Advertisement
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 51950
تعداد نظرات: ۵ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۵ فروردین ۹۷ - ۲۲:۰۴

هادی زارع پور پیش از ظهر چهارشنبه در رابطه با جزئیات خبر افزود: این طرح با هدف افزایش بازده آموزشی وتربیتی از سال تحصیلی ۹۸-۹۷در ۱۳۷ آموزشگاه غیردولتی استان اجرا می شود. زارع پور با اشاره به جمعیت زیر پوشش مدارس غیر دولتی استان، ابراز داشت: ۱۸ هزار و ۴۵۱ دانش آموز در ۸۴۵ کلاس درس در […]

فعالیت مدارس غیر دولتی در نوبت صبح از سال تحصیلی آینده
هادی زارع پور پیش از ظهر چهارشنبه در رابطه با جزئیات خبر افزود: این طرح با هدف افزایش بازده آموزشی وتربیتی از سال تحصیلی ۹۸-۹۷در ۱۳۷ آموزشگاه غیردولتی استان اجرا می شود.

زارع پور با اشاره به جمعیت زیر پوشش مدارس غیر دولتی استان، ابراز داشت: ۱۸ هزار و ۴۵۱ دانش آموز در ۸۴۵ کلاس درس در مدارس غیردولتی مشغول به تحصیل هستند.

وی با تاکید بر فعالیت مربیان در حوزه نوآموزان و پیش دبستانی، افزود: هم اکنون ۶۱۷ مربی کار آموزشی ۱۰ هزار و ۲۲۷ نوآموز را در ۳۹۱ مراکز پیش دبستانی استان برعهده دارند.

http://fnkb.ir/wp-content/uploads/rangin-300×147.jpg
تلگرام
تلگرام

5 دیدگاه

  • اخ بمیروم سی این مردم که حرفهای دروغ را گوش میدهند تمام مدارس تا روز 17 فروردین به عنوان خونه خالی اجاره دادشد اند اینهم تحصیل رایگان وقانون گریزی
  • این آقایان تا ۱۷ فروردین در حال بهره برداری مالی و تجارت از اماکن و مدارس آموزش و پرورش از راه اجاره به مسافرین بودن بعد شعار آموزش و پرورش سر میدن. باید بدونید که دوره سکوت برای شما به سر اومده. اینها همه از تقصیرات معاون مرتبط با موضوع است.
پربازدید ها
عکس