Take a fresh look at your lifestyle.

ماشین شورای شهر توقیف شد- آشنا: راضی هستم شورای شهر منحل شود- نگین تاجی خواستار استیضاح شهردار شد- احمدی کیش: اگرحرف نمی زنیم دلیل بر ترس و ندانستن نیست

92 0

فصلی نو ، بعد از غیبت یک هفته ای اعضای اکثریت شورای شهر یاسوج جلسه این هفته با حضور تمامی اعضا بدون حصول نتیجه ای به کار خود پایان داد .

به گزارش فصلی نو ، در ادامه جلسات فرسایشی این شورا در دور جدید در جلسه این هفته با استناد به جواب نامه ای که از حسین کاظمی مدیرکل دفتر شهری استانداری دریافت کرده بودند خواستار انتخاب سخنگو ، خزانه دار نمایندگان رابط شورا در سایر ادارت و همچنین تعیین تکلیف تعداد کمیسیون های شورا شدند .

گروه اقلیت نیز با قرائت یک ماده قانونی مبنی بر حکمیت فرمانداری در خصوص اختلافات شورا خواهان صبر اعضا تا دریافت پاسخ کمیته تطبیق فرمانداری شدند .

در همین حال عضو با سابقه شورای شهر یاسوج با قرائت جوابیه ارسالی مدیرکل دفتر امور شهری استانداری خواهان اجرای صحیح قانون شد .

محمد رحیم دهراب پور گفت : قانون محترم است و ما باید بپذیریم که چه مسئولیتی در قبال مردم و شهروندان داریم مسایلی که طی این چند مدت پیش آمده است و گروههای اقلیت و اکثریتی که پیش آمده است باید بپذیریم که نیتی همانند صف بندی و تقابل با هم نداریم . در مقایسه با گروههای سابق اعتقاد به تعامل برای حل مشکلات مردم و ارائه راهکار مد نظر است آن اقلیت و اکثریتی که مد نظر همه است در شورا وجود ندارد .

دهراب پور ادامه داد: ما باید در جلسات شورا تعامل را پیشه کنیم و با رعایت قانون سعی در خدمت راسنی داشته باشیم و اگر جایی کار گره خورد اول سعی کنیم خودمان مشکل را حل کنیم و در صورت عدم توافق به قانون مراجعه کنیم و بپذیریم ادامه این روند به صلاح ما و شهروندان نیست .

کیوان آشنا در این جلسه گفت : هر کسی وظیفه ای دارد و وظیفه ما این بود که کمیسیون ها را مشخص کنیم زمان ها بهتر بشناسیم دو ماه است که جلسات شورا به حاشیه می رود و دست روی هم گذاشته ایم چند روز دیگر بارش برف و باران از سر گرفته می شود که اگر نتوانیم جمع کنیم به مشکل بر خواهیم خورد .

آشنا اضافه کرد : قانون برای ما فصل الخطاب است اینکه دوستی در فرمانداری اظهار نظری می کند نباید برای ما ملاک باشد مردم در شهر می گویند مگر قرار است شورا منحل شود باور کنید من راضی هستم شورا منحل شود آبرویمان دارد می رود مسایل باید هر چه زودتر حل و فصل شود .

فرشید احمدی کیش در ادامه این جلسه گفت : وقتی کسی رئیس می شود رئیس همه است نماینده مجلس که نماینده می شود باید نماینده همه مردم باشد وظیفه رئیس نظارت و مدیریت است و بر اساس دستورالعمل ها و قوانین جلسات و شورا را مدیریت و اداره کند .

احمدی کیش ادامه داد:بنده انتظار دارم خواسته ها به رای گذاشته شود و هر چیزی که حاصل شد ما گردن می نهیم اگر می خواهیم به مردم خدمت کنیم قانون را رعایت کنیم مصاحبه ندادن ما نشان از ندانستن و ضعف نیست و اگر حرفی نزدیم تا الان بدلیل حفظ شان شورا بوده است .

