Take a fresh look at your lifestyle.

فوتبال ایران برای صدا و سیما نون دونی شده است

0 0

فصلی نو، رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت : وقتی فوتبال برای صدا و سیما نون دونی شده است صدا و سیما نیز متقابلا باید احترام فوتبال را داشته باشد.

به گزارش فصلی نو، مهدی تاج که بمنظور شرکت در مجمع هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد و انتخاب رئیس هیات فوتبال استان به یاسوج سفر کرده است در این مجمع گفت :روزی فوتبال را با صدا و سیما به خانه مردم بردیم ولی الان صدا و سیما بواسطه فوتبال در خانه مردم است .
تاج ادامه داد : در صدا و سیما برنامه های زیادی برای فوتبال تدارک دیده شده است ،ما یک روز حساب کردیم بیش از ۲۰۰تا ۳۰۰برنامه در رادیو و تلویزیون برای فوتبال ساخته می شود که پولی هم بابت آن پرداخت نمی شود.
تاج در ادامه با اعلام اینکه برنامه های حاشیه ای در رادیو زیاد شده است ابراز داشت : در رادیو بازیکن رو پشت خط می آورند و اندکی بعد مربی را می آورند می گویند این بازیکن به شما فحش داد نظر شما چیست ،طبیعی هست که مربی هم واکنش نشان می دهد .
وی در ادامه به وضعیت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و افزود : وقتی شش بازیکن از تیم های ملی بانوان از این استان هستند می بایست برای تشکیل تیمی در اینجا اقدام کرد .
مهدی تاج عنوان کرد : استان ظرفیت های خوبی دارد یاد دارم که شهرداری یاسوج تا دو قدمی قهرمانی جام حذفی پیش رفت.
رئیس فدراسیون فوتبال ایران در ادامه گفت : فوتسال ما سوم دنیا است و فوتبال ساحلی ما دوم دنیا است و در فوتبال رنکینگ ۲۲ دنیا را داریم که خیلی خوب است ، امیدواریم که تیم امید بعد از سالها به المپیک راه پیدا کند. .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.