تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
کد خبر: 80983
تعداد نظرات: ۱۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۹۸ - ۲۳:۵۹

نکته جالب اینجا بود که دکتر معین چند بار به حالت شوخی به دکتر دهراب پور اعلام کرد که این عکس من با شما، برایتان سوء سابقه درست خواهد کرد.

مرزشکنی سیاسی پزشکان در یاسوج / وقتی مدعی نامزد اصولگرایان بویراحمد با چهره سرشناس اصلاح طلبان کشور عکس یادگاری می اندازد+ تصاویر

فصلی نو ، امروز در حاشیه نشست شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور با شورای هماهنگی نظام پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج دیدارها و عکسهای یادگاری، مرزشکنی سیاسی کرد.

به گزارش فصلی نو ، یکی از عکسهای یادگاری مربوط به عکس دکتر کیان دهراب پور عضو هیئت مدیره سازمان نظام پزشکی شهرستانهای بویراحمد و دنا و کاندیدای احتمالی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از جریان اصولگرا با اصلاح طلب معروف کشورمان جناب آقای دکتر معین کاندیدای نهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بود.

دکتر مصطفی معین در زمان حال ریاست شورای عالی سازمان نظام پزشکی کشور را بر عهده دارد .

نکته جالب جایی رقم خورد که دکتر معین چند بار به حالت شوخی به دکتر دهراب پور اعلام کرد که این عکس من با شما، برایتان سوء سابقه درست خواهد کرد.

به گزارش فصلی نو ، دکتر کیان دهراب پور چندی پیش رسما جهت حضوردر انتخابات حوزه بویراحمد و دنا اعلام حضور کرده بود به جز وی دکتر قاسم قلم فرسا نیز از جامعه علوم پزشکی برای حضور در انتخابات اعلام حضور کرده است .

همراه اول
تلگرام
تلگرام

16 دیدگاه

پربازدید ها
عکس