هدایت کبری نیز با قرائت نامه مدیرکل دفتر شهری خواستار اجرای قانون در موارد انتخاب سخنگو ، خزانه دار ، رابط شورا به ادارت و تعداد کمیسیون ها شد و گفت ما نمی خواهیم تقابل کنیم زیرا مردم آسیب می بینند .

علی اکبری تبار نیز گفت : از صحبت های همکاران معلوم است که خبری از تعامل در بین نیست، آقای خوبانی بسیار قانونمند هستند و با صبر و حوصله این شورای پرحاشیه را مدیریت می کنند .

اکبری تبار اظهار داشت: قانون گفته است رئیس شورا آغازگر است و ختم جلسه هم به صلاح ایشان است مشکل ما از شهردار است که بدنبال نشست های طایفه ای هستند شما بپرسید ایشان دیشب کجا بودند مرجع رسیدگی به اختلافات در شورا فرمانداری است و ما منتظر جواب مپصوبه ها از فرمانداری هستیم.

فرشاد نگین تاجی گفت : اینکه می گویند در شورا اقلیت و اکثریت وجود ندارد تکذیب می شود بله اقلیت و اکثریت هست و ۴ نفری که مدام اعتراض دارند اکثریت هستند و ۳ نفر اقلیت سعی دارند با قانونمداری حرکت کننند .

نگین تاجی اضافه کرد: تمام تلاش اکثریت به این دلیل است که کمیسیون معماری و شهرسازی به من نرسد متاسفانه لجباری ها اجازه خدمت رسانی به مردم را نمی دهد .

وی بیان کرد: لازم است به آقای احمدی کیش بگویم مصاحبه آزاد است ما در مصاحبه های خود گفتیم شهردار باید استیضاح شود .

رئیس شورای شهر یاسوج بعنوان نفر آخرسخن گفت : دوستان صحبت کردند و ما هم وظیفه داریم پاسخ ابهامات را بدهیم این ابهامات باید از جاههای دیگر استعلام شود .

مسعود خوبانی عنوان کرد: در مورد نامه ای که در دست دوستان است باید عرض کنم که جناب مهندس کاظمی انسان شایسته ای هستند و بسیار هم شفاف اما قانون این اجازه را به ما نمی دهد که برای حل اختلافات خود به ایشان رجوع کنیم ضمن اینکه ایشان برای ما محترم هستند .

خوبانی ادامه داد : تکلیف کمیسیون ا طی همین دو سه روز مشخص خواهد شد و دوستان از هر طیف باید پای کار باشند فرسایشی کار کردن به ما و شهر لطمه وارد می کند .

در بحٍث خزانه دار باید بگویم که انتخاب اقای اکبری تبار بر اثر وحدت رویه شکل گرفت و در زمینه هیات رئیسه ما این آمادگی را داریم که اگر فرمانداری اعلام کند انتخابات هیات رئیسه را دوباره برگزار کنیم .

در این جلسه یکی از خبرنگاران در خصوص اضافه پرداخت عوارض از اعضای شورا سوال کرد که اعضا هر کدام توضیحاتی ارائه دادند .

یکی دیگر از خبرنگاران در خصوص ماشین های در اختیار روسای سابق شورای شهر پرسید که هدایت اکبری جواب داد : ماشینی که در اختیار من بود همان زمان به آقای دهراب پور تحویل دادم و خودروی در اختیار آقای
آشنا فعلا در اختیار شورای استان است .

رئیس شورای شهر یاسوج گفت : در خصوص ماشین های شورای شهر اول اینکه شهرداری این اختیار را ندارد که ماشین در اختیار شورای استان قرار دهد و اگر قرار است ماشینی به شورای استان داده شود باید از طریق شورای عالی استان ها واگذار شود .

