حدیث روز
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

چهارشنبه, ۷ اسفند , ۱۳۹۸ 3 رجب 1441 Wednesday, 26 February , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 10644 تعداد نوشته های امروز : 5 تعداد اعضا : 10 تعداد دیدگاهها : 31138×

مجموعه شعر “ماسک‌های بلوطی” از فریبا حمزه ای منتشر شد+عکس

شناسه : 88137 19 مهر 1398 - 18:18

در قالب شعر سپید مشتمل بر مضامین اجتماعی و اخلاقی و عاشقانه است، که بی شک دغدغه‌های رنج انسان معاصر را به تصویر می‌کشد .

مجموعه شعر “ماسک‌های بلوطی” از فریبا حمزه ای منتشر شد+عکس
پ
پ

فصلی نو ، مجموعه شعر “ماسک‌های بلوطی” اولین مجموعه شعر از فریبا حمزه‌ای شاعر توانمند “بندرعباس از استان هرمزگان” که در سال ۹۸ توسط انتشارات کتاب هرمز به چاپ رسید.

به گزارش فصلی نو ، این کتاب شامل چهل و شش شعر کوتاه و بلند در هشتاد و شش صفحه است که اشعار تازه‌ی این بانوی جنوبی، خبررسان از شاعری موفق است که در قالب شعر سپید مشتمل بر مضامین اجتماعی و اخلاقی و عاشقانه است، که بی شک دغدغه‌های رنج انسان معاصر را به تصویر می‌کشد .

این مجموعه شعر می‌تواند از مجموعه‌های موفق‌های شعر امروز باشدکه حاصل دیدگاه و دغدغه‌های درونی شاعر در محیطی مملو از تناقضات، تبعیض‌ها و تعارضات اجتماعی است، چنانچه که از عنوان کتاب بر می‌آید!

ثبت دیدگاه

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است

      رفتن به نوار ابزار