدماتی گفت: خدمت گذاری و خدمت رسانی توفیقی بزرگ برای مسئولین است تا با خلوص نیت و روحیه جهادی هر چه تمام در خدمت شهروندان دنا نشین باشیم پس باید تمام تلاشمان را کنیم تا در انجام این وظیفه کم و کاستی نداشته باشیم .
پناهی گفت:افتخار ما این هست که ما این مردم را داریم با حضور مشارکت بالا در همه صحنه های سیاسی،اجتماعی،دینی،مذهبی و هر چه توان داریم برای خدمت به آنها نباید کوتاهی شود.
فرماندار دنا با اشاره به برنامه های اجرا شده در سطح شهرستان گفت:خوشبختانه با نگاه اولویت دار به موضوع مسکن تسهیلات ۶۵ میلیونی با ۲۵ میلیون بلاعوض برای خانه دار شدن در دست اقدام بوده و با برنامه ریزیهای صورت گرفته هم اکنون با تقسیم کاری بنیاد مسکن از متقاضیان در حال ثبت نام و تشکیل پرونده می باشد.
در بحث اشتغالزایی تسهیلات کم بهره با مشارکت و حمایت بنیاد برکت قریب ۲۲۰ سهمیه شهرستان هم اکنون در حوزه سادات محمودی با تشکیل پرونده در ست اقدام بوده که این دو مهم تا جایی که نیاز همشهریان بوده در راستای خانه دار شدن و اشتغال و تولید بوده ادامه خواهد داشت.

2 نظرات
 1. شهروند می گوید

  جناب دکتر پناهی در عین سکوت خبری اقدامات ارزشمندی را در سطح شهرستان رقم زده اند.
  افزایش اعتبارات شهرستان از محل اعتبارات استانی به میزان حدود 37 درصد – کسب رتبه نخست شهرستان در میدان پیشگیری از کرونا با توجه به درگاه ورودی استان از سمت استانهای اصفهان قم تهران و .. از مبادی این شهرستان و ایجاد آرامشی روانی برای ساکنین شهرستان در مخاطرات کرونا از دیگر اقداماتی است که به سهولت حاصل نشده است و نتیجه یک اقدام فراگیر و طاقت فرساست.
  ساماندهی دهیاران و توابع در قالب تیم های مقابله با آتش سوزیهای منابع طبیعی که از دغدغه های اصلی و کنونی استان در هدررفت منابع است، واکنش سریع و خاموش نمودن این آتش سوزیها در مقایسه با سایر شهرستانها از دیگر اقدامات رضایت بخش عمومی است.
  مشارکت و همفکری با سایر فعالین و کارشناسان در اتخاذ کم هزینه ترین روشهای حصول نتیجه از جانب فرماندار محترم قابل تقدیر است.
  اعمال مدیریت بی حاشیه در عین رعایت کرامات انسانی مراجعین و مرتبطین اوج این مدیریت منتج به آرامش کنونی شهرستان در عین مشکلات فراوان اقتصادی است.
  سپاس

 2. ناشناس می گوید

  ایشون معلم هستن چرا باید فرماندار باشن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.