مسعود خوبانی گفت : ماشینی که در اختیار رئیس سابق شورای شهر بود بدلیل تذکرات مکرر تحویل داده نشد و ما ناچار به شکایت از طریق دستگاه قضایی شدیم که از قرار معلوم این ماشین شب گذشته توقیف و به پارکینگ منتقل شده بود که اطلاع پیدا کردیم ماشین توقیف شده در اختیار شهرداری یاسوج قرار گرفته است .

92 نظرات
 1. شهردار می گوید

  وای ا….دیگه سووار ماشین نیست حالا با چی میره پیش …..جونش 

  1. اکبر می گوید

   ماشین پیشش شما نگران نباشید

 2. حق خواه می گوید

  اگه دهرابپور نایب رییس نبود ماشین ا…. رو هم باید با خفت ازش می گرفتن شانس اورد 

 3. شهروند می گوید

  نگین تاجی درست گفته؛،شهردار باید استیضاح شود

  1. آخرین خبر می گوید

   واقعا نگین تاجی و خوبانی باید شرمنده ملت باشند که دم از استیضاح بهترین شهردار کشور میزنند  چهره واقعیتون دیگه نمایان شد 

 4. ازطایفه گودرزی می گوید

  تمام این مصیبت ها زیر سر ا… وه….. هست.دوتا ادم که فقط جهت منافع وقسم های دروغشان شورا را بهم ریختن

 5. حسن پور می گوید

  اقای نگین تاجی و خوبانی شدین آلت دست پ…… اینطوری میخواستین نماینده مردم باشین؟ 

 6. ناشناس می گوید

  آ…..جان اسنپ بفرستم خدمتتون 

  1. اکبر می گوید

   بزارش برای خودت ماشین پیش اشنا هستش

 7. nima_toop2006@yahoo.com می گوید

  تمام این کثافت کاریها زیر سر فقط وفقط ک…….که خیلی قسم دروغ میخوره.بااین شهردار ضعیف وناتوانتون

  1. اینده می گوید

   تاریخ قضاوت میکنه که چه کسی به مردم خدمت کرده وجه کسی خیانت ، اشنا خدمتگزار واقعی مردمه

 8. مطلع می گوید

  خوبانی تا حالا نتونسته یک جلسه برگزار کنه اخ وبخت رئیس

 9. من می گوید

  کارت عالی بود دکتر نگین تاجی عزیز

 10. بانو می گوید

  نظر اقلیت شورا درست است و قانون باید رعایت شود. اکثریت غرورتان بیجاست

 11. علی می گوید

  اقای اکبری تبار مثل اینکه باید اقای شهردار شبانه روزش برای شما باید گزارش بده و …

 12. نجف می گوید

  من تمامی اخبار شورا رو میخونم به عنوان یک انسان بی طرف، واقعا حق با گروه اقلیت است

 13. شهرداری می گوید

  درود بر دکتر مقدم آقای اکبری تبار اینقد قلدر شدی که شهردار بت بگه شبا کجا میره؟ فک کردی کی هستی؟ رای تو از طایفه همین شهردار گرفتی حالا گردن کلفت شدی؟ گردنت این دوره شورا هم طایفه خودت هم طایفه شهردار می شکنند ک احساس نکنی خیلی کسی هستی

 14. یاسوج می گوید

  درود بر دکترنگین تاجی  عزیز که همواره با شهامت هستند

 15. ناشناس می گوید

  واقعا اوف بر ا….. به خاطر دوماه ماشین سواری ابروی استان رابرد.فردا تیتر یک کشور میشه

 16. علی می گوید

  درود بر دکتر نگین تاجی شجاع

 17. اگاه می گوید

  ا….. خجالت نمیکشه،هزار قسم دروغ میخوره بعد بیت المال رو هم صحاب شده و نمیده!!!حتما باید حکم قضایی باشه که بزور بگیرن؟!!

  1. عادل می گوید

   آشنا مانع زدوبند عده ای معامله گر شده با کمی تحقیق متوجه خواهید شد

 18. شهروند می گوید

  جناب اکبری لطفا شجاع باش و واقعیت نگر مثل دکتر نگین تاجی . با این شهردار فاتحه شهر خوانده است

 19. حسین می گوید

  فقط دکتر نگین تاجی متخصص و شجاع

 20. سهروردی می گوید

  درود بر دکتر نگین تاجی عزیز

 21. سهرابی می گوید

  درود بر دکتر نگین تاجی   

 22. لاجوردی می گوید

  واقعا حیفه شخص ارزشمندی مثل دکتر نگین تاجی بخاطر لجبازی و خودخواهی این عزیزان نشه ازش استفاده کرد 

 23. آغا می گوید

  ما با رای ب یک متخصص خواستیم شهرمون رو بسازیم ولی چ فایده ک این شیر در بنده 

 24. آغا می گوید

  کاش شورا واقعا جای مشورت و تلاش بود ن جر و بحث

 25. آشنا می گوید

  این عزیزان خودشون ک هیچ کاری انجام نمیدن بلکه جلوی فعالیت دکتر رو هم گرفتن 

 26. دانشجودکترا می گوید

  واقعا متاسفم برا آ…. ک آبروی شهرو ب فنا داد، اون از قسم دروغ خوردن، اینم از حس مالکیت اموال دولتی?‍♀️ توی این جمع فقط دکتر نگین تاجی ب چشم میاد، ک مثل اسمش نگین شورای شهره✌متخصص، کاردان، دلسوز، کارآمد

  1. اکبر می گوید

   نگین تاجی اگه میخواست کار کن دوسال قبل میکرد حالا هم دیده نمیتون کار کن دار منور میده ??

 27. خواجوی می گوید

  متاسفانه. با وجود متخصصین حاضر در این شورا، آنقدر به حاشیه رفته که از علم و توانایی اونها استفاده نمیشه . من هم هم عقیده شما  معتقد  به استیضاح شهردار هستم جناب دکتر 
    ظلم به این مردم تا کی 

 28. بویراحمدی می گوید

  سلام اقای اکبری تبار تو کی هستی به شما چه ارتباطی داره کجا میره شما از همون اول عقده ای بودید 

 29. ناشناس می گوید

  آخ و بختمون حاکم شهری که مرغابی بود……دارن رو پست و مقام دعوا میکنن خدا عاقبتمونو بخیر کنه که نمیکنه اخه چقد سیاست زدگی چقد طایفه گرایی دلتون برا این مردم بدبخت بسوزه کارتونو کنید رو چه حسابی شهردارو میخاید استیضاح کنید خدا وکیلی تنها کسی که تو این مجموعه کار میکنه فقط شهرداره بقیه تون ول معطلید

 30. فرهنگی می گوید

  وامرم‌ شورا نیدم

 31. موردراز می گوید

  ضعیف ترین عضو شورا نگین تاجی هست خوانی هم ول معطله

 32. حسین می گوید

  خخخ هرکه میخاد تا عکسش براش بفرستم ک ماشین زیر پاشه .دلتونه وول خش نکنید

  1. کارمند شهرداری می گوید

   فیلم جلوی خونه اشنا موقع بار کردن و حمل با جرثقیل را هستش سکوت کنید بهتره 

   1. شهرداری می گوید

    مفتخور تو را که از شهرداری اخراج کردن هههههه

 33. تیرتاجی می گوید

  کدوم متخصص…..حیف از اون همه رای که بهش دادیم…

 34. تامرادی نگین بویراحمد می گوید

  واقعا روی اقای آ…. از سنگ پای قزوین ردکرده اغا جان حالا که قسم دروغ میخوری لااقل ماشین بیت المال رو پس بده تا نیان با بی  آبرویی با حکم قاضی از زیر پات دربیارن

  1. علی می گوید

   اگه حق باشون بود که ماشین زیر پای اشنا نبود 

 35. ژینوس می گوید

  حیف نگینتاجی که با چند تا بی سواد باید بحث کنه

  1. فرمانداری می گوید

   نگین تاجی از مجموع ۹۳ جلسه ۴۳ جلسه غیبت داشته این نشان از احترام وارزشی است که برای رای مردم قائل شده ??

 36. رضا می گوید

  حق با آقایان دکتر اکبری تبار و خوبانی و نگینتاجی است

  1. دشمن زیاری می گوید

   واقعا حرفت مردم به خنده میاره

 37. احمدی می گوید

  متاسفم برا حاج دهراب پور که شده نوچه هدایت اکبری و آشنا

 38. تحلیل می گوید

  حاج دهراب پور ابروی چند ده سالش رو با هم نشینی اکبری و اشنا و احمد کیش دچار خدشه کرد

 39. احسان می گوید

  بهترین راه استیضاح شهردار هست 

 40. حکمتی می گوید

  واقعا به حال اوضاع شهرداری باید گریه کرد

 41. خادمی می گوید

  تغییر شهردار میتونه به وضعیت شهر کمک  کنه

 42. سیسخت می گوید

  باید در ب شهرداری رو گل گرفت

 43. سادات می گوید

  آشنا احتمالا فکر کرده که ماشین شورا رو بهش جایزه دادن بخاطر کارنامه درخشانی که دارن  خخخخ

  1. تیرتاجی می گوید

   ….فهم ،آشنا رییس شورای استان هست یعنی رییس خوبانی و دار ودستش تو شورای شهر 

 44. بهرامی می گوید

  حیف حاج دهراب پور که با ادمی قسم دروغ میخوره هم پیمان شده. حاجی دهراب پور تدبیر کنید

 45. توانا می گوید

  درودبر گروه اقلیت  نگینتاجی خوبانی و اکبری تبار

 46. دختر پاییزی می گوید

  دکتر نگینتاجی انسان شایسته و با سوادی هستند که قدرشان رو در استان نمیدونند

 47. دشمن زیار می گوید

  ماشین دست اشنا ست هرکه میخواد تا عکسش بفرستیم خدمتش یا ماموراتون بفرستید دم خونه ش تا ببینیدش که پیش خودش هرچند که میدونید اما حرف …میزنید ??

 48. دشمن زیار می گوید

  ماشین دست اشنا ست هرکه میخواد تا عکسش بفرستیم خدمتش ببینیدش که پیش خودش هرچند که میدونید اما حرف …میزنید ??

 49. طایفه آقا می گوید

  اقای خوبانی نمیخوای ریاست خودت انجام بدی میخوای هنوز گوش به اکبرتبار وپ.. بگیری اینجوری ضرر میکنی 

 50. ۷۸ می گوید

  خدایی احمدی کیش بگه شورا چیه بلد نیست ۴ کلام حرف بزنه

 51. عبدالحسین می گوید

  بهترین کار اینه که شهردار تغییر کنه یا استیضاح بشه

 52. شیخ می گوید

  ننگ بر کسی که قسم دروغ میخوره و بیت المال رو اموال شخصی خود میبینه

  1. اصولگرا می گوید

   قسم دروغ خور …. است که تو سایتش مردم کهگیلویه وبویراحمد را به تمسخر گرفته 

 53. عیسی می گوید

  حق با اقلیت شورا هست درود بر اکبری تبار  خوبانی و نگینتاجی

 54. یاسر می گوید

  درود بر دکتر فرشاد نگین تاجی اهل عمل

 55. ضرغام می گوید

  وقتی نیرو متخصص نباشه عاقبت کارهمین هست

 56. احمد می گوید

  خداوکیلی حیف دکتر نگین تاجی

 57. حسین می گوید

  شهردار ول معطل

 58. امیر می گوید

  اقای آ…. ماشین چه ارزشی داشت که با خفت و خواری زیر پای شما توقیف شد.اینم نتیجه خودخواهی

 59. یاسوج زیبا می گوید

  درود بر شیران بویراحمد نگین تاجی و خوبانی بزرگ

  1. ایل اقا می گوید

   روباه هم نمیشن اینده همه چیز را روشن میکنه

 60. کارمند شهرداری می گوید

  فیلم موقع توقیف و حمل با جرثقیل که جلوی خونه اشنا هست مشخصه.

 61. شهروند می گوید

  ای کاش منافع  پستها و میرفت کنار ، اونوقت ببینیم یکیتون حاضر میشدید این مناصب را قبول کنید ، بابا ول لجبازی را ، به فکر مردمی باشید که اینهمه تو سر ما و گرما رو صف وایسادند تا به شما رأی دهند ، حالا چه اشکال داره کارو به کاردانش بدین ، شهردار که واقعا ولش ، برا شهردار یه دهستان هم بدرد نمیخورد ، چن ماهه شورا تعطیل و شهردار هم از این تعطیلی نهایت لذتو میبره   

 62. شهروند می گوید

  افرین بر دکتر خوبانی جلوی زیاده خواهی در شهرداری رو گرفته

 63. ناشناس می گوید

  در دوسال گذشته شهردار و دور ریئس شورای شهر با همدیگر زدو بند داشتند حالا جلشو گرفته شده.درود بر خوبانی

 64. کارمند شهرداری می گوید

  در دوسال گذشته شهردار و دور ریئس شورای شهر با همدیگر زدو بند داشتند حالا جلشو گرفته شده.درود بر خوبانی

  1. دشمن زیار می گوید

   معلوم کی زد وبند کرده خوبانی جلوی خودش و دوستاش بگیر

  2. شهرداری می گوید

   به خاطر زد وبند بعضیا با سرمایه گذار الان سرمایه گذار ازشون شکایت کرده  دعا کنید که رو نشه 

 65. منصوری می گوید

  حاج دهراب پور این شهردار رو بردارید و بیشتر از این به خودت و قبیله خودت ضربه نزن

 66. بهنام می گوید

  آقای نگین تاجی برو ببین شهردار بهترین شهردار کشور شده ببین چقدر کار مفید انجام داده چرا شماها بجای حمایت زود زبون باز میکنید برا برکناری فقط باید بگم متاسفم برای همچین آدمایی

 67. یاسوج می گوید

  خدا قوت به شهردار نمونه کشوری فرزند ایل بزرگ تامرادی، کاش تامرادی قدر ابهت خودشو میدونست وامثال اکبری تبارو به شواری شهر نمیبرد

 68. بماند می گوید

  اقای نگین تاجی راست میگه،شهردار باید استیضاح بشه

 69. بماند می گوید

  دکتر نگین تاجی درست میگه.

 70. باقر پور می گوید

  بگو مرگت چه باشد نامسلمان!
  که بی خود نق زنی بر جان پاکان؟؟ ( اکبری تبار یادت باشد)زنده باد دکتر مقدم

 71. آگاه می گوید

  شهردار یاسوج ضعیفترین شهردار کشوراست و این روکش و آسفالت از برکت اداره راه و شهرسازی بوده و تا الان شهرداری هم نتونسته بخش عمده ای از قیر رایگانی که در اختیار شهرداری گذاشتن رو کار کنه درود بر زارعی نماینده که این همه به شهر یاسوج کمک کزده و شهر را روکش نموده اند

  1. اکبر می گوید

   ههههه زارعی کجا بود حالا …

   1. ناشناس می گوید

    چه ربطی به زارعی داره 

 72. ناشناس می گوید

  شورای محترم شهر بیش از این خودتون رو مسخره خاص و عام نکنید تنها راه نجات شما از این منجلاب  بی مدیریتی شهری استیضاح شهردار و آوردن شهردار مقتدری همچون جاوید است 

 73. محمدی می گوید

  شورای محترم شهر بیش از این خودتون رو مسخره خاص و عام نکنید تنها راه نجات شما از این منجلاب  بی مدیریتی شهری استیضاح شهردار و آوردن شهردار مقتدری همچون جاوید است 

 74. ناشناس می گوید

  ماشینه ول کنید بچسبید و کارگرل فضای سبز که ۸ ماه است حقوق نگرفتن